MuyBueno
MuyBueno
  29 marca 2011 (pierwszy post)

Witka.
Dnia dzisiejszego miałam małą kłótnię z radnym dzielnicy w sprawie zaparkowanego samochodu.
Narysowałam wam w paincie projekt,mam nadzieję,że coś na nim widać :ziober2:



Czerwone kółko oznacza studzienkę kanalizacyjną.
Prostokąt czerwony:
I - Miejsce parkowania dawniej.
II -Miejsce parkowania teraz.
Czarne kreski to zatoczka,cztery kreski-cztery miejsca.

Do rzeczy.
Droga osiedlowa na,której jest zaparkowany samochód "II" jest dość wąska,a chodnik mały,dlatego też trzeba stawać na dość znacznej jej części,bo inaczej niedzielni kierowcy mają problem z przejazdem.Zatoczki są wiecznie zajęte.Jeśli jednak tak postawię samochód to ludzie przechodząc po chodniku mają mało miejsca i czasem trącą samochód,a nie chce mieć kresek na aucie,a ten chodnik to takie centrum przez,które wszyscy przechodzą(Droga do sklepu :lol2:) dlatego też zaczęłam parkować tam gdzie czerwony prostokąt na całym chodniku aby ludzie nie mieli problemu z przejazdem,poza tym tam nikt nie chodzi po chodniku.Mieszkam w tym bloku obok,żeby nie było.

Parkuje tak już jakiś miesiąc,jednak dzisiaj radny wezwał firmę do naprawy z tą studzienką-zapukał i powiedział,żeby przestawić samochód.Wyszłam,i powiedziałam,że przecież tirem można tu nawet wjechać i,że mi dupę zawraca.Radny zaczął szczekać,i powiedział,żebym nie nie ruszała auta,zadzwoni na policje,bo nie mogę tu parkować i mi mandat wlepią.
Tak więc powiedziałam,że ok i nie ruszałam.Miałam już iść do domu,a akurat jechali z tej pomocy do studzienki i przejechali bez problemu.Spytałam ich czy przeszkadza im,mój samochód,to powiedzieli,że jest okej i nie ma żadnego problemu.Radny stał obok,wszystko słyszał.Zamknął się i przestał się odzywać.
Poszłam do domu,a on na Policje nie zadzwonił.

Teraz puenta.
Czy należy mi się mandat ?:woot:

Dziękuję.To pisałam ja.

folkemon
folkemon
  29 marca 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: Czy należy mi się mandat ?

tak
dNbChOdYsVR6
dNbChOdYsVR6
  29 marca 2011

Moim zdaniem nie.
Ale jak trzymasz sie 2 zasad. 1,5 m pozostawione dla chodnika. I 10 metrów przed skrzyżowaniem.

DylaraComesBack
DylaraComesBack
  29 marca 2011

żeby tak pilnowali parkowania to pod każdym blokiem zniknęła by masa fur

MuyBueno
MuyBueno
  30 marca 2011

Już się dowiedziałam szczegółowo ocb.
Można zamknąć Temab :tak:

Vodkapolska
Vodkapolska
  2 kwietnia 2011

hahaha jjak bym miała takie problemy , ja tam parkuje jak najszybciej hahah

WujekBeton
WujekBeton
  3 kwietnia 2011
Vodkapolska
Vodkapolska: ja tam parkuje jak najszybciej

bo inaczej nie potrafisz :jezyk:

Konto usunięte
Konto usunięte: szczegółowo ocb.

zdradź nam
Kejv
Kejv
  5 kwietnia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: zaczęłam parkować tam gdzie czerwony prostokąt na całym chodniku
na chodniku ma być min. 1,5metra
wiec mandat
dziękuje i pozdrawiam.
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.