ziutas1988
ziutas1988
  25 października 2015 (pierwszy post)

Ma ktos pojęcie o fiacikach??? Proszę o pomoc znawców swapów. Pozdrawiam:)

Z00000000000000000
Z00000000000000000
  11 listopada 2015

nic nie jest nikomu pisane chłopie

zyjprawda
zyjprawda
  11 listopada 2015

o właśnie. Człowiek kowalem swojego życia niejako. Modlić się też trzeba, bez pomocy z Nieba to może być tylko lipa niestety. Ludzie mało to doceniają, na drodze jadąc autem też.

ziutas1988
ziutas1988
  11 listopada 2015

Na własną śmierć nie mamy wpływu ludzie tego się nie ominie. Znam kilka przykładów z zycia wzięte co ludzi zdrowi nigdy nie chorowali zmarli nagle. I co wy macie pojęcie o śmierci. Przychodzi czas i koniec nie ma człowieka. Czy on chorowal czy byl zdrowy. O co wam chodzi?? Nie jestem jakimś zabijaką. Zrobię te auto po to żeby sobie nim jeździ z głową. Nie szybko.

cyckisom
wpis jest ukryty
ziutas1988
ziutas1988
  15 listopada 2015

Jeszcze tylko kupie odpowiednia spawarkę. I zacznę robic mojego swapa:) pozdrawiam

zyjprawda
zyjprawda
  15 listopada 2015
Konto usunięte
Konto usunięte: Na własną śmierć nie mamy wpływu ludzie tego się nie ominie. Znam kilka przykładów z zycia wzięte co ludzi zdrowi nigdy nie chorowali zmarli nagle. I co wy macie pojęcie o śmierci. Przychodzi czas i koniec nie ma człowieka. Czy on chorowal czy byl zdrowy. O co wam chodzi?? Nie jestem jakimś zabijaką. Zrobię te auto po to żeby sobie nim jeździ z głową. Nie szybko.


tak, dokładnie. Pan Bóg ma dla każdego czas i jak powoła, wtedy się z tego świata "schodzi", chociaż czasami też zły/diabeł poluje na kogoś, bo zależy mu na tym, by człowiekowi zniszczyć życie, to ścierwo nienawidzi ludzi przez sam fakt tego, że Pan Bóg nas tak bardzo kocha, że nam wybacza grzechy i przewinienia, stąd Miłosierdzie Boże.
co do ciebie zaś - bracie, a zrób malucha na pucum glancum, ale nie zapominaj o modlitwy różańcowej - można by rzec: "Czy jecie, czy pijecie na chwałę Bożą czyńcie", amen.
powodzenia i umiaru faktycznie potem w używaniu autka :)
cyckisom
cyckisom
  16 listopada 2015
Konto usunięte
Konto usunięte: tak


Ty tak dla beki?
areumad
areumad
  24 listopada 2015

Najprosciej bedzie z punto 1.2 8v bo duzo osob to robi i skrzynia od rapida. Mam znajomego co potrafi wyciagnac z tego silnika 90 kucy

Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.