targaj
targaj
  28 października 2014 (pierwszy post)

co myślicie o oponach ? z tego marketu ? warto?

ToTylkoYo
ToTylkoYo
  28 października 2014

Pozostawię to bez komentarza xD W sieci marketowe idą opony tylko i wyłącznie wycofane przez producenta. Z jakąś mała wadą, najczęściej jest to zła mieszanka, która z biegiem czasu się wyząbkuje lub zrobią sie na niej takie miniaturowe garby i nie będzie można tej opony już wyważyć, będzie wiecznie trzęsło autem. lepiej dołożyć te 40-50 zł na sztuce i kupić w dobrym serwisie, w razie czego oddajesz oponę i zakładają nową.

pawciomistrz94
pawciomistrz94
  28 października 2014

patrz na oznaczenia opon bieznik i na rozmiar swoich opon np. 97 h oznaczenie czy sa takie jak kontrola trakcji wszystko wytlumacze ci na pw

xkruk
xkruk
  29 października 2014

lepiej wziąć używki w dobrym stanie

pawciomistrz94
pawciomistrz94
  29 października 2014

zależy do jakiego samochodu rozmiar i bieznik i czy na felgach czy same opony i jak chcesz to spróbuj wziasc z biedronki i używane porównaj biezniki ile procent maja itp. itd

PrawdziwyM
PrawdziwyM
  29 października 2014

Tu się nie zgodzę że w Biedronce wybrakowane trafiają się opony głupie myślenie nie żebym bronił tego zacnego sklepu lecz kupując nowe masz zawsze gwarancje na każdą oponę a po drugie produkt opony jest nasz czyli pewnie Dębica lub kormoran a tą są dobre i sprawdzone opony oczywiście w klasie ekonomicznej producent musiałby by być za przeproszeniem debilem żeby opony które nie da się wyważyć lub jezdzic sprzedać po kosztach do biedronki zrażając klientów tak to By zbankrutowali szybko.. w internecie wieśćby się taka rozniosła .. kupując nowe czy używane zawsze patrz na Dot opony Nowe 13 i 14r a używki do 6 lat !! bo puzniej to guma się robi twarda .. i np w górach mało przydatna do jezdzenia .

pawciomistrz94
pawciomistrz94
  30 października 2014

na oponie wszystko pisze i zwrot w biedronce można wykonać w sklepach nie można

joker4444
Posty: 32031 (po ~88 znaków)
Reputacja: -1 | BluzgometrTM: 446
joker4444
  31 października 2014

takie same te opony jak ten sam model kupiony gdzie indziej Jak ktos mysli ze roznica w cenie wynika z wybrakowania to nie skomentuje .
Zamów czegos 10 sztuk a czegos 10 000 sztuk to zobaczysz jaka bedzie cena jednostkowa.
Imho lepsza nowa opona z biedry nawet kormoran niż 10 letnia nie wiem jak bardzo firmowa (guma w takiej to jest jak plastik a i przygor roznych mogla miec tysiace ). Gwarancja danego producenta na opone na ogol jest taka sama gdzie bys jej nie kupil (producent a nie sklep ja daje)

pawciomistrz94
pawciomistrz94
  31 października 2014

joker4444 10 sztuk a 10 tyś sztuk to różnica jest i się nie znasz na oponach i gdzie wyprodukowane są rozmiar oznaczeni opon jest ważne jest odpisuj bieżnik rozmiar opon i sprawdz całą opone co pisane było na oponie z biedronki jest napisane a w sklepie nie można wymienić opony na inne

MaqdaIena
Posty: 29570 (po ~156 znaków)
Reputacja: -168 | BluzgometrTM: 3
MaqdaIena
  31 października 2014

Z biedronkowymi oponami kojarzy mi się tylko Dębica, a tej na zimę na pewno bym nie założyła na swój samochód.

:ziober2:
Rageman23
Rageman23
  31 października 2014

Ja w Mojej ,,cytrynie'' mam zimówki Accelera x-grip snow,i są OK.Kosztowały niecałe 200zł/szt rozmiar 205/60/R16 Indeksu prędkości ci nie podam bo nie pamiętam.Oponki są ciche i na śniegu (moim zdaniem) lepsze niż Dębica frigo.Mam porównanie bo w poprzednim aucie miałem właśnie Dębice.Jeśli szukasz tanich zimówek,to mogę ci te opony polecić.Kupowałem na Oponeo.pl jak coś.Pozdrawiam :)

pawciomistrz94
pawciomistrz94
  1 listopada 2014

chcesz to kup opony teraz bo potem ch nie będzie tak maja w biedronce ze potem odsyłają do producenta z paragonem możesz wymienić opony a w sklepie nie ma tak ze zyczysz sobie zalozenia innych opon

joker4444
Posty: 32031 (po ~88 znaków)
Reputacja: -1 | BluzgometrTM: 446
joker4444
  6 listopada 2014
Konto usunięte
Konto usunięte: joker4444 10 sztuk a 10 tyś sztuk to różnica jest i się nie znasz na oponach i gdzie wyprodukowane są rozmiar oznaczeni opon jest ważne jest odpisuj bieżnik rozmiar opon i sprawdz całą opone co pisane było na oponie z biedronki jest napisane a w sklepie nie można wymienić opony na inne

jesteś chińczykiem czy piszesz bedac nietrzezwym ?
pawciomistrz94
pawciomistrz94
  6 listopada 2014

Polakiem jokier4444

pawciomistrz94
pawciomistrz94
  8 listopada 2014

kup opony i sprawdz bo tam można zwrócic na inne opony

Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.