MusicMaker
MusicMaker
  16 lutego 2011 (pierwszy post)

Witam
Kopał Was w ostatnich dniach prąd na karoserii ? Mnie już kopło parę razy z rzędu i widzę że na forach odnotowuje się podobne przypadki.

goldshaker
goldshaker
  17 lutego 2011

podobno trzeba najpierw stanąć nogą na ziemi zanim złapiesz się karoserii i nie kopie

folkemon
folkemon
  18 lutego 2011

hehe, niezły troling Aksel.

FromPolandProject
FromPolandProject
  18 lutego 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: dziwna sprawa :D słyszałem o tym, że jak się nosi ciuchy które się elektryzują to wtedy prąd kopie jak się dotknie do karoserii auta, można nawet przez to spowodować pożar podczas tankowania auta dlatego zawsze po wyjściu z auta najlepiej dotknąć karoserii przed tankowaniem.


Też to chciałem napisać od razu, nie ma jaj przy tankowaniu. Nie jeden się spalił...
c1chy
c1chy
  18 lutego 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: Też to chciałem napisać od razu, nie ma jaj przy tankowaniu. Nie jeden się spalił...


nawet nie wiedzialem o takim czyms, ale dobrze wiedziec :P
Uotr
Posty: 12193 (po ~64 znaków)
Reputacja: -5 | BluzgometrTM: 2
Uotr
  18 lutego 2011

Mam diesla nic mi nie grozi :D

Prawdziwi mężczyźni nie jedzą miodu, prawdziwi mężczyźni jedzą pszczoły !
sasiek5
sasiek5
  25 lutego 2011

kup sobie w sklepie pasek indukcyjny czy cos takiego to taka guma z metalowa tasiemka w srodku przykrecasz to do podlogi samochodu tak zeby podczas jazdy tarł o ziemie i problem z glowy

whitestok
whitestok
  27 lutego 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: kup sobie w sklepie pasek indukcyjny czy cos takiego to taka guma z metalowa tasiemka w srodku przykrecasz to do podlogi samochodu tak zeby podczas jazdy tarł o ziemie i problem z glowy

jesteś pewien, ze nawet przy 60km/h będzie tarł o ziemię podczas jazdy?
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.