Turus87
Turus87
  19 czerwca 2013 (pierwszy post)

czesc, mam do wydania 20000zl i chciałbym kupić samochód
ciekawia mnie różne opcje , które sa najlepsze?

joker4444
Posty: 32031 (po ~88 znaków)
Reputacja: -1 | BluzgometrTM: 446
joker4444
  27 czerwca 2013
Konto usunięte
Konto usunięte: :P

tego crx widziałem na ćwiarę na żywo ma to odejście chociaż nie wiem czy to auto po polsce to nie jezdzi na lawecie :D
PaaatryczekRPK
Posty: 174 (po ~136 znaków)
Reputacja: -1 | BluzgometrTM: 21
PaaatryczekRPK
  27 czerwca 2013

masz rację :) japońska motoryzacja z lat 90 :) też uwielbiam samochody z tamtych lat . Wtedy blacha nie rdzewiala silniki były żyłowane i się nie psuły :d kto nie inny jak japończycy z jednostki 1.3 wyciągnęli 231 koni ? :)

WujekBeton
WujekBeton
  27 czerwca 2013
Konto usunięte
Konto usunięte: porównaj wyglad e46 coupe nawet juz bez tego mpakietu..... bo z mpakietem to juz nie mówie :) do takiej beczki....


A sprawdź różnicę w latach produkcji e46 i w123 albo w124, bo porównanie, za przeproszeniem z dupy wzięte.

Konto usunięte
Konto usunięte: wiadomo to samochód ma być do pracy i z powrotem, a po za tym wygodny , mało awaryjny , oszczedny i nie musi być nie wiadomo jak szybki


To teraz podałeś w końcu czego chcesz od auta, dobrze, bo dyskusja schodzi na inny tor troszkę.
Turus87
Turus87
  27 czerwca 2013
Konto usunięte
Konto usunięte: To teraz podałeś w końcu czego chcesz od auta, dobrze, bo dyskusja schodzi na inny tor troszkę
nie szkodzi , można podyskutować o legendarnych samochodach i czasach ,które już nie wrócą.
Audi A4 B6 1.9TDI 130 , to ciekawy wybór, ale wprost od Niemca nie byłby tańszy. Samemu go sprowadzając , jakie są koszta przy dokumentacji do rejestracji.
MAMTOGDZIES123
MAMTOGDZIES123
  27 czerwca 2013
Ostatnio edytowany: 1 stycznia 1970
Konto usunięte
Konto usunięte: Samemu go sprowadzając , jakie są koszta przy dokumentacji do rejestracji.

ja sobie kiedys sprowadzalem pugeota 406 coupe z francji... ale kurde zapomnialem ile placilem za wszystko ;p

sprawdz w google :) na pewno znajdziesz info

Konto usunięte
Konto usunięte: A sprawdź różnicę w latach produkcji e46 i w123 albo w124, bo porównanie, za przeproszeniem z dupy wzięte..


cena podobna... wiec lata produkcji mnie nie obchodzą...

CRX ? to nazywacie autem ? przeciez to konserwa a nie auto.....

231 koni z 1,3 ?? co z tego ?? skoro zeby takie japonskie auta jechaly dynamicznie po miescie musza byc krecone grubo ponad 3 tys obr to ja dziekuje za taką technikę....

a suprami to kazdy moze sie interesowac ale nie kazdego na to stac....
a ja nie naleze do osob ktore zyja marzeniami i grajac w NFS
shinu
shinu
  27 czerwca 2013
joker4444
joker4444:


z tego co wiem mozna go spotkac na trasie a8. jezdzi tylko po prostej, przeguby zrywa z miejsca na zakrecie;p
PaaatryczekRPK
Posty: 174 (po ~136 znaków)
Reputacja: -1 | BluzgometrTM: 21
PaaatryczekRPK
  28 czerwca 2013

tak piszesz ze ta mazde żeby jeździć po mieście trzeba kręcić powyżej 3 :) zgodzę się ale ty posiadasz Seata Leona Cupre R 225 hp (obecnie posiadam ) twoje słowa :) i co tego nie trzeba tak kręcić :) ?

MAMTOGDZIES123
MAMTOGDZIES123
  28 czerwca 2013
Ostatnio edytowany: 1 stycznia 1970

chodziło mi o Civici i te CRXy glownie.... nie wiem jak Mazda ale jak ktos tu wspomnial ze z silniki 1,3 231hp w RX8 ze to wielki szczyt techniki

sprawdz NM w jakich obrotach i bedzie jasne

japoniec zeby po miescie jezdzil dynamicznie ( nie mowie o ostrej jezdzie) musi miec przynajmniej 2,5-3,5 tys obrotow...
gdzie wtedy silnik glosno chodzi

gdzie ja swoim leonem zmieniam biegi przy 2 tys obrotow.

po prostu praca silnikow japonskich mi w ogóle nie podchodzi... jako auta do jazdy codziennej oraz czasami szalenstwa.....
niemiec juz z dolnych obrotow rwie... a japoniec przy czerwonym polu..

dla porownania na koniec dodam ze kiedys mialem Audi A3 1.8 T 150 hp
a kolega z pokoju mial Civica 1,5 albo 1,6 125 hp

robiłem go jak chcialem na kazdym biegu....
pewnie powiecie ze 25 koni wiecej mialem....ale sprawdzcie wage Audi A3 i takiego civica Hatchback
roznica w masie okolo 300kg...wiec civic powinien mi dawac rade skoro to taki cud techniki.

shinu
shinu
  28 czerwca 2013
Konto usunięte
Konto usunięte: jako auta do jazdy codziennej oraz czasami szalenstwa..... niemiec juz z dolnych obrotow rwie... a japoniec przy czerwonym polu...


Przestan pierdzielic glupoty jesli do porownania masz tylko zajechanego civika swojego kumpla. Albo po prostu nauczyc sie redukowac biegi a nie przy 50 na 5tce cisnac. Moja hanka przy 2tys obrotow bardzo dobrze sie zbiera, Druga rzecz, ze jak uwazasz ze jest za glosny silnik to wystarczy zalozyc oslone, plaszcz na maske i cywilny tlumik zalozyc.

Konto usunięte
Konto usunięte: a japoniec przy czerwonym polu..


kolejna bajka miedzy ksiazki. Tylko raz wszedlem na czerwone pole przy 220 na autostradzie, tak raz na miesiac moze 4tys przekrocze w cywilnej jezdzie.
WujekBeton
WujekBeton
  28 czerwca 2013
Konto usunięte
Konto usunięte: cena podobna... wiec lata produkcji mnie nie obchodzą...


Czyli porównanie z dupy brane.

Konto usunięte
Konto usunięte: Audi A4 B6 1.9TDI 130 , to ciekawy wybór


Ciekawy toby był jakiś Saab np., a nie A4.
Turus87
Turus87
  28 czerwca 2013

Saby z ostatnich lat produkcji są fajne zwłaszcza 93

joker4444
Posty: 32031 (po ~88 znaków)
Reputacja: -1 | BluzgometrTM: 446
joker4444
  28 czerwca 2013
Konto usunięte
Konto usunięte: dla porownania na koniec dodam ze kiedys mialem Audi A3 1.8 T 150 hp a kolega z pokoju mial Civica 1,5 albo 1,6 125 hp robiłem go jak chcialem na kazdym biegu....

i to niezbity dowod ze w przeciwienstwie do japońskich popierdółek audi i bmw to szczyt techniki i marzeń każdego "gościa" a nie kogoś kto kontakt z autem miał jedynie w NFS :rotfl:
nie bede pytał ile razy miałeś okazje jechać wysokoobrotowym japończykiem na zapiętym vtecu i jak to sie ma do prykania dieslem który to może i zbiera sie od dołu ;")
Ja tam wole przegonić honde na +4500 co daje imho nieporównywalnie wieksza frajde... i ten dzwiek :)
shinu
shinu
  28 czerwca 2013

tunel + mugen + 4tys obrotow:d83dde0dd83dde0d

MAMTOGDZIES123
MAMTOGDZIES123
  29 czerwca 2013

to teraz porównaj ten dzwiek do 1,8 T + blow off + dobry dolot :)

vtec sie chowa...

gdzies mialem dobry filmik na YT na ktorym porownano przyspieszanie na 5 biegu japonca oraz niemca....
jak zwykle japoniec daleko z tylu :)

MAMTOGDZIES123
MAMTOGDZIES123
  29 czerwca 2013
Konto usunięte
Konto usunięte: Tylko raz wszedlem na czerwone pole przy 220 na autostradzie, tak raz na miesiac moze 4tys przekrocze w cywilnej jezdzie.


u mnie przy 220 daleko jeszcze do czerwonego pola :)

a civic przy 2 tys jedzie jak MAtiz :)
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.