Nudnyprofilxd
Posty: 82 (po ~216 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 3
Nudnyprofilxd
  27 stycznia 2012 (pierwszy post)

Witam mam problem wstawiłem instalacje lpg miesiac temu, po tygodniu strzelił mi w filtr powietrza rozdupczyło przepływomierz wstawiłem drugi i teraz nie równo chodzi na wolnych obrotach zmieniłem też silniczek krokowy świece (Bosch) kopułka palec i przewody (beru) auto wciąż chodzi nie równo na benz. i lpg
Moze ktoś z was miał coś podobnego? sądzę ze może łapać lewe powietrze gdzieś koło kolektora ssącego co o tym sądzicie?

Vinroc
Vinroc
  27 stycznia 2012

kolektor nie pęknięty gdzies ?
musisz go obejrzec albo zatkac reką dopływ powietrza i czy go zdusi

Nudnyprofilxd
Posty: 82 (po ~216 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 3
Nudnyprofilxd
  27 stycznia 2012

wgl tam jest tyle miejsca ze nie wiem jak sie zabrać za to..
Moze sobote spędzę w garazu nie moge słuchać tego jak on nie równo chodzi..

Vinroc
Vinroc
  27 stycznia 2012

w sumie nic dziwnego w pożal sie boże golfie ;)

WujekBeton
WujekBeton
  28 stycznia 2012
Konto usunięte
Konto usunięte: wstawiłem instalacje lpg

Czytałem do tego momentu, dalej nie trzeba, bo sam sobie odpowiedziałeś co jest nie tak z autem.
Nudnyprofilxd
Posty: 82 (po ~216 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 3
Nudnyprofilxd
  28 stycznia 2012
Konto usunięte
Konto usunięte: patryk5111:wstawiłem instalacje lpg.. Czytałem do tego momentu, dalej nie trzeba, bo sam sobie odpowiedziałeś co jest nie tak z autem.


Moze cb stać lać benzyne robiąć srednio od 100km do 150km Dziennie
To sie ciesz i lataj tym co tam masz :)
Vinroc
Vinroc
  28 stycznia 2012
Konto usunięte
Konto usunięte: wstawiłem instalacje lpg

to na wstepie nie legalne ale nie zebym cos mówił

jesli Cie niestac nie jezdz proste
albo kup sobie samochód który stac Cie zatankowac jezu

mnie stac jezdzic alfą która 15 bierze przy muskaniu gazu wiec nią jezdze
jakby mnie nie było stac kupił bym sobie seja w gazie i tyle
on91
on91
  28 stycznia 2012
Konto usunięte
Konto usunięte: patryk5111:wstawiłem instalacje lpg Czytałem do tego momentu, dalej nie trzeba, bo sam sobie odpowiedziałeś co jest nie tak z autem.


Racja ;)
on91
on91
  28 stycznia 2012
Konto usunięte
Konto usunięte: patryk5111: wstawiłem instalacje lpg to na wstepie nie legalne ale nie zebym cos mówił jesli Cie niestac nie jezdz proste albo kup sobie samochód który stac Cie zatankowac jezu mnie stac jeździć alfą która 15 bierze przy muskaniu gazu wiec nią jeżdżę jakby mnie nie było stac kupił bym sobie seja w gazie i tyle


Vinroc masz racje jak mnie nie stac to nie kupuje silnika 2.0 po to aby go zagazować

Ja sam osobiście jeżdżę 1.9 TDI 115 KM i mimo że ropa coraz droższa jakoś daje rade
Vinroc
Vinroc
  28 stycznia 2012
on91
on91:

kupuje sie samochód na jaki Cie stac
wiadomo ze 2.0 choby był niewiem na jakim gazie to i tak wezmie swoje
trzezwe myslenie sie włącza
albo kupuje sie 2 samochód do pracy aa jeden jako zabawka taka

ale w sumie pod remizą trza sie 2.0 pochwalic heh :)
Nudnyprofilxd
Posty: 82 (po ~216 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 3
Nudnyprofilxd
  28 stycznia 2012

Ludzie dziwicie sie dlaczego brakuje tutaj tematów jak jest tutaj 3 stałych ..ebili którzy krytykują kazdego i to czym jezdzi założyłem temat zęby sie dowiedzieć czegoś sensownego byc może ktoś miał taki problem.. to czy jeżdżę na benz.. czy lpg to moja sprawa jest taniej to jeżdżę krotka piłka...
Nie mam zamiaru utrzymywać 2 aut i jednym latac tylko w wekeendy a drugim np. do pracy kupujac jakoms np alfe Moze to i lepsze od Mk III ale wybacz mam nalane na nią z 3 pietra :)

Nudnyprofilxd
Posty: 82 (po ~216 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 3
Nudnyprofilxd
  28 stycznia 2012

[quote=Vinroc]mnie stac jezdzic alfą która 15 bierze przy muskaniu gazu wiec nią jezdze

A ty sie chwalisz czy zalisz tym??

Vinroc
Vinroc
  28 stycznia 2012
Konto usunięte
Konto usunięte:

debil to Cie spłodził wiesniaku ;)

forum jakbyś nie zauważył to wolna strefa i kazdy moze sie wypowiadac z własnym róznym czesto zdaniem wiec moge do woli narzekac na gówno wartego golfa i tobie bucu nic do tego pluj sie dalej ;)

wiec Ci sensownie odpowiedzielismy jaka jest przyczyna poza buractem wrodzonym i czego sie bełtasz dalej dziecko

Konto usunięte
Konto usunięte: A ty sie chwalisz czy zalisz tym??

stwierdzam ze lepiej zarabiam niz Ty na budowie :)
WujekBeton
WujekBeton
  29 stycznia 2012

No i wkurzyłeś Vinroca :jezyk2:, nieładnie ubliżać komuś tylko dlatego, że krytykuje gazowanie samochodu.

Konto usunięte
Konto usunięte: Moze cb stać lać

Tak jak koledzy pisali, gdyby mnie nie było stać to kupiłbym Tico :zonk:, a kupowanie 2 litrów pod gaz to poważnie lepiej było sobie kupić 1.3 czy ile tam było...

Konto usunięte
Konto usunięte: niz Ty na budowie

Ktoś musi naszą Przenajświętszą Matkę Polskę budować więc proszę bez takich :mrgreen:.
Vinroc
Vinroc
  29 stycznia 2012
Konto usunięte
Konto usunięte:

ha no juz Ci w innym temacie wytłumaczyłem o co z tą budową ;P

no jakis knypek sie pluje do wszystkich o to co jest prawdą oczywistą
razi go ze mu ktoś raz prawde powiedział
uznanie wsród kolegów z pod remizy nie ucierpi naprawde
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.