Turus87
Turus87
  19 czerwca 2013 (pierwszy post)

czesc, mam do wydania 20000zl i chciałbym kupić samochód
ciekawia mnie różne opcje , które sa najlepsze?

MAMTOGDZIES123
MAMTOGDZIES123
  29 czerwca 2013

no ale jesli kogos nie stac na dobrego niemca to kupuje japonca z silnikiem od kosiarki, zaklada mu stozki mugeny za grosze i pierdzi na wsi wydechem :)

joker4444
Posty: 32031 (po ~88 znaków)
Reputacja: -1 | BluzgometrTM: 446
joker4444
  29 czerwca 2013
Konto usunięte
Konto usunięte: to teraz porównaj ten dzwiek do 1,8 T + blow off + dobry dolot :) vtec sie chowa...

porownujesz doładowany silnik z wolnossącym... to ja już nie mam więcej pytań
WujekBeton
WujekBeton
  29 czerwca 2013
joker4444
joker4444: porownujesz doładowany silnik z wolnossącym


Co z tego, ważne, że cena zbliżona :zonk:.
MAMTOGDZIES123
MAMTOGDZIES123
  29 czerwca 2013

no wlasnie cena zupelnie inna :) ale mozna przymknac oko na tą niewiedzę:) mozesz przeciez znac sie tylko na 20 letnich mercach :)

WujekBeton
WujekBeton
  29 czerwca 2013

1,8T i vteca w tej samej cenie nie znajdziesz? Ciekawe masz te kryteria, miało być o samochodach za 20tysi, więc chyba cena ta sama.

shinu
shinu
  29 czerwca 2013

mam wrazenie, ze kolega ceny aut i czesci podobnie jak ich potencjał kojarzy tylko z salonu w fairhaven

MAMTOGDZIES123
MAMTOGDZIES123
  29 czerwca 2013

WujekBeton
Dawno juz tak niekumatego goscia nie widzialem :) ale przesledzilem dział motoryzacja i po Twoich wypowiedziach w innych tematach wnioskuje ze czasami nie wiesz o czym piszesz :) jak i Twoje wiedza w tym zakresie jest uboga.

to ze tam jezdzicie po wsiach hondami zatrzymajcie na wsi... i tam zagluszajcie traktory wydechami....

pomyslcie o tym ze inni cenią sobie takze komfort jazdy / bezpieczenstwo / Elastycznosc silnika / wygląd auta

te male puszki po sardynkach z silnikami od kosiarki nie mozna przypisac do zadnych z tych wymienionych kryteriow.

i dajcie spokoj z tym Vteciem.... wiejcej warkotu niz przyspieszenia w seryjnej hondzie

shinu
shinu
  29 czerwca 2013
Ostatnio edytowany: 1 stycznia 1970

daleko do warszawy nie masz widze.. jak bedziesz to daj znac, przewioze Cie rexem to obiecuje ze pięty Ci buzia wyjda:)

edit:

ewentualnie zgadaj ze Jokerem, jego del solka tez pewnie ladnie jedzie

MAMTOGDZIES123
MAMTOGDZIES123
  29 czerwca 2013

niczym mnie nie zdziwisz :) moja Cupra zjada rexy na 6 biegu :)

WujekBeton
WujekBeton
  30 czerwca 2013
Konto usunięte
Konto usunięte: Dawno juz tak niekumatego goscia nie widzialem


Nawet nie wiesz jak bardzo cieszę się z tego, że jeszcze potrafię Cię zaskoczyć.

Konto usunięte
Konto usunięte: inni cenią sobie takze komfort jazdy / bezpieczenstwo / Elastycznosc silnika / wygląd auta


I właśnie dlatego szuram po wiejskich dróżkach seicentem :lol:. matko Panowie, jeżeli tak się podniecacie osiągami swoich aut to spotkajcie się w połowie drogi z Ciechanowa do Wawy i sprawdźcie kto kogo objedzie. Dam Wam po banie za odbieganie o tematu dyskusji :lol:.
MAMTOGDZIES123
MAMTOGDZIES123
  30 czerwca 2013

mozesz mi dac 3 bany :) lata mi to koło...

joker4444
Posty: 32031 (po ~88 znaków)
Reputacja: -1 | BluzgometrTM: 446
joker4444
  30 czerwca 2013

ja wady swojego auta znam i na pewno nie będę o nie pytał osoby która nigdy takim autem nie jezdziła to raz po jesli ktos bezkrytycznie zapatrzony jest tu w swoje auto to jesteś to Ty podnosisz coraz argument komfortu ciszy w aucie po czym zaraz piszesz jaki to zaj... dzwiek ma blow off i turbina (pood warunkiem że siedzi ona w Seacie lub audi bo ta w hondzie czy mercu to już pewnie wyda pierdzacy dzwiek) Nie wiem skad w Tobie ty;le złości objechała Cie jakaś dwudziestoletnia honda czy co mnie tam po dziurawych drogach gdzie jade niczym emeryt z racji ze mam opone na profilu 40 i po prostu szkoda mi auta objeżdzają nawet polonezy co nie znaczy że bym się zamienił. Kumpel ma corse chyba jeszcze z lat 80 która łyknełaby tego leona jak młody pelikan co nie oznacza że ja bym wolał tą corse (Ty moze tak nie wiem) JA mam auto które mi się podoba daje mi frajdę z jazdy i w pełni akceptuję i jestem świadom jego wad nie ma auta idealnego a na pewno nie jest nim honda którą mam (może jest nim seat leon nie wiem nie miałem i sie nie wypowiadam ale obstawiam że takim autem nie jest)
Do autora tematu (bo znacznie od niego odbiegliśmy) kup to co Ci sie podoba za 20 tysi mało jest aut "min" które są minami ze względu na markę Kumpel np kupił fiata stilo który to uchodzi we wszystkich możliwych testach za jedno z bardziej awaryjnych aut zrobił masę km i jest zadowolony Ważne aby auto spełniało jakieś tam przez Ciebie postawione wymogi, i Ci się podobało a nie innym userom tego forum bo to Ty a nie My bedziesz nim jeżdził

Pozdrawiam i jak ktoś chce podyskutować na temat wyższości świat wielkanocnych nad świetem zmarłych to niech założy najlepiej drugi temat :mrgreen:

WujekBeton
WujekBeton
  30 czerwca 2013
Konto usunięte
Konto usunięte: ozesz mi dac 3 ban


Nie mogę :lol:.
Joker4444 jeden przecinek na tak długi tekst :szok:.
joker4444
Posty: 32031 (po ~88 znaków)
Reputacja: -1 | BluzgometrTM: 446
joker4444
  30 czerwca 2013

sory z tel nigdy mi sie nie chce :)

WujekBeton
WujekBeton
  30 czerwca 2013

Nie ma za co :lol:.

Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.