MaqdaIena
Posty: 29570 (po ~156 znaków)
Reputacja: -168 | BluzgometrTM: 3
MaqdaIena
  12 czerwca 2014 (pierwszy post)
Cześć.

Jestem na etapie szukania nowego mechanika i nowego blacharza.

Tak jak w pierwszym przypadku aplikacji jest sporo, tak w drugim echo totalne.

Jak sądzicie czym to jest spowodowane ?

Już mi się pomysły kończą gdzie zamieścić ogłoszenie, gdzie i jak znaleźć magika blacharskiego. Jakieś pomysły ?

A może źle ogłoszenie mam sformułowane ? Na co byście zwrócili uwagę, by zechcieć wysłać swoje CV ?

Praca w Poznaniu, jacyś chętni ? :ziober2:.
:ziober2:
kinia1987020
Posty: 7 (po ~83 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 1
kola
kola
  21 czerwca 2014
MaqdaIena
MaqdaIena: Ty tak serio ?

w sumie to serio ;d
bo to skomplikowana dość historia jest ale spróbuje mniej więcej wyjaśnić :)
chodzi o to, że nie mieszkam w Polsce i nie mam się u kogo zatrzymać tym bardziej w Poznaniu do tego to nie ja potrzebuje pracodawcy tylko Wy pracownika a do tego mam swój warsztat tutaj na miejscu jednak jak sama pewnie wiesz więcej pracy w warsztacie ma mechanik, niestety mojego wsadzili do wiezienia na kilka lat no i przez to mam trochę mniejszy ruch a ze dawno już nie bylem w Polsce to mógł bym przyjechać na te kilka lat :) ja ryzykuje ze wydam kupę kasy na bilet i nic z tego nie będzie wiec wydać będę musiał dwa razy a Wy ze ogarniecie mieszkanie a ja będę złym blacharzem i w sumie tez nic z tego nie będzie ;p taki trochę hazard ale odrobina adrenaliny nikomu nie zaszkodziła ;)
x420kruk2
x420kruk2
  22 czerwca 2014

napisz w liście motywacyjnym, że odrobina adrenaliny nikomu nie zaszkodziła, dlatego wysyłasz puste CV d83dde04

MaqdaIena
Posty: 29570 (po ~156 znaków)
Reputacja: -168 | BluzgometrTM: 3
MaqdaIena
  23 czerwca 2014
kola
kola: ale odrobina adrenaliny nikomu nie zaszkodziła

Hyh.
Traktuję mega poważnie firmę w której pracuję, zatem sory na adrenalinę nie ma szansy żadnej. No chyba, ze piszemy o takiej, która się pojawi podczas GTP w tym roku ;D.

No i jednak szukam kogoś zaradnego ! Nie wyobrażam sobie zaklepywania mieszkania dla mojego pracownika przyszłego, gdzie nie wiem tak naprawdę co on potrafi i czy jest wart mojej uwagi ;D.

Rozumiesz ? ;D.
:ziober2:
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.