SlyStallone
Posty: 1 (po ~396 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 1
SlyStallone
  8 lutego 2017 (pierwszy post)

Witam, zastanawiam się dlaczego samochody marki BMW skupiają tak na sobie wzrok kobiet, nawet jeśli to stary model w LPG. Co takiego mają te samochody lub czym się kierują kobiety, że tak przyciąga ich ta "magia" tej marki. Pytanie nie ma żadnych podtekstów ani nie ma na celu nikogo obrazić. Jestem tylko po prostu ciekaw. Może są tu osoby, które znają odpowiedź na moje pytanie?

ToTylkoYo
ToTylkoYo
  10 lutego 2017
SlyStallone
SlyStallone: czym się kierują kobiety

Nie kobiety tylko "Karyny" co znają z opowiadań tylko te sportowe auta.
SlyStallone
SlyStallone: stary model w LPG

Historia mówi, że jakiś Seba kiedyś wmówił Karynie, że to podtlenek, aby owa wyścigówka szybciej jechała ;)
xkruk
xkruk
  15 lutego 2017

kilka razy jechałem BMW jako pasażer, więc przykładałem dużą uwagę do tego co się dzieje na zewnątrz. Nikt się nie obracał za tym złomem d83dde04

KajoZG
KajoZG
  18 lutego 2017

To trudne pytanie, więc i odpowiedz jest skomplikowana. Generalnie firma BMW budzi sprzeczne emocje. Albo się je kocha, albo nienawidzi. Mimo że sam jestem wielkim fanem BMW, przyznaję że stare, zardzewiałe, poobijane, E36 316 Compact z LPG to dość żałosne auto i raczej nie wiele osób się za nim ogląda, chyba że chce się pośmiać, czy pożartować. Ale z drugiej strony skali jest M3 E90, M6, M1, M2, M4 itd, a to już nie są kiepskie auta. Nawet dobrze utrzymane E36 (które jak dla mnie jest na tą chwilę najsłabiej wyglądającym modelem) z M pakietem, lekką glebą i ładnymi kołami, prezentuje się całkiem fajnie, jak na tak stare auto. Do tego dzięki magii tylnego napędu nawet 318i może dać sporo frajdy z jazdy ( https://www.youtube.com/watch?v=F9tZYGh6dt8 ) O 328i, czy swapie 4.0 V8 nawet nie wspomnę. Ale nie oszukujmy się, za E36 nie wielu ludzi się ogląda, chyba że jest to na prawdę ładny egzemplarz. Za rozsądne pieniądze można kupić E46 316 Coupe z bogatym wyposażeniem. Skóra navi podgrzewane fotele itp. Jak dla mnie jest to na prawdę ładne auto, tylko że z tym silnikiem nie jedzie :P Ale gdy kobieta widzi takie auto (nie twierdze że wszystkie takie jesteście, ale pewien mały procent jednak jest :P ) widzi pieniądze i to https://www.youtube.com/watch?v=nKEBeOdrNkw , ale śmiem twierdzić że z rajdowcem jeżdżącym 1,6 LPG bez szpery raczej skończy się to tak :D https://www.youtube.com/watch?v=B_x0-15dp5w Do tego skoro musi oszczędzać na benzynie i silnikach, to raczej też nie kupi swej "kobiecie" nowej szafy pełnej butów i torebek, więc jej miłość raczej długo nie potrwa :D Ale na szczęście z własnego doświadczenia powiem że (przynajmniej w mojej okolicy) nie wiele jest tak tępych blachar co zrobią ci loda jak tylko przypalisz gumę. Prędzej 3/4 facetów będzie chciała Ci przybić piątkę, niż znajdzie się jedna dziewczyna, co pójdzie z Tobą do domu na noc ;) Ale wracając do BMW. Z jednej strony prestiż, luksus, wygoda, moc i sport, a z drugiej rdza, wgniotki, zarżnięte silniki, drogie ubezpieczenie i części, paliwożerność i obciach. Wszystko zależy od portfela i tego co kto ma w głowie. Jak masz siano, to możesz przyszpanować, a jak nie to tylko się ośmieszysz. No chyba że trafisz na tępego pustaka, co gdy tylko zobaczy znaczek BMW nie zauważy że to śmietnik. Pozdro :)

Panthera
Panthera
  18 lutego 2017

A co w tum dziwnego ze kobiety lubia samochody? Jest tez mnostwo facetow ktorzy tez kochaja bmw i jakos nikogo to nie dziwi a jak kobiecie sie podobaja to od razu pytania. Irytujace to jest. Tak jakby kobieta nie umiala czegos widziec w autach. Moze widzi to samo co faceci?
mi sie podobaja niektore bmw bo ladnie wygladaja, sa zarowno sportowe jak i eleganckie. Ale inne auta tez mi sie podobaja.

Mati9508
Posty: 7 (po ~39 znaków)
Reputacja: -1 | BluzgometrTM: 22
Mati9508
  19 lutego 2017

BMW będziesz mieć wydatki :) lepsze Audi niż BMW he

cyckisom
cyckisom
  19 lutego 2017
Mati9508
Mati9508:

Oczywiście jeździłeś BMWu 10 lat i piszesz na własnym przykładzie:/. Marka jak każda inna, tylko może częściej ma pecha do właścicieli.
Mati9508
Posty: 7 (po ~39 znaków)
Reputacja: -1 | BluzgometrTM: 22
Mati9508
  19 lutego 2017

W porownaniu do bmw wole audi

cyckisom
cyckisom
  21 lutego 2017

Ale nikogo nie obchodzi co wolisz, temat nie dotyczy tego wątku.

Mati9508
Posty: 7 (po ~39 znaków)
Reputacja: -1 | BluzgometrTM: 22
Mati9508
  22 lutego 2017

A mnie to koło h&$#a lata

cyckisom
cyckisom
  23 lutego 2017

Jak już to przez ,,ch".

Mati9508
Posty: 7 (po ~39 znaków)
Reputacja: -1 | BluzgometrTM: 22
Mati9508
  24 lutego 2017

Spr

ToTylkoYo
ToTylkoYo
  25 lutego 2017
Panthera
Panthera: Moze widzi to samo co faceci?


Rzuciłabyś chociaż okiem na moje auto ??



Raczej nie... a dlaczego?? Bo widzisz tylko starą Audi, a prawdziwy fan motoryzacji (nie mówię tutaj o właścicielach 316i z podtlenkiem LPG), widzi tutaj klasyk którego już nie idzie spotkać na ulicach. Mam jeszcze drugą taką co jeżdżę na co dzień i nowszą w S-Line, ale aż tak mocno nie przyciąga uwagi. A Karyny "znajom" tylko Beemke, bo tego najwięcej pod remizami :D
Panthera
Panthera
  25 lutego 2017
Konto usunięte
Konto usunięte: Raczej nie... a dlaczego?? Bo widzisz tylko starą Audi, a prawdziwy fan motoryzacji (nie mówię tutaj o właścicielach 316i z podtlenkiem LPG), widzi tutaj klasyk którego już nie idzie spotkać na ulicach. Mam jeszcze drugą taką co jeżdżę na co dzień i nowszą w S-Line, ale aż tak mocno nie przyciąga uwagi. A Karyny "znajom" tylko Beemke, bo tego najwięcej pod remizami :D Panthera

jak mnie rozwalaja tacy faceci jak ty... Co w kazdej kobiecie widza mentalną karyne.

skad wiesz co bym zrobila, co bym powiedziala itp? Znasz mnie? Czy kierujesz sie stereotypem? Hm?

po 1. Owszem nie spojrzalabym bo nie lubie kombi. Niezaleznie czy stare czy nowe audi/ bmw/ opel i inne.

po 2. Nie pisalam nigdzie ze kobieta ktora docenia piekno auta musi byc zaraz fanka motoryzacji i znac kazdy paranetr, kazde dane o aucie (ja nie mam pamieci do cyfr, nawet swojego nr telefonu od 3 lat nie znam, wiec zapamietanie mi takich dupereli jak v8 czy v4 , typ napedu, nadwozia, typ silnika, spalanie, moc, konie, rocznika, masy, model modelu czyli wszystkie takie duperele typj c180 czy moze c130 czy owo japisabe przez ciebke 316i - dla mnie to wszystko nic nie daje bo nie jestem w stsnie tego zapamietac)
po 3. Z gory sugerujesz ze nie rzucilabym okiem na twoje auto, bo jest stara/starym (to sie odmienia?) audi (a nie dlatego ze kombi) , sugerujac z gory ze nie jestem fanka motoryzacji (fan motoryzacji nie musi sie pasjonowac kazdym autrm, moze tylko takimi z lat 60, moze historia motoryzacni, moze tylko polskimi lub niemieckimk autami, moze tylko nowoczednymi, moze konkretna marka lub kilkoma wybranymi, moze tylko sportowymi, moze tez wszystkimi ale nie znajac parametrow wypisanych wyzej czyli takich szczegowol czy w tdi czy nie, czy v8 czy v10 itp) tlumaczac to w ten sposob, ze karyny znaja beemke bo duzo ich pod remizami, sugerujac ze ja jestem taka wlasnie karyna...
no i twierdzac ze kobiety nie moga byc fankami motoryzacji czegk potwierdzeniem mialo byc to, ze skoro nie podoba mi sie twoj kombiak, to na bank oznacza to ze kobiety nie sa fankami motoryzacji a jak juz to karynami ktore leca na hajs i na fure a raczej na wlascicieli tych aut. Eeh wyluzuj koles.

po 4. Nie wiem czy jestem fanks czy nie, ale nawet jesli to nie nazwalabym tego auta klasykiem.
Dla mnie klasykami sa:
dodge challenger z 1969 roku, mustang z 1967, chevrolet impala z 1967, rolls-royce silver wraith, mercedes benz 220 z 1965 i w110, a nawet owe felerne BMW: 507 z 1955 i 502 z 1951.
BMW jakie mi sie jeszcze podobaja to np BMW E63, BMW Vision next 100 lub BMW i100.

poza tym podobaja mi ske jeszcze Merceded SLR, Koenigsegg one, lotus exige, mclaren p1 (kto wymysla takie durne nic nie znaczace nazwy cyferkowo-literkowe?) , lamborghini veneno i morgan plus 8.
a nawet stare dobre daewoo (obecnie fso) matiz :)
Mati9508
Posty: 7 (po ~39 znaków)
Reputacja: -1 | BluzgometrTM: 22
Mati9508
  25 lutego 2017

Matizem jeździłem fajne autko xd

Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.