targaj
targaj
  28 października 2014 (pierwszy post)

co myślicie o oponach ? z tego marketu ? warto?

ToTylkoYo
ToTylkoYo
  8 listopada 2014

Dobra, byłem wczoraj w biedronce i widziałem te opony..... Kormorany, jakieś 15''. Moja ocena sztywności opony i miękkości bieżnika, nie zaznaczając nieregularnego bieżnika2na 10 ;) Zbyt miękka guma z pewnością mająca mniejszą ilość krzemionki niż te produkowane na zwykły rynek (miałem kiedyś Kormorany zimowe na Vectrze C i 2 Sprinterach, i nie były takie miękkie), wytrzymająca w naszych warunkach może 2 sezony, opona bardzo cienka i bez rantu ochronnego. Profil opony nie jest płaski, co zmniejsza przyczepność do podłoża :/ Więcej nie pisze, bo widze, że większość i tak wierzy temu, że w markety idzie to co na rynek :D Skąd sie na tym znam?? Kiedyś handlowałem autami, ale nie było zbytu na moje auta, bo miały przebiegi po 250-400 tyś km. Co nie podobało się klientom. Woleli kupować zdezelowane 10 letnie auta z magicznym przebiegiem 150 tyś km ;) A że nie byłem oszustem to nie cofałem liczników:/ Od 3 lat handluje oponami głównie Dunlop, Michelin, GoodYear i Bridgestone.

pawciomistrz94
pawciomistrz94
  11 listopada 2014

i co sa fajne te opony

Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.