Nudnyprofilxd
Posty: 82 (po ~216 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 3
Nudnyprofilxd
  27 stycznia 2012 (pierwszy post)

Witam mam problem wstawiłem instalacje lpg miesiac temu, po tygodniu strzelił mi w filtr powietrza rozdupczyło przepływomierz wstawiłem drugi i teraz nie równo chodzi na wolnych obrotach zmieniłem też silniczek krokowy świece (Bosch) kopułka palec i przewody (beru) auto wciąż chodzi nie równo na benz. i lpg
Moze ktoś z was miał coś podobnego? sądzę ze może łapać lewe powietrze gdzieś koło kolektora ssącego co o tym sądzicie?

PawciuWLKP
Posty: 154 (po ~192 znaków)
Reputacja: 1 | BluzgometrTM: 0
PawciuWLKP
  29 stycznia 2012

Może przepływomierz który założyłeś jest uszkodzony,i dlatego silnik nie równo chodzi.Podłącz pod kompa to powinno pokazać błąd.

PawciuWLKP
Posty: 154 (po ~192 znaków)
Reputacja: 1 | BluzgometrTM: 0
PawciuWLKP
  29 stycznia 2012

Ja osobiście,tylko motor i kosiarkę mam na benzynę,a wszystkie auta które miałem i mam śmigają na lpg.Lepszy gaz i duży silnik,bo auto jest bezpieczniejsze i dynamiczne,niż małe autko tylko na benzynę.Ale zależy kto ile i gdzie jeździ

on91
on91
  29 stycznia 2012
Konto usunięte
Konto usunięte: No i wkurzyłeś Vinroca , nieładnie ubliżać komuś tylko dlatego, że krytykuje gazowanie samochodu. patryk5111:Moze cb stać lać Tak jak koledzy pisali, gdyby mnie nie było stać to kupiłbym Tico , a kupowanie 2 litrów pod gaz to poważnie lepiej było sobie kupić 1.3 czy ile tam było... Vinroc:niz Ty na budowie Ktoś musi naszą Przenajświętszą Matkę Polskę budować więc proszę bez takich .


Brawo dla Cb :)
WujekBeton
WujekBeton
  30 stycznia 2012
on91
on91: Brawo dla Cb :)

Za co brawo?
wrkek
wrkek
  4 lutego 2012

Mam do ciebie pytanie czy po lub przed załozeniem lpg myłeś silnik gdyż miałem to samo w audi a4 po umyciu silnika na wysokich obratach wystrzeliwała ruła z filtra powietrza przy czym gasło auto a przyczyną była woda która dostała sie do 2 świec po wymianie świec i kabli wszystko było ok

Konto usunięte
Konto usunięte: Witam mam problem wstawiłem instalacje lpg miesiac temu, po tygodniu strzelił mi w filtr powietrza rozdupczyło przepływomierz wstawiłem drugi i teraz nie równo chodzi na wolnych obrotach zmieniłem też silniczek krokowy świece (Bosch) kopułka palec i przewody (beru) auto wciąż chodzi nie równo na benz. i lpg Moze ktoś z was miał coś podobnego? sądzę ze może łapać lewe powietrze gdzieś koło kolektora ssącego co o tym sądzicie?
Wariacinaa
Posty: 60 (po ~182 znaków)
Reputacja: -1 | BluzgometrTM: 2
Wariacinaa
  6 lutego 2012

widzę że temat zszedł trochę na inny plan. Kolego z Alfy. ja lekko muskam gaz i 17lpg idzie .. ale Ty i twoja Alfa wąchacie smród gazu a ja patrząc w lusterko nic tylko się śmieję. to tak poza tematem.

a co do tematu, sprawdź lewe powietrze czy nigdzie nie łapie faktycznie .. pod kolektor ssący gdyby łapał powietrze myślę że by nie miał wolnych obrotów i by gasł .

Nudnyprofilxd
Posty: 82 (po ~216 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 3
Nudnyprofilxd
  6 lutego 2012
Wariacinaa
Wariacinaa: widzę że temat zszedł trochę na inny plan. Kolego z Alfy. ja lekko muskam gaz i 17lpg idzie .. ale Ty i twoja Alfa wąchacie smród gazu a ja patrząc w lusterko nic tylko się śmieję. to tak poza tematem.


Ha ha dobre :)
Nie skacz do alfy kolego bo alfa lata tylko na benzynie raz w miesiącu 50 km moze zrobi :)

Wariacinaa
Wariacinaa: a co do tematu, sprawdź lewe powietrze czy nigdzie nie łapie faktycznie .. pod kolektor ssący gdyby łapał powietrze myślę że by nie miał wolnych obrotów i by gasł .


Uszczelke pod kolektorem ssącym wywaliło stąd te falujące obroty.. już zrobione i auto lata :)
Wariacinaa
Posty: 60 (po ~182 znaków)
Reputacja: -1 | BluzgometrTM: 2
Wariacinaa
  6 lutego 2012
Konto usunięte
Konto usunięte: Uszczelke pod kolektorem ssącym wywaliło stąd te falujące obroty.. już zrobione i auto lata :)

u mnie w ABFie też miałem taki problem z tym że krzywo położyłem kolektor i w ogóle nie było wolnych .
Nudnyprofilxd
Posty: 82 (po ~216 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 3
Nudnyprofilxd
  6 lutego 2012
Wariacinaa
Wariacinaa: u mnie w ABFie też miałem taki problem z tym że krzywo położyłem kolektor i w ogóle nie było wolnych .


I tak bywa.
Wykręcić ten kolektor to masakra
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.