MusicMaker
MusicMaker
  16 lutego 2011 (pierwszy post)

Witam
Kopał Was w ostatnich dniach prąd na karoserii ? Mnie już kopło parę razy z rzędu i widzę że na forach odnotowuje się podobne przypadki.

KORARM
KORARM
  16 lutego 2011

Tak kopną mnie ostatnio jak złapałem za przewód wysokiego napięcia :skok:

whitestok
whitestok
  16 lutego 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: Witam Kopał Was w ostatnich dniach prąd na karoserii ? Mnie już kopło parę razy z rzędu i widzę że na forach odnotowuje się podobne przypadki.

heh chodź więcej w elektryzujących się ciuchach :D
MusicMaker
MusicMaker
  16 lutego 2011

Nigdy zimą mnie nic nie kopło, tym bardziej auto aż tu nagle 3x z rzędu. Ciuchy miałem jak co dzień pogoda również.

whitestok
whitestok
  16 lutego 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: Nigdy zimą mnie nic nie kopło, tym bardziej auto aż tu nagle 3x z rzędu. Ciuchy miałem jak co dzień pogoda również.

dziwna sprawa :D słyszałem o tym, że jak się nosi ciuchy które się elektryzują to wtedy prąd kopie jak się dotknie do karoserii auta, można nawet przez to spowodować pożar podczas tankowania auta dlatego zawsze po wyjściu z auta najlepiej dotknąć karoserii przed tankowaniem.
misza1
Posty: 348 (po ~154 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 0
misza1
  16 lutego 2011

proponuje zawstydzic Prąd i kopnąc go dwa razy ;)

Uotr
Posty: 12193 (po ~64 znaków)
Reputacja: -5 | BluzgometrTM: 2
Uotr
  16 lutego 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: Witam Kopał Was w ostatnich dniach prąd na karoserii ? Mnie już kopło parę razy z rzędu i widzę że na forach odnotowuje się podobne przypadki.

To zamontuj sobie KERS w samochodzie jak było w F1 w tamtym sezonie.
Prawdziwi mężczyźni nie jedzą miodu, prawdziwi mężczyźni jedzą pszczoły !
MusicMaker
MusicMaker
  16 lutego 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: dziwna sprawa :D słyszałem o tym, że jak się nosi ciuchy które się elektryzują to wtedy prąd kopie jak się dotknie do karoserii auta, można nawet przez to spowodować pożar podczas tankowania auta dlatego zawsze po wyjściu z auta najlepiej dotknąć karoserii przed tankowaniem.

lol...nie rób jaj
whitestok
whitestok
  16 lutego 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: lol...nie rób jaj

nie robię, widziałem nawet filmik z monitoringu jednej ze stacji benzynowych jak gościówa wysiadla z samochodu, wziela ten "pistolet" z dystrybutora i wsunęła do wlewu paliwa i zaczęło się po prostu jarać...
MusicMaker
MusicMaker
  16 lutego 2011

To nie powinno mieć czasem jakiegoś uziemienia ?

whitestok
whitestok
  16 lutego 2011
Konto usunięte
Konto usunięte:

http://www.youtube.com/watch?v=PGCbSKmiNKE zobacz sobie...
MusicMaker
MusicMaker
  16 lutego 2011

W takich momentach warto mieć ropniaka :D

Uotr
Posty: 12193 (po ~64 znaków)
Reputacja: -5 | BluzgometrTM: 2
Uotr
  17 lutego 2011

Hehehehe dobre ;]

Prawdziwi mężczyźni nie jedzą miodu, prawdziwi mężczyźni jedzą pszczoły !
KORARM
KORARM
  17 lutego 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: Nigdy zimą mnie nic nie kopło

Słuchaj tak to jest jak już ćwiartka odpada to występuje tarcie i elektrony się zbierają.
Tak na poważnie to uziemienie zrób w aucie i będzie po problemie bo w każdym aucie ma prawo coś takiego zachodzić. Ostatnio mnie zawsze kopią wózki w markecie i to co chwile aż boje się ich dotykać :):)
NuTiiiiii
Posty: 70111 (po ~86 znaków)
Reputacja: -1080 | BluzgometrTM: 51
NuTiiiiii
  17 lutego 2011

Zawstydź prąd u turbodymomena :)

Ballantines rzeźbi to wspaniałe ciało :ziober2:
Oglądanie meczów to nie tylko rozrywka, ale wręcz terapia. Futbol pozwala oswoić i uwolnić emocje - agresję, frustrację i smutek :pilka:

Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.