ziutas1988
ziutas1988
  25 października 2015 (pierwszy post)

Ma ktos pojęcie o fiacikach??? Proszę o pomoc znawców swapów. Pozdrawiam:)

cyckisom
cyckisom
  26 października 2015

Każdy kierowca powyżej 40 roku życia jest takim znawcą starych fiatów?

ziutas1988
ziutas1988
  26 października 2015

A mi sie pytasz??? Nie wiem , ja mam dopiero 27 lat.

cyckisom
cyckisom
  27 października 2015

Pytanie było retoryczne, spytaj ojca, chyba, że chcesz swapować tam silnik z hayabusy, ale to też już chyba robili.

ziutas1988
ziutas1988
  27 października 2015

Jakiego ojca??? No o swapa mi chodzi tylko mam silnik 1.2 seat system porsche i skrzynie biegów od skody rapid. I nie bardzo wiem jak to tam włożyć. Proszę o namiary na tego ojca.

tomekvs125
tomekvs125
  27 października 2015

Poszukaj jakiegoś forum ,miłośników malucha tu raczej taką osobę to jak 6 w totka.Miałem malucha , sam go naprawiałem ale o wymianie silnika na inny co pasuję a co nie to nie mam pojęcia , ale rozumiem chęć włożenia tam czegoś mocniejszego,

ziutas1988
ziutas1988
  28 października 2015

No ja tez w normalnym seryjnym wszystko mogę naprawić. Mialem tez swapa ale on byl na seryjnej skrzynie. I to bylo o wiele latwiejsze tam włożyć. Niż teraz jak ja chce tez skrzynie wymienić na inna. Bo maluchowska jest za słaba.

DeejayMike93
DeejayMike93
  31 października 2015

najprostszy swap to silniki fiata od 0.9 - 1.4 potrzebujesz tylko belke silnik i flansze plus całą elektryke z kompem najlepiej bez imo do danego silnika oczywiście musisz przerobic zawieszenie zeby sie to drogi trzymało i lepsze chamulce. tyle na ten temat

ziutas1988
ziutas1988
  31 października 2015

Mam silnik 1.2 z seata ibizy z systemem posche i skrzynie skody rapid . Bo mialem swapa na skrzyni malucha i nie dawala rady przy silniku 1.0. A co dopiero jak ja chce wstawić 1.2 74km. Problem w tym ze nie wiem jak mocowanie skrzyni przerobić żeby pasowala skrzynia rapida. Co wyciąć co gdzie przyspawać. Nigdzie nie ma pokazane jak to zrobić. A jest to możliwe bo są takie malce z takimi skrzyniami.

xkruk
xkruk
  31 października 2015

po co Ci poradnik? Jeśli masz fizycznie malucha i silnik ze skrzynią to wszystko możesz pomierzyć gdzie ciąć i gdzie spawać

cyckisom
cyckisom
  1 listopada 2015
Konto usunięte
Konto usunięte: chamulce

Hamulce.

Jak to po co poradnik? Żeby robić to tak jak opisuje
Konto usunięte
Konto usunięte:
trzeba się znać i mieć trochę umiejętności, a śmiem twierdzić, że skoro kolo pyta o takie rzeczy na ,,takim" portalu jak ten to zwyczajnie brak mu tychże umiejętności.
DeejayMike93
DeejayMike93
  1 listopada 2015

z ciekawości wczoraj przeglądalem na googlach fotki ze swapem z tą skrzynią musisz wyciąśc kawałek blachy najlepiej miec kanał połaczyc to wszystko do kupy wjechac tym na miejsce tam gdzie ma całosc siedziec i wtedy mozesz spokojnie patrzec gdzie mocowania zrobic gdzie blache wyciąść.

DeejayMike93
DeejayMike93
  1 listopada 2015
gfjfgjfgjf
DeejayMike93
DeejayMike93
  1 listopada 2015
blablabla
DeejayMike93
DeejayMike93
  1 listopada 2015
vygbkjbugfvcgcrfvgbh
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.