luzak959
luzak959
  28 grudnia 2012 (pierwszy post)

Cześć wszystkim. Od zawsze zastanie mnie co ludzie widzą w volksawgenach ?? A na słowo volkswagen i tdi doznają orgazmu.. Przecież to ani ładne ani trwałe, a jednak ludzie to kochają. Zauważyłem też, że właściciele aut tej marki na wszystkich samochodach się znają, szczególnie krytykując samochody włoskie oraz francuskie. A w bardziej cywilnych krajach zachodnich sytuacja jest odwrotna. Mam na myśli np francje gdzie większość obywateli jeździ rodzimymi markami.. Czy jest możliwe że u nas w pl sytuacja się zmieni ??

WujekBeton
WujekBeton
  28 grudnia 2012
Konto usunięte
Konto usunięte: Czy jest możliwe że u nas w pl sytuacja się zmieni ??

Nie, nie będziemy jeździć rodzimą marką, bo takiej nie mamy, proste. A co do VW to ludzie się jarają, bo są tanie w naprawach, bo części jest dużo, bo ludzie się jarają. A tak propo, to moim skromnym zdaniem facet w passacie=handlarzyna :lol:. Taki mój stereotypowy pogląd na świat.
ArchaniolLucyfer
ArchaniolLucyfer
  28 grudnia 2012
Konto usunięte
Konto usunięte: Czy jest możliwe że


watpie, sa pewne stereotypy a ludzie sie nie zmienia.

Konto usunięte
Konto usunięte: A na słowo volkswagen i tdi doznają orgazmu..


tak jak kolega wyzej napisal bo sa tanie w naprawach i do znanego wszystkim golfa 3 czesci dostaniemy na kazdym szrocie :)
patryq633
Posty: 19 (po ~111 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 101
patryq633
  28 grudnia 2012

Powiem tak są rodziny które mają same ople,fiaty,citroeny itp i sb chwalą. Mówią że te auta są najlepsze i wgl. U mnie w rodzinie np są same Audi bo to dobre samochody trwałe i wgl, ale nikt u mnie nie powie złego słowa na Mercedesy,Fiaty czy Seaty bo tak naprawde to każde auto jest dobre jak sobie o nie będziesz dbał :)

Lesiu1990xd
Posty: 24 (po ~59 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 1
Lesiu1990xd
  28 grudnia 2012

TDI tylko dla idiotów

WujekBeton
WujekBeton
  29 grudnia 2012

Gdyby silnik TDI byłby tylko dla idiotów to nie miałaby go aż taka liczba ludzi na świecie, chyba, że naprawdę jest aż tylu idiotów :woot:.

patryq633
patryq633: każde auto jest dobre jak sobie o nie będziesz dbał

Święte słowa, a że ludzie tego pojąć nie mogą, że komuś Lanos chodzi dłużej i lepiej niż Mercedes czy Toyota!!?
nonamexxxxxxx
nonamexxxxxxx
  29 grudnia 2012
Konto usunięte
Konto usunięte: TDI tylko dla idiotów

ja ma A4 TDI i jakoś nie uważają mnie za idiote,przy obecnych cenach paliw diesel jest świetną alternatywą bo nie jestem jakoś przekonany do podtlenku el pi dzi
WujekBeton
WujekBeton
  29 grudnia 2012
Konto usunięte
Konto usunięte: diesel jest świetną alternatywą

Diesel to nie tylko TDI.
nonamexxxxxxx
nonamexxxxxxx
  29 grudnia 2012

oczywiście mam też e46 320d lift po wirusie 190 koni i 400nm i niejedną benzyne o podobnej mocy miażdze momentem przy spalaniu 6 litrów ropki

WujekBeton
WujekBeton
  29 grudnia 2012
Konto usunięte
Konto usunięte: po wirusie

Nie zaczynaj...
Kenny
Kenny
  29 grudnia 2012

Benzyna płynie w moich żyłach

NicZaFriko
NicZaFriko
  29 grudnia 2012

A w moich krew.

nonamexxxxxxx
nonamexxxxxxx
  29 grudnia 2012

[quote=WujekBeton]

he masz coś do Chip Tuningu?

rafalblokers
rafalblokers
  29 grudnia 2012
Konto usunięte
Konto usunięte: luzak959


Tak to jest właśnie jak ludzie się nie znają, a mam tu na myśli Ciebie. Nie chce mi sie, ale mógłbym się rozpisać na ten temat. Mógłbyś sprecyzować bardziej o który TDI Ci chodzi. Bo pewnie nie wiesz, ze silnik 2.0 TDI występuje na
1) pompowtryskiwaczach
a)boscha 8 zaworów
b)siemensa - bardziej popularny 16 zaworów
2)commonrail
I to jest kolosalna różnica. Na pompowtryskiwaczach faktycznie te silniki nie są trwałe, ale co ty chcesz od commonraila? Może mi powiesz że jakieś HDI we francuzach wymiataja? A 1.9TDI ? Twierdzisz, że jest nietrwały? To się mylisz. 1.9TDi jest tajlepszy dla handlarza. Bo sprowadzi np. golfa IV z silnikiem 1.9TDI przebieg 300tys, cofnie licznik do 150tys, a klient z zadowoleniem kupi, jeszcze pochwali ze silnik chodzi jak igiełka i zrobi nim następne 150tys. Oczywiscie nie mówie tutaj o dwumasie i innych podzespołach.
W ogole nie chce mi sie pisac na ten temat. Ale wykazałeś się inteligencja pisżąc swój post.
WujekBeton
WujekBeton
  29 grudnia 2012
Konto usunięte
Konto usunięte: jest tajlepszy dla handlarza

No właśnie:zonk, dla handlarza nie znaczy, że dla późniejszego właściciela również.
Konto usunięte
Konto usunięte: masz coś

Proszę nie zaczynaj.
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.