BeMoreHappyMyLife
BeMoreHappyMyLife
  27 stycznia 2014 (pierwszy post)

Renault Megane 1 czy Golf 3 ????
Oceniajcie zalety i wady tych aut...i które auto waszym zdaniem jest lepsze????

Znudzony9122
Znudzony9122
  31 stycznia 2014

bierz polo lepiej dopracowane od golfa i latwiej o niekatowany egzemplaz

Znudzony9122
Znudzony9122
  31 stycznia 2014

ewentualnie peugeot 406 albo renault clio

joker4444
Posty: 32031 (po ~88 znaków)
Reputacja: -1 | BluzgometrTM: 446
joker4444
  1 lutego 2014

Golf chyba bardziej nadaje się na nasze drogi w renówkach (nie wiem czy megane z tematu tez) maja delikatniejsze.
Renault ładniejsze szczególnie w coupe i żółte :ziober2:

LeisureSuitLarry
LeisureSuitLarry
  1 lutego 2014
Konto usunięte
Konto usunięte: polo mi sie podoba :)


to raczej weź polo. Meganka jest ładna ale awaryjna. często będziesz musiała mechaników odwiedzać.
BeMoreHappyMyLife
BeMoreHappyMyLife
  2 lutego 2014

Moja znajoma ma meganke i przy odpalaniu strasznie jej cos piszczy...wiecie moze co to może byc? czy czasem to nie jest pasek od napinacza...

Znudzony9122
Znudzony9122
  2 lutego 2014

Tak to jest pasek od rozrządu trzeba naciągnąc jeżeli napinacz jest na śrube jeżeli sprężyna to do wymiany

BeMoreHappyMyLife
BeMoreHappyMyLife
  2 lutego 2014

aha DZieki wielkie musze jej o tym powiedziec....

Znudzony9122
Znudzony9122
  2 lutego 2014

Proszę bardzo ;)

BeMoreHappyMyLife
BeMoreHappyMyLife
  2 lutego 2014

Dziekuje jeszcze raz :) I Pozdrawiam

WujekBeton
WujekBeton
  2 lutego 2014

Koniecznie musi to być pasek od rozrządu?

Znudzony9122
Znudzony9122
  2 lutego 2014

Moze być od klimy jeżeli jest :) ale osobiście obstawial bym rozrząd :)

BeMoreHappyMyLife
BeMoreHappyMyLife
  2 lutego 2014

Nie klimy nie ma :)

Znudzony9122
Znudzony9122
  2 lutego 2014

To mówisz ze klima tylko jak sie okna otworzy ;) he he he a przy tym samochodzie to jakies 5 minut roboty :) jak ktoś sie zna a jak nie to 15 :)

BeMoreHappyMyLife
BeMoreHappyMyLife
  3 lutego 2014

nie wiem nie wiem....zaprowadziła auto do mechanika zobaczymy co z tego wyjdzie Dam znac

ZacnyUser
ZacnyUser
  4 lutego 2014

Co za młoty.

Piszczy pasek osprzętu, czyli pasek klinowy. Nieważne czy ma klimę czy nie. Na pewno ma na przykład alternator i wspomaganie LOL. Pasek rozrządu piszczy LOL. Zgniłem z durni. :rotfl:

W Megance jest prosty napinacz na dwóch śrubach. Trzeba te śruby poluzować, ale pod żadnym pozorem nie wyjmować. Potem docisnąć brechą albo mocną rurką zapierając się o łapę silnika i docisnąć go w dół. Jak pasek/napinacz stary, to do oporu i dokręcić śruby nie puszczając dźwigni. A jak dawno nie wymieniany pasek to do wymiany. Jak napinacz od nowości ten sam, to też kupić. Pasek 100 złotych z Bosch. Napinacz jaki bądź - cena około 130 złotych za nowy.

Meganka jak już pisałem jest awaryjna, ale ludzie przynajmniej nie uciekają przed tobą jak się zdarza, kiedy prowadzisz wieśwagena.

Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.