JUWENUS
JUWENUS
  4 lipca 2011 (pierwszy post)

Witam ponownie

mam do was pytanie czy pożyczaliście samochód od rodziców czy wam go chętnie pożyczali czy nie za bardzo może dawali jakiś warunek
czy nie dawali wam?

79AsonUnique79
Posty: 3282 (po ~113 znaków)
Reputacja: -5 | BluzgometrTM: 1
79AsonUnique79
  5 lipca 2011
JUWENUS
JUWENUS: itam ponownie mam do was pytanie czy pożyczaliście samochód od rodziców czy wam go chętnie pożyczali czy nie za bardzo może dawali jakiś warunek czy nie dawali wam?

Jak miałem 17lat tata pożyczał mi swojego Trabanta (kierowcą był mój 19letni kolega). Było to auto kultowe wśród moich znajomych . Pewnego razu pojechaliśmy na wiejska dyskotekę na podryw . Mówię koledze kude może jednak nie stawiamy "trabiego" pod sama dyskoteka(bo trochę siara),no i zostawiliśmy Go na wjeździe ok.350 metrów od wejścia. Jak się okazało dyskoteka ta była na pięterku i miała wspaniały balkon. Stoje na tym balkonie z fajka w pysku i patrze przed siebie i co widzę - Nasz "trabi" centralnie na widoku w pełnym blasku latarni przy której Go zostawiliśmy .
Był to przepiękny widok .....

I`m Not Trying To Save HipHop,I`m Trying To Save My Son From OnomatoPeja....the Saga Continues .....http://www.youtube.com/watch?v=sBFx74laoGc

dylaracomesback
dylaracomesback
  5 lipca 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: własnie jak tam berlingo sie sprawuje bo ostatnio az cud ze zadnych narzekan na jakze cudową marke citroen :D

stara bieda, ale chce sobie przyciemnić szyby, tylko nie wiem czy sie brać za to bo są fabrycznie lekko przyciemnione i jaką folie nie nalepisz i tak będzie źle jeżeli chodzi o przepisy, myślałem sobie zaszaleć i zrobić wszystkie na 60% :mrgreen:
tylko czy warto później skrobać :lol2:
tak to narazie tfu tfu tylko wspomaganie cieknie :lol2:
PaulinaCBR
Posty: 45 (po ~143 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 11
PaulinaCBR
  5 lipca 2011
JUWENUS
JUWENUS: Witam ponownie mam do was pytanie czy pożyczaliście samochód od rodziców czy wam go chętnie pożyczali czy nie za bardzo może dawali jakiś warunek czy nie dawali wam?

nie pozyczalam :D nie mam prawka nawet na samochod :D ale nie pozyczyliby mi :D
Vinroc
Vinroc
  5 lipca 2011
Konto usunięte
Konto usunięte:

i tak i tak sie przylepią wiec szalej

najwyzej bedziesz smigał bez dowodu :P

hahah w naszej cytrynie tak samo
choc ustało ostatnio :D
dylaracomesback
dylaracomesback
  5 lipca 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: i tak i tak sie przylepią wiec szalej najwyzej bedziesz smigał bez dowodu :P

nie wiem co robić :rotfl:

Konto usunięte
Konto usunięte: hahah w naszej cytrynie tak samo choc ustało ostatnio :D

dolewać olej i sie jeździ :lol2:
Vinroc
Vinroc
  6 lipca 2011
Konto usunięte
Konto usunięte:

cholera no powinno na stacji jeszcze kur..a dodatkowo koło pb on i lpg
"olej do citroena" :mrgreen:
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.