luzak959
luzak959
  28 grudnia 2012 (pierwszy post)

Cześć wszystkim. Od zawsze zastanie mnie co ludzie widzą w volksawgenach ?? A na słowo volkswagen i tdi doznają orgazmu.. Przecież to ani ładne ani trwałe, a jednak ludzie to kochają. Zauważyłem też, że właściciele aut tej marki na wszystkich samochodach się znają, szczególnie krytykując samochody włoskie oraz francuskie. A w bardziej cywilnych krajach zachodnich sytuacja jest odwrotna. Mam na myśli np francje gdzie większość obywateli jeździ rodzimymi markami.. Czy jest możliwe że u nas w pl sytuacja się zmieni ??

nonamexxxxxxx
nonamexxxxxxx
  29 grudnia 2012
WujekBeton nie czaje Twoich dziwnych aluzji
WujekBeton
WujekBeton
  29 grudnia 2012

Zwyczajnie nie chcę, aby skończyło się tak jak z Kopcu93, dodał mnie na czarną listę i nadal twierdził co to on nie ma. I sądzę, że bez potwierdzenie wykresami i fotkami takie gadanie nie ma sensu. To tak, jakbym ja wmawiał Wam, że mam u siebie w Meśku 4.2l, albo chociaż M103 turbo i ileś tam milionów koni. Paniał?

PawciuWLKP
Posty: 154 (po ~192 znaków)
Reputacja: 1 | BluzgometrTM: 0
PawciuWLKP
  29 grudnia 2012

Zadbać o auto to druga rzecz,a pierwsza to kupić auto zadbane i na bieżąco je naprawiać.A jeżeli ludzie kupują jeżdżące złomy,czyli powypadkowe popowodziowe i z przebiegiem często ponad 500tyś km,tanio szybko i byle jak szykowane do sprzedaży przez handlarzy,a przy kupnie patrzą tylko na stan licznika,a nie całego auta,to niech później nie będą zszokowani że w krótkim czasie wymienią połowę auta.Mój znajomy od 12lat ma Golfa 3 TDI z 96r.Aktualny przebieg to 370tyś km i od nowego nie robiony silnik ani turbina.Auto cały czas jeździ na pełnym syntetyku i bez problemu odpala w największe mrozy.Częste naprawy to łożyska tylnych kół średnio co 40tys km.W tym czasie 2 razy wymieniał progi i drobne wyprawki lakiernicze.

NuTiiiiii
Posty: 70111 (po ~86 znaków)
Reputacja: -1080 | BluzgometrTM: 51
NuTiiiiii
  29 grudnia 2012
Konto usunięte
Konto usunięte: TDI tylko dla idiotów


Dobre prowo kolesia jeżdżącego matizem :ziober2:

Ballantines rzeźbi to wspaniałe ciało :ziober2:
Oglądanie meczów to nie tylko rozrywka, ale wręcz terapia. Futbol pozwala oswoić i uwolnić emocje - agresję, frustrację i smutek :pilka:

NicZaFriko
NicZaFriko
  29 grudnia 2012

Hahaha dobre z tym matizem ;d Osobiście to sam wole benzyniaki ale nie mam nic do tdi chodź często gęsto wieśniaczki go wybierają razem z wariantem "passat".
Poza ty sa sliniki które mogą przejechać mnóstwo km jak się dba , ja juz mam prawie 400tys na liczniku a nadal silnik chodzi jak igielka. I pewnie jeszcze trochę przeleci .. Poza tym znam taksówkarza który jeździ beczka która ma 630tys przejechane ale to też inne były silniki. I mowi ze chce do 800 dojechac albo wiecej.

NicZaFriko
NicZaFriko
  29 grudnia 2012

A gdzies.pamietam z wywiadu ze ktos sprzedawal 40 letni samochód z przebiegiem 100pare km i napisał ze nie przekręcany , i mial racje po prostu licznik po odliczeniu 999 tys leciał od początku ;D

WujekBeton
WujekBeton
  30 grudnia 2012
PawciuWLKP
PawciuWLKP: ludzie kupują jeżdżące złomy

Za małe pieniądze to BARDZO ciężko znaleźć coś innego i nie od handlarza. A i sprzedać dobry samochód jest ciężej, bo potencjalny kupiec pójdzie do tego obok, bo Panie tak samo wygląda, przebieg ma mniejszy no i tańszy przecież. Także uważam, że rynek aut używanych w Polsce jest patologicznie przesiąknięty zepsuciem i zakłamaniem. Przez co zarówno kupić jak i sprzedać dobre aut jest trudno.

Konto usunięte
Konto usunięte: beczka która ma 630tys

Akurat w starych dieslach Mercedesa przebiegi rzędu 800 000-1 000 000 są czymś normalnym, a słyszałem i o takich grubo ponad bańkę. Śmieszne jest tylko jak ktoś kupuje 10letniego diesla z przebiegiem 100tys. i jeszcze wierzy, że to faktycznie prawidłowe wskazanie licznika.
WujekBeton
wpis jest ukryty
Donald89
Posty: 1 (po ~279 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 0
Donald89
  30 grudnia 2012

Niezawodność diesla sam moge potwierdzić mam 3,0 l w automacie ma przejechane 1 100 000 km i nawet w największe mrozy jakie były w tamtym roku nie było problemu ( pod warunkiem że akum wytrzymał ) jedynie co trzeba przy silniku i skrzyni robić to wymieniać olej i filtr

ArchaniolLucyfer
ArchaniolLucyfer
  30 grudnia 2012
NuTiiiiii
NuTiiiiii: Dobre prowo kolesia jeżdżącego matizem


masz cos do matizow? auto jak kazde inne
Konto usunięte
Konto usunięte: taksówkarza który jeździ beczka która ma 630tys przejechane


wlasnie te auto ma historie ktora mowi sama za siebie co to dla mnie milion km.

Konto usunięte
Konto usunięte: WujekBeton nie czaje Twoich dziwnych aluzji


powiem Ci wprost nie pisz nic jesli nie masz nic wiecej do powiedzenia. chwalic mozna sie sloniami w trampkach ale trzeba je miec.
NuTiiiiii
NuTiiiiii: TDI tylko dla idiotów


wspaniale jest byc idiota gdzie tacy ludzie jak Ty sa snobami pozbawionymi wiedzy i dystansu do siebie
WujekBeton
WujekBeton
  31 grudnia 2012
Konto usunięte
Konto usunięte: nonamexxxxxxx:WujekBeton nie czaje Twoich dziwnych aluzji powiem Ci wprost nie pisz nic

To do mnie czy do noname?
Konto usunięte
Konto usunięte: masz cos do matizow? auto jak kazde inne

Nie staraj się być tutaj stróżem prawa i porządku, a aluzja posiada Matiza, że Tdi jest dla idiotów było co najmniej nie na miejscu.
NuTiiiiii
Posty: 70111 (po ~86 znaków)
Reputacja: -1080 | BluzgometrTM: 51
NuTiiiiii
  31 grudnia 2012
Konto usunięte
Konto usunięte: masz cos do matizow? auto jak kazde inne

Nie mam bo gdybym miał to bym napisał.

Konto usunięte
Konto usunięte: wspaniale jest byc idiota gdzie tacy ludzie jak Ty sa snobami pozbawionymi wiedzy i dystansu do siebie

Luuzuj majty i sprawdź kogo cytujesz bo to nie ja pisałem.

Ballantines rzeźbi to wspaniałe ciało :ziober2:
Oglądanie meczów to nie tylko rozrywka, ale wręcz terapia. Futbol pozwala oswoić i uwolnić emocje - agresję, frustrację i smutek :pilka:

Grabazzz
Grabazzz
  3 stycznia 2013
Konto usunięte
Konto usunięte: oczywiście mam też e46 320d lift po wirusie 190 koni i 400nm i niejedną benzyne o podobnej mocy miażdze momentem przy spalaniu 6 litrów ropki

Nie mogę się z tym zgodzić, mam takie same auto i mi pali 10 litrów w mieście. 6 litrów to wynik tylko w trasach gdzie zejść można do nawet 5 litrów ale w wielkich męczarniach 80-90 km/h
ArchaniolLucyfer
ArchaniolLucyfer
  3 stycznia 2013
Konto usunięte
Konto usunięte: Nie staraj się być tutaj stróżem prawa i porządku


nie staram sie.
Konto usunięte
Konto usunięte: było co najmniej nie na miejscu.


tez tak mysle
NuTiiiiii
NuTiiiiii: Luuzuj majty i sprawdź kogo cytujesz bo to nie ja pisałem.


poluzowac to ja moge co innego, to ze zle zacytowalem to nie znaczy ze zrobilem to specjalnie
WujekBeton
WujekBeton
  3 stycznia 2013
Konto usunięte
Konto usunięte: Nie mogę się z tym zgodzić

Osobiście nie wierze w auta, które w normalnych warunkach spalają te 5 litrów czegokolwiek. A to, że Tobie pali 10 litrów, nie znaczy, że innemu nie spali 8 czy 18. Wszystko zależy od umiejętności jeżdżenia ekonomicznie, lub braku tychże umiejętności.
Tak na marginesie to mam kumpla, któremu maluch NIGDY nie spalił mniej niż 7-8litrów.
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.