WujekBeton
WujekBeton
  20 stycznia 2011 (pierwszy post)

Panowie i nieliczne Panie jest problem. Trzeba kupić szybko małe autko. Cena do 1000 złociszy, rodzaj paliwa obojętny (może być nawet w gazie:zonk:), główne wymaganie to tani koszt zakupu i eksploatacji. Mile widziany tylni napęd. czekam na oferty :piwo:

lamiluzje89
WujekBeton
WujekBeton
  20 stycznia 2011

zapomniałem dodać, że najlepiej to woj. mazowieckie, łódzkie albo warmińsko-mazurskie.

Jedraszzko
Posty: 50 (po ~181 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 0
Jedraszzko
  20 stycznia 2011

Mam na sprzedaż fiat 126p 903ccm . Niestety parę rzeczy do zrobienia.!

ZSS POZnan* :D!

WujekBeton
WujekBeton
  20 stycznia 2011
Jedraszzko
Jedraszzko: fiat 126p 903ccm

ten ze zdjęcia? niestety autko ma jeździć, a nie być do zrobienia:woot:
rodzynekchn
Posty: 319 (po ~287 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 16
rodzynekchn
  20 stycznia 2011

jak małe autko i tył napęd to tylko fiat 126p.
a jeżeli po prostu małe to może fiesta albo citroen AX wygląda strasznie ale tanio sie tym jeździ.

luk0712
luk0712
  20 stycznia 2011

polonez ?
tył naped i gaz

DJpamir
Posty: 801 (po ~239 znaków)
Reputacja: -1 | BluzgometrTM: 1
DJpamir
  20 stycznia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: Panowie i nieliczne Panie jest problem. Trzeba kupić szybko małe autko. Cena do 1000 złociszy, rodzaj paliwa obojętny (może być nawet w gazie), główne wymaganie to tani koszt zakupu i eksploatacji

auta benzyniaki można dorwać bardzo tanio np sierra 2,0l tył napęd,ale tym sie tanio nie jezdzi:P auta z lpg najczesciej już drożej,ale tania jazda jest wszystko warta :P
a diesla do takiej kwoty napradę ciężko znaleźć,bo same trupy.
Choć ja kiedyś kupłem audi 80 za 600zł ale to była szybka okazja, silnik w stanie idealnym,do zrobienia były przeguby i szyba do wymiany. do 1000zl sie zmiescilem i smigalem bezawaryjnie poltora roku ::mrgreen::
poszukaj na alegro,benzyniakow do takiej kwoty w okolicy to codziennie jest bardzo duzo,a diesle to albo trupy albo jakies dziwne modele zabytkowe ktore 10 lat temu wyginely na polskich drogach

GÓWNO WIESZ W NOGACH ŚPISZI O KUPIE JEŻA SNISZ

DylaraComesBack
DylaraComesBack
  20 stycznia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: Mile widziany tylni napęd

polonez 1.4+lpg
103KM :swir:
MiSZgtv
MiSZgtv
  20 stycznia 2011

Opel Omega ta pierwsza wersja symbol chyba A.

waldi924
waldi924
  20 stycznia 2011

polonez atu w gazie masz tylny naped i tylko 500zl Mlawa mazowieckie pasuje xd

whitestok
whitestok
  20 stycznia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: polonez atu w gazie masz tylny naped i tylko 500zl Mlawa mazowieckie pasuje xd

to już caro ładniejszy jest :D na youtube jest pokazane jak taki poldas zamiata z silnikiem 2.5 od bmw chyba :)
WujekBeton
WujekBeton
  21 stycznia 2011
DJpamir
DJpamir: sierra 2,0l

o tym nie myślałem, przyznam szczerze. w grę wchodziły wszelkiego rodzaju fiesty itp. zabawki. auto ma być dla ojca na dojazdy do roboty.ten tylni napęd to taki mój dodatkowy wymysł:jezyk:

Konto usunięte
Konto usunięte: Mlawa mazowieckie pasuje

a to Ty sprzedajesz? pogadam z ojcem i się zobaczy:piwo:
dawidusw202
dawidusw202
  21 stycznia 2011

tico ale polenez to super auto tez......

waldi924
waldi924
  21 stycznia 2011

nie ja nie ja ci moge beczke sprzedac xd kumpel wie kto chce sprzedac wczorej mi mowil ;p

Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.