MaaliNaaa96
MaaliNaaa96
  13 października 2012 (pierwszy post)

Ten kawałek + Moto = I Lepiej mi nie wchodzić w drogę na drodze, PEŁEN ROZku.:cenzura:. !

http://youtu.be/y9x2CHQClTU

Szufladaa
Szufladaa
  13 października 2012

No to się kury podziobały : ) Uroczo : )

WujekBeton
WujekBeton
  13 października 2012

I to o mnie :lol:, albo przeze mnie.

piesleszek1
piesleszek1
  13 października 2012

Pewnie że można słuchać muzyki jadąc na motocyklu, można nawet kierwa pisać smsy albo jeść obiad ale jakie to będzie miało konsekwencje każdy wie. Jadąc na maszynie powinno się ją słyszeć czy wszystko jest ok czy przypadkiem ambulans nie nadjeżdża z tyłu, nie zawsze go widać w lusterku , wiem z własnego doświadczenia. 3 strony pierdzielenia bez sensu i aż dziwne że temat jeszcze nie zamknięty.

MaaliNaaa96
MaaliNaaa96
  13 października 2012

pewnie,że przez Ciebie nie ma co ^^ Dobra kurde wiemy wszyscy jakie mogą być tego konsekwencje ale co komu do tego co ja robie podczas jazdy na motocyklu? ja moge sobie nawet spiewac czy też tak jak juz wspomnieliście jeść obiad ale nic wam do tego naprawdę :) moje życie to raczej moja sprawa.Po za tym po co mam wam wszystkim udowadniać że mam tą CBR-ke ? moje ziomki wiedzą czym ja jeżdżę doskonale na zlotach poznaje mase nowych-szczerych ludzi. A my tu wszyscy pierd.limy bez sensu a i tak wszyscy doskonale wiemy ze sie nigdy nie spotkamy.. łotototo kur.wa mać! LwG :D

PaulinaCBR
Posty: 45 (po ~143 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 11
PaulinaCBR
  13 października 2012
Konto usunięte
Konto usunięte: Jadąc na maszynie powinno się ją słyszeć czy wszystko jest ok czy przypadkiem ambulans nie nadjeżdża z tyłu, nie zawsze go widać w lusterku , wiem z własnego doświadczenia.

otoz to.
p,s bezsensu temat-bezsensu odpowiedzi i bezsensu kradziez zdjec.
MaaliNaaa96
MaaliNaaa96
  13 października 2012

kradzież zdjęć.. to raczej Ty :) jak już mówiłam można sie spotkać na jakimś zlocie gdy zacznie się sezon to wtedy zobaczymy :)

PaulinaCBR
Posty: 45 (po ~143 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 11
PaulinaCBR
  13 października 2012

ta ta skoncz z tym zlotem, przyjdzie co do czego to napiszesz, ze nie mozesz dotrzec albo cos. ja juz skonczylam, wiec bez odbioru

MaaliNaaa96
MaaliNaaa96
  13 października 2012

ale Ty..wybacz ,że tak powiem ale masz niski poziom inteligencji bo pierwszy raz sie spotykam z taką babą która kłoci się z szesnastolatką , nie wiem może Ty mi zazdroscisz? wyglądu? CBR? bo coś mi się wydaje że tak skoro mówisz ze mam ściągnięte zdjęcia i CBR wgl nie mam.

dalsza konwersacja moja z Tobą jest zbędna ponieważ Twój poziom inteligencji jest znacznie mniejszy od mojego...
Typowa blondynka ,a straszna ode mnie... ojojoj życie zaskakuje :D

PaulinaCBR
Posty: 45 (po ~143 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 11
PaulinaCBR
  13 października 2012

irytacja rzecz dobra, ale ma miejsce wowczas wtedy, gdy niedobory elementarnej inteligencji objawiaja sie czkawka. Owszem, kloce sie z 16latka, ale wiek to tylko liczba, pamietaj to malenka, bo nie trawie po prostu NIE TRAWIE i bede Ci to pisac ciagle, osob , ktore kradna zdjecia innych na moto zeby sie polansowac troche. NIE WMOWISZ MI dziewczyno, ze to sa Twoje zdjecia, wiec wiesz. Zalozylas bezsensu temat zeby pokazac na sile jaka to jestes inteligentna, ale Ci to nie wyszlo. Napisalam wyraznie, bez odbioru, wiec skoncz. Nie zazdroszcze Ci wygladu, nie ma czego, sorry. Po prostu bede tepic fejki do bolu i po trupach, tyle w temacie. Aha i jestem naturalna brunetka, wiec nie mam pojecia jak FARBA moze wplywac na inteligencje

whitestok
whitestok
  14 października 2012
Konto usunięte
Konto usunięte: moje życie to raczej moja sprawa

tylko jakim prawem gówniaro narażasz życie innych użytkowników dróg publicznych??!!

Konto usunięte
Konto usunięte: Po za tym po co mam wam wszystkim udowadniać że mam tą CBR-ke ? moje ziomki wiedzą czym ja jeżdżę doskonale na zlotach poznaje mase nowych-szczerych ludzi. A my tu wszyscy pierd.limy bez sensu a i tak wszyscy doskonale wiemy ze sie nigdy nie spotkamy..

to po cholerę zakładałaś ten temat? wyp.......j!

ps. szkoda mi tylko twoich rodziców...
MaqdaIena
Posty: 29570 (po ~156 znaków)
Reputacja: -168 | BluzgometrTM: 3
MaqdaIena
  14 października 2012

Nie jeżdzę motorami, jednak logicznie myśląc słuchanie muzyki podczas to glupota, to raz.
Dwa, zdjęcia faktycznie śmierdzą fejczurem, usuwam, możesz potwierdzic ich wiarygodność, jeżeli zechcesz odezwij się na pw do mnie, napiszę jak.
A trzy, dziecko drogie jesteś 13 lat młodsza ode mnie, kto Ci pozwolił wsiaść na motor ? O ile to prawda ofkors.
Temat zamykam.

Pozdrawiam :mrgreen:.

:ziober2:
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.