BeMoreHappyMyLife
BeMoreHappyMyLife
  27 stycznia 2014 (pierwszy post)

Renault Megane 1 czy Golf 3 ????
Oceniajcie zalety i wady tych aut...i które auto waszym zdaniem jest lepsze????

gregorm26
gregorm26
  27 stycznia 2014
Konto usunięte
Konto usunięte: które auto waszym zdaniem jest lepsze????

Golf das auto d83dde0a
BeMoreHappyMyLife
BeMoreHappyMyLife
  27 stycznia 2014

1-0 Dla Golfa czekamy dalej..

WujekBeton
WujekBeton
  28 stycznia 2014

Zdecydowanie nie golf czy.

adiluki
Posty: 1972 (po ~312 znaków)
Reputacja: 55 | BluzgometrTM: 205
adiluki
  28 stycznia 2014

wolał bym rowerem jeździć niż golfem ,badziew a Renault Megane to samo tyle ze wolał bym go od golfa

BeMoreHappyMyLife
BeMoreHappyMyLife
  28 stycznia 2014

A niby co jest złego w tym golfie???? czy megane jakies konkretne zdania na ten temat..

Sylar
Posty: 154 (po ~255 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 15
Sylar
  28 stycznia 2014

Ze trudno o takiego żeby nie był trupem

tuner3arturek
tuner3arturek
  28 stycznia 2014

meganke wez mniej pali od golfa i jest przyjazniejsza w prowadzeniu i stosunkowo tania w eksploatacji i tuningu :D

WujekBeton
WujekBeton
  29 stycznia 2014

Akurat chyba aut tańszych i zarazem łatwiejszych, tj. z bardziej dostępnymi częściami do tjuningu, to od golfa nie ma. Jak napisał adiluki, boa badziewia z tym że renault ciut mniejsze i może łatwiej być znaleźć jakiś egzemplarz NORMALNY.

BeMoreHappyMyLife
BeMoreHappyMyLife
  29 stycznia 2014

yhm rozumiem :) no ale zgadzam sie z tym ze o golfa w stanie dobrym trudno...no a co prawda tuning ma dobry...ale i do golfa jak co to tansze czesci niz do megane wiec sama nie wiem...

tuner3arturek
tuner3arturek
  29 stycznia 2014

kup polo tez tanie :)

WujekBeton
WujekBeton
  30 stycznia 2014
Ostatnio edytowany: 1 stycznia 1970

Części do golfa tanie, a do meganki to co? Majątek? Z ciekawości na szybko zerknąłem w allegro, uszczelka pod głowicę, w obu podobnie, tarcze i klocki na przód to samo...
Jak chcesz jeszcze taniej to kup opla astrę.

Konto usunięte
Konto usunięte: tuning ma dobry

To pojęcie względne.
ZacnyUser
ZacnyUser
  31 stycznia 2014

Megane jeździłem kilka lat. Miałem Megane I phase2 1.9 dCi grandtour silnik F9Q, wersja 105 KM. Tego co jest kursywą nie jestem do końca pewny. Jutro to sprawdzę.

Polecam Renault, ale jeśli szukasz mniej obsługowego samochodu, to weź Golfa.
Renault fajny, ale strasznie miękkie zawieszenie. Zawsze coś tam wali, stuka. Silnik diesla mało pali, bo w tym potworze półtoratonowym silnik palił góra 6 litrów ropy, a nie był wcale słaby. Ale niestety jest dość awaryjny.1000km

Teraz mam Aveo i chociaż samochód nowy, to gorzej się jeździ.

Ale tak naprawdę w tym zestawieniu Megane wygrywa bezapelacyjnie pod jednym względem: tych samochodów nie kradną, a golfy giną jak zapalniczki na imprezie.

adiluki
Posty: 1972 (po ~312 znaków)
Reputacja: 55 | BluzgometrTM: 205
adiluki
  31 stycznia 2014

szukając auta w cenie do 5tys nie miał bym dylematu nad dwoma markami tylko szukał bym dobrego egzemplarza,co to za różnica czy golf ,megane czy astra ma jeździć i tyle i tak szpanu nie ma nawet jak wklepiesz w niego z 3-4tys jak ta mówią tuning z aleeegro,
Gdybym ja szukał auta w tej cenie to wolał bym jakieś punto czy seicento w dobrym stanie niz stare parchło

BeMoreHappyMyLife
BeMoreHappyMyLife
  31 stycznia 2014

pomysle...wezme pod uwage wasze sugestie a jakie dokladnie byscie radzili?

polo mi sie podoba :)
seicento nie wchodzi raczej w gre

Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.