Turus87
Turus87
  19 czerwca 2013 (pierwszy post)

czesc, mam do wydania 20000zl i chciałbym kupić samochód
ciekawia mnie różne opcje , które sa najlepsze?

Turus87
Turus87
  25 czerwca 2013

dzięki za dobre rady
wyczytałem ,że te autka mają problemy z korozją , chyba przerzucę się na bmw 318 e49

MAMTOGDZIES123
MAMTOGDZIES123
  25 czerwca 2013

nie mają problemów z korozją.. korozja wyjdzie jesli cos bylo puknięte.
osobiscie jesli mialbym wybierac wolalbym mazde niz e46 318.... ten silnik 1,8 jest po prostu za slaby...

jesli e46 to najmniej oznaczenie 323 czyli 170 koni... no ale od biedy 320 tez jakos jezdzi :)

mazda jest sporo swieższa

Turus87
Turus87
  25 czerwca 2013

tylko z zakupem samochodu używanego to rożnie bywa , raczej nikt nie sprzedaje perełki od tak

MAMTOGDZIES123
MAMTOGDZIES123
  26 czerwca 2013

no ale dlatego sie jedzie zeby sprawdzic :))

a moim zdaniem łatwiej znalezc zadbana mazde niz bmw :) i chodzi tu o amatorow wiejskiego driftu z silnikiem od kosiarki.
niech teraz most w bmw walnie... boli strasznie
a istnieje spora szansa ze młody tjuningowiec reki do mazdy nie dotykał :)

Turus87
Turus87
  26 czerwca 2013

mój brat ma dwie bemki , wiem jak to wygląda z tym tuningiem

WujekBeton
WujekBeton
  26 czerwca 2013
Konto usunięte
Konto usunięte: jak ja mialbym dac 20 tys za starego merca ktory przypomina beczkę to sorry... musialbym na głowe upasc :)


To z tych modeli, które podałeś, ja, brałbym jedynie starego Merca z klasycznym wyglądem, ale o gustach się podobno nie dyskutuje.
Turus87
Turus87
  26 czerwca 2013

wiadomo to samochód ma być do pracy i z powrotem, a po za tym wygodny , mało awaryjny , oszczedny i nie musi być nie wiadomo jak szybki

joker4444
Posty: 32031 (po ~88 znaków)
Reputacja: -1 | BluzgometrTM: 446
joker4444
  26 czerwca 2013
Konto usunięte
Konto usunięte: jak ja mialbym dac 20 tys za starego merca ktory przypomina beczkę to sorry... musialbym na głowe upasc :)

a sorry beemka to co niby przypomina ?:woot:
patrząc ogólnie na ludzi jeżdzących bmw i "beczką" jak miałbym wybierać to raczej wśród tych pierwszych jest większy odsetek ćwierćmózgów (nie będę się rozwodził czy to akurat efekt upadku na głowę bo neurologiem nie jestem)
MAMTOGDZIES123
MAMTOGDZIES123
  26 czerwca 2013

joker ale porównaj wyglad e46 coupe nawet juz bez tego mpakietu..... bo z mpakietem to juz nie mówie :) do takiej beczki....

to są lata swietlne !

i nie wazne czym kto jezdzi.... porownujemy tu wyglad auta...

a co do autora tematu.... jesli auto ma byc typowym dupowozem to szukaj diesla....

Turus87
Turus87
  26 czerwca 2013
Konto usunięte
Konto usunięte: a co do autora tematu.... jesli auto ma byc typowym dupowozem to szukaj diesla....

a jakie rodzaje disli polecasz?
MAMTOGDZIES123
MAMTOGDZIES123
  27 czerwca 2013
Ostatnio edytowany: 1 stycznia 1970

z tego co wiem to najlepszym dieslem jest 3.0D z BMW ... ludzie bardzo sobie chwalą....
jednak 2.0D w bmw ludzie juz nie polecają... podobno dosyc awaryjne... ale tak jak wczesniej mowilem.. nie ma co sugerowac sie plotkami...

a tak na podsumowanie to Ci powiem ze na Twoim miejscu bym sobie kupil PAssata B5 po lifcie z 1.9TDI 130 hp albo Audi A4 B6 1.9TDI 130 hp ewentualnie slabsze jednostki TDI (110hp ) jesli bys chcial kupic taniej a nie zalezy Ci tak bardzo na dynamice.
male spalanie wygoda... wszystko co spelnia twoje wymagania...
Diesle Pugeotow (HDI ) ciesza sie dobrymi opiniami, nie ustepują dieslom TDI
i w tym momencie moglbym Ci polecic PEugeota 407 HDI - rodzice posiadają i chwalą sobie.
w Twojej kwocie co znajdziesz na pewno.

auta wygodne... jesli dobrze serwisowane (typu oleje rozrzad) to auto bedzie jezdzic i jezdzic :)

PaaatryczekRPK
Posty: 174 (po ~136 znaków)
Reputacja: -1 | BluzgometrTM: 21
PaaatryczekRPK
  27 czerwca 2013

zastanów się nad mazda 6 :) jest ładniejsza niż 3 . Znajdź sobie ta 6 jeszcze na bajerach :) np nagłośnienie BOSE z wzmacniaczem naprawdę dobrze daje :) ale musisz widzieć ze blacha w tych mazdach jest beznadziejna . A jaki typ silnika Cię wgl interesuje ? Diesel ? Benzyna ? Benzyna Gaz ? Duża pojemność ? Mała ? A w mazdach 3 ludzie skarżą się na klimatyzację i skrzynie która nie jest z mazdy tylko z forda :)

PaaatryczekRPK
Posty: 174 (po ~136 znaków)
Reputacja: -1 | BluzgometrTM: 21
PaaatryczekRPK
  27 czerwca 2013

a z bmw :) to e-39 3.0 w dieslu 198 hp :) byłem przeciwny diesli dopóki się tym nie przejechałem :) naprawdę odejście ma niesamowite .

shinu
shinu
  27 czerwca 2013

jak chcesz miec fure z odejsciem, szukaj uturbionego rexa na vtecu. jezdzi po Warszawie jeden, 550km, trakcja od 100km/h i jakies gora 7 sekund do 200km/h :P

joker4444
Posty: 32031 (po ~88 znaków)
Reputacja: -1 | BluzgometrTM: 446
joker4444
  27 czerwca 2013
Konto usunięte
Konto usunięte: joker ale porównaj wyglad e46 coupe nawet juz bez tego mpakietu..... bo z mpakietem to juz nie mówie :) do takiej beczki.... to są lata swietlne ! i nie wazne czym kto jezdzi.... porownujemy tu wyglad auta...

az sobie wpisałem w google jak dokładnie to e46 wygląda i ja tam żadnej rewelacji nie widdze co nie oznacza że komuś może się ono podobać
W ogóle BMW poza serią 8 i zetką(ta już mniej) mi się nie podobają...kwestia gustu i żeby nie było Mercedes też jakoś mnie za serce nie chwyta chociaż ze stajni mercedesa więcej aut mi sie podoba chociażby cls czy slk . Zdecydowanie wolę japońską motoryzację(szczególnie lat 90 ...supra, R34 Silvia 3000GT itp) i wątpię aby się to jakoś zmieniło
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.