MaaliNaaa96
MaaliNaaa96
  13 października 2012 (pierwszy post)

Ten kawałek + Moto = I Lepiej mi nie wchodzić w drogę na drodze, PEŁEN ROZku.:cenzura:. !

http://youtu.be/y9x2CHQClTU

WujekBeton
WujekBeton
  13 października 2012

Fajna dupa z Ciebie więc nawet nie skomentuje, że na moto nie bardzo można słuchać muzy, a kawałek co najwyżej średni, już bardziej w czasie jazdy kręci mnie Ali G :lol:. Poza tym masz 16lat więc możesz skuterem pośmigać:zonk:
Tak, będę szydził z każdego kto się nawinie i na to zasłuży.

MaaliNaaa96
MaaliNaaa96
  13 października 2012

hahahahahaah widocznie mało sie znasz bo właśnie na moto można słuchać muzy. chyba nigdy nie śmigałeś jeszcze..ale cóż takie życie.A szydzic to mozesz z siebie. Lewa

WujekBeton
WujekBeton
  13 października 2012

Wską kiedyś po wsi jeździłem, ale to bardzo dawno. No nie bardzo mi się widzi słuchanie muzyki na motorze przy ponad 150km/h, chyba, że mówisz o graniu w skuterze :lol:, to takie coś to widziałem.

MaaliNaaa96
MaaliNaaa96
  13 października 2012

weź się człowieku lepiej nie udzielaj ,bo widać ,że się mało znasz na motocyklach jak i jeździe na nich. na skuterze to Ty możesz sobie popier.dalać jako dawczyk. wgl. weź się ogarnij! :)

WujekBeton
WujekBeton
  13 października 2012

Wcale się nie znam, ale fajna jesteś i staram się jakoś zbajerować Cię na seks na tylnym siedzeniu:napalony:.

MaaliNaaa96
MaaliNaaa96
  13 października 2012

no już pędzę wiesz.. kurde tylko czy na moim moto? czy może w twoim samochodzie? ehehe jak tam przyjadę :)

PaulinaCBR
Posty: 45 (po ~143 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 11
PaulinaCBR
  13 października 2012

jestes fejkiem, pozdrawiam Cie bardzo serdecznie, tylko nie wiem kogo probujesz oszukac

WujekBeton
WujekBeton
  13 października 2012
Konto usunięte
Konto usunięte: pędzę

To pędź, bo już spodnie ściągam :mrgreen:

PaulinaCBR
PaulinaCBR: jestes fejkiem

Co?!?!?!?! I nici z seksu, podciągam spodnie:zonk:.
PaulinaCBR
Posty: 45 (po ~143 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 11
PaulinaCBR
  13 października 2012

wkurzają mnie dziewczynki, które próbują się "podlansować "trochę i wstawiają czyjeś zdjęcia na moto

WujekBeton
WujekBeton
  13 października 2012

Ale w sumie to fajna:).

PaulinaCBR
Posty: 45 (po ~143 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 11
PaulinaCBR
  13 października 2012

Poza tym.. sluchanie muzyki na motocyklu... smiech na sali, motocykl zagluszy Ci muzyke a poza tym ja wole miec swiadomosc i "sluchac" co sie dzieje do okola, czy jakies puszki sa w poblizu a nie jeszcze mi muzyka potrzebna. Wez najlepiej jeszcze jedz sobie obiad na moto i pisz smsy i wpakuj sie na puszke jakas...Pomysl czy to na pewno bezpieczne dziewczynko

MaaliNaaa96
MaaliNaaa96
  13 października 2012

haahahhahahahahahaahahaha uśmiałam się z tego że czyjeś zdjęcia ściągam naprawdę. poprawa humoru odrazu. Lewa ! :)

WujekBeton
WujekBeton
  13 października 2012

No te słuchanie to od początku mi ie pasuje :lol:

MaaliNaaa96
MaaliNaaa96
  13 października 2012

nie jest to bezpieczne wiem o tym ale niezła andrenalina i dobra zabawa jest wtedy :) i muzyki na moto można słuchac jeżdżę to wiem :)

Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.