WujekBeton
WujekBeton
  20 stycznia 2011 (pierwszy post)

Panowie i nieliczne Panie jest problem. Trzeba kupić szybko małe autko. Cena do 1000 złociszy, rodzaj paliwa obojętny (może być nawet w gazie:zonk:), główne wymaganie to tani koszt zakupu i eksploatacji. Mile widziany tylni napęd. czekam na oferty :piwo:

DylaraComesBack
DylaraComesBack
  21 stycznia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: nie ja nie ja ci moge beczke sprzedac xd kumpel wie kto chce sprzedac wczorej mi mowil ;p

jaki stan, silnik i ile chce?
WujekBeton
WujekBeton
  21 stycznia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: tico

to już przesada! pisałem, że auto ma być dla ojca, a jakoś nie widze Go w ticaczu:jezyk:
waldi924
waldi924
  21 stycznia 2011

beczka czy atu????

waldi924
waldi924
  21 stycznia 2011

co do beczki e46 03r 320d pelen wypas dodatki AC SCHNITZER 17" alu skóra czarna perła 40tys odleci cos

DylaraComesBack
DylaraComesBack
  21 stycznia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: co do beczki

to to od zawsze jest beczką :
whitestok
whitestok
  22 stycznia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: to to od zawsze jest beczką : http://www.bestofbenz.nl/images/MB_230_en_MB_190_033.jpg

i zawsze będzie beczką :)
DylaraComesBack
DylaraComesBack
  22 stycznia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: i zawsze będzie beczką :)

a nie :

Konto usunięte
Konto usunięte: co do beczki e46 03r 320d pelen wypas dodatki AC SCHNITZER 17" alu skóra czarna perła 40tys odleci cos

:ziober2:

nazywajmy rzeczy po imieniu :tak:
waldi924
waldi924
  23 stycznia 2011

oj tam ja na swoja mowie beczka xd sie czepiacie szczegolów ;>>> racje przyznaje i zwracam honor :piwo::piwo::piwo::piwo::piwo::piwo::piwo::piwo::piwo::piwo:

WujekBeton
WujekBeton
  23 stycznia 2011

sytuacja uległa zmianie i auto już nie jest potrzebne:jezyk: temat można zamknąć, dla wszystkich za dobre rady :piwo:

Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.