monia7292
monia7292
  28 stycznia 2011 (pierwszy post)


S-2 "sygnalizator z sygnałem dopuszczającym skręcanie w kierunku wskazanym strzałką" sygnał nadawany przez sygnalizator S-2 sygnał czerwony wraz z sygnałem w kształcie zielonej strzałki oznacza, że dozwolone jest skręcanie w kierunku wskazanym strzałka w najbliższą jezdnię na skrzyżowaniu, z zastrzeżeniem ust. 3; sygnał w kształcie zielonej strzałki, nadawany przez sygnalizator S-2, zezwalający na skręcanie w lewo, zezwala również na zawracanie z lewego skrajnego pasa ruchu, chyba że jest to zabronione znakiem B-23. 3; skręcanie lub zawracanie, o których mowa w ust. 1 i 2, jest dozwolone pod warunkiem
, że kierujący zatrzyma się przed sygnalizatorem i nie spowoduje utrudnienia ruchu innym jego uczestnikom

No dobrze, teorie wszyscy znamy a jak to jest u was z praktyką.
Czy zawsze podczas warunkowego skrętu zatrzymujecie się?
Czy może gdy macie dobrą widoczność, mały ruch i okazje po prostu skręcacie bez zatrzymywania się?
Czy uważasz przepis zatrzymywania się na "zielonej strzałce" za przepis bezsensowny?

Jestem ciekawa waszych opinii i waszego postępowania :twisted:
WujekBeton
WujekBeton
  29 stycznia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: tnę na oślep

najlepsza odpowiedź:mrgreen: zatrzymuje się tylko wtedy kiedy muiszę: ludzie na przejściu albo jedzie coś większego ode mnie :zakrecony:
lutek
lutek
  29 stycznia 2011
Marcinuniu
Marcinuniu: kozacko wygladaja miny ludzi stojacych na skrzyzowaniu czy to w autach czy idacych chodnikiem jak widza auto pokonujace skrzyzowanie bokiem

Przemilcze całą debilność twoich wypowiedzi...dodam tylko że szacunek wzbudza samochód który mając tylny napęd potrzebuje sprzęgła żeby na drugim biegu zamielić kołami...ale ty przecież masz bmw:D
lutek
lutek
  29 stycznia 2011
Marcinuniu
Marcinuniu: nie zycze ci zebys sie przez to NIEzatrzymywanie na kazdym stopie nie spotkal z innym ktory tez ma takie podejscie

Jak trochę pojeździsz i zaczniesz czytać ze zrozumieniem to nie bedziesz dopowiadał takich głupot - większość stopów w tym kraju można by swobodnie zastąpić znakiem "ustąp pierszeństwa" bo widoczność w zupełności na to pozwala, poza tym weź pod uwagę różne nasilenie ruchu w różnych porach dnia-w nocy zatrzymujesz się na stopie? zapewne stopa też pokonujesz bokiem bo swoim strzale:D
Bstok161ZT650
Bstok161ZT650
  29 stycznia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: najlepsi są w 520d


już nie mam e60:)

F10 przybywaj :ninja:
Marcinuniu
Posty: 57 (po ~169 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 2
Marcinuniu
  29 stycznia 2011
nie komentuje...
DylaraComesBack
DylaraComesBack
  29 stycznia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: F10 przybywaj

GRATULUJĘ ZACNEGO WYBORU :tak:
nie myślałeś nad w212? < 3
albo a6 c7?
dawidusw202
dawidusw202
  29 stycznia 2011

ja zawsze zwalniam a czasem sie zatrzymuje zależy od sytuacji.....

Konto usunięte
Konto usunięte: GRATULUJĘ ZACNEGO WYBORU

ale e60 była piękna w porównaniu do F10 :D
Bstok161ZT650
Bstok161ZT650
  29 stycznia 2011

powiedzmy ze BMW ma lepsze warunku leasingowe

wziąłem touring z kratką bo VAT ;)

2.0 diesel niecałe 200 koni, jeszcze nic nie grzebana 8 biegowa skrzynia łopatki itd, mogę zdjęć porobić z zewnątrz i wewnątrz. Odebrałem tydzien temu zrobiłem niecałe 2 k km. Fajne ma bajery dobrze sie prowadzi, duzo lepiej od e60 i ładnie wygląda w wersji kombi -mi się podoba bardziej niz sedan

DylaraComesBack
DylaraComesBack
  29 stycznia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: 8 biegowa

szalone to :szok:

Konto usunięte
Konto usunięte: ale e60 była piękna w porównaniu do F10 :D

tak samo się mówiło o e39 jak weszła e60

Konto usunięte
Konto usunięte: ładnie wygląda w wersji kombi

widziałem, dla mnie to trochę takie napompowane e46 kombi :ziober2:
ale fakt autko fajne :tak:
wnętrze beżowe czy czarne?
w 200tyś się zmieśiłeś?
misza1
Posty: 348 (po ~154 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 0
misza1
  29 stycznia 2011

Marcinuniu
pierwsza Twoja odpowiedz mnie podirytowala ale dalsze uswiadomily ze wiem o co Ci cho :mrgreen:

nie wazne dokąd... wazne ze booookiem :mrgreen:

i nie przejmuj sie wywodami jezdzacych plastikowymi gejonapędówkami ;)

wiekszosc tak pierniczy dopoki nie bedzie miala okazji sprobowac jak to jest latac kontrolowanym bokiem ;)

ja tez latam zawsze i wszedzie i przez te "treningi" zyje... bo mialem ostatnio mala przygode w ktorej dalem sobie rade...

Marcinuniu
Posty: 57 (po ~169 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 2
Marcinuniu
  29 stycznia 2011
misza1
:piwo:
MiSZgtv
MiSZgtv
  30 stycznia 2011

Po tych wypowiedziach też sądzę, że BMW jest dla "wieśniaków" :mrgreen:

Co do sygnalizacji to zależy od zależy różnie to bywa.

SkandalRally
Posty: 3279 (po ~206 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 3
SkandalRally
  2 lutego 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: Czy uważasz przepis zatrzymywania się na "zielonej strzałce" za przepis bezsensowny?

Nie jest bezsensowny - za strzałka masz przejście dla pieszych - lepiej więc zwolnić żeby potem nie robić niepotrzebnego slalomu między ludzikami

One passion one team

Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.