Zorr
Zorr
  8 stycznia 2011 (pierwszy post)

witam, chcę kupić sobie Kawasaki ninja 600 ok 2000r wiecie coś o tym motorku?

Skorpuch
Skorpuch
  8 stycznia 2011

właśnie. RRki.
Ale czy on to kupi do 10 tys w dobrym stanie - zagadka :)

MarcinKawasakiZX6R
MarcinKawasakiZX6R
  8 stycznia 2011

Jak dobrze poszuka czemu nie, są okazje. Sam sie rozglądam za jakąś większą maszyną, ale nie w Hondach to powiem Ci ze zdziwiły mnie ceny co niektórych motocykli. mam nadzieje że wypali i zalupię coś nowszego.

Skorpuch
Skorpuch
  8 stycznia 2011

@MarcinKawasakiZX6R

są okazje i "okazje". Nie trudno pomylić jedno z drugim.

blackseven7
blackseven7
  8 stycznia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: @blackseven7 W Polsce mamy tzw. specjalistów od wszystkiego. Małysz dominował na skoczniach - nagle otoczyło mnie grono eksperckie ds. skoków narciarskich, jeździ Kubica – teraz mamy specjalistów F1. Daję przykłady ogólne, żeby każdy zakumał, ale to ma też oddźwięk lokalny. Jesteś informatykiem, coś tłumaczysz, że się nie da – nie, no przecież jak możesz dyskutować z zaj***stymi specami od programowania po podstawówce, którzy wiedzą, że się da z palcem w d**ie stanąć uchem na żyrandolu. Nie zrozum mnie źle. Jeżeli nie miałeś do czynienia z Suzuki, nie waż się krytykować marki. Mało tego, stawiam stówkę, że Gixer łyknie Twóją CBR'ke. Ale to tak na marginesie.


...jak by Ci to powiedzieć... będę krytykował bo wiem co dobre a co nie :D troche tych sprzętów przez warsztat się już przewinęło...:P:P:P a co do zakładów... :D za stówe to nawet nie włoże kluczyka w stacyjke... ;) postaw 10 tysi :D skoro taki pewny tego swojego gsxra jesteś ::D:D:D
Skorpuch
Skorpuch
  8 stycznia 2011

facepalm.

Swiat nie kreci sie wokol dresow.

@Zorr
http://www.scigacz.pl/Suzuki,GSX-R,600,1997-2005,8211;,najmniejszy,karciciel,8781x2.html

Tyle odemnie, czesc :)

blackseven7
blackseven7
  9 stycznia 2011

...no tak... jak sie nie ma argumentów to facepalm i jechane po dresach... a na koniec... cześć...:D

MarcinKawasakiZX6R
MarcinKawasakiZX6R
  9 stycznia 2011

„Suzuki to stuki i póki"
, coś w tym jest. Nie ma jednak powodu do paniki. Ten typ tak ma i trzeba się przyzwyczaić. Wszelkie pozostałe wady czy bolączki są zazwyczaj efektem niewłaściwego serwisu lub wypadku na koncie.

Powyższe zdanie odniósłbym do wszystkich Japońców. Tak jak juz wspomniałem jak kto dba tak ma! Tak samo jak wcześniej za młodu kupowałem 125, uparłem sie na Aprilie RS a wszysy nie kupuj bo to szmelc, bo to włoskie, bo to drogie części bo to bo tamto. Kup lepiej NSR bo honda to honda. Kupiłem tą Aprilię! W życiu nie powiem, że to gów.. Te wszystkie NSRki ciąłem aż się kurzyło, wycinałem je z paluszkiem w tyłku. Tak więc prosta sprawa masz Honde? Będziesz chwalił Honde. Masz KAwe? bedziesz chwalił Kawe. Masz Suzuki? Będziesz chwalił no i właśnie na tym polega rzecz

blackseven7
blackseven7
  9 stycznia 2011

...to to jeszcze nic... Ci którzy jezdżą wiedzą najlepiej jedno... że najlepszy motocykl to ten który się ma...;) i o to chodzi w tym bakcylu....:D bo to na nim nawijasz kilometry, on daje radość, on wkoorwia itd... ale jest najcudowniejszy bo własny... :D

machu221
machu221
  9 stycznia 2011

miałem kiedyś taką maszynę , 300km przelatane jak ją odbierałem od dziadka :D

MarcinKawasakiZX6R
MarcinKawasakiZX6R
  10 stycznia 2011

blackseven nowłaśnie o tym mówię, każdy zachwala to co ma proste. I tak jak mówiłem nie wierze w awarie powtarzające sie w danych modelach. Np niby pękające ramy w ninji, blef! Gdyby tak było to producent za wszelką cenę starałby się usunąć takie objawy by nie odstraszyć klientów i nie psuć sobie renomy, a tymczasem Kawasaki sprzedaje się jak świeze bułeczki :)

ZX7RxNINJA
ZX7RxNINJA
  12 stycznia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: CBR wśród motocykli, to jak Golf wśród samochodów. Kumasz? Nie ważne, który model kupisz. Będziesz zadowolony. (Ale oklepany) Twardo podtrzymuję GSX-R


ales kles dowali.
a gsxr nie oklepany???
to jest dopiero oklepany ZŁOM!!!
MarcinKawasakiZX6R
MarcinKawasakiZX6R
  12 stycznia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: to jest dopiero oklepany ZŁOM!!!

hahah nie chcialem dobitnie właśnie dawać do zrozumienia, ale zrobiłeś to za mnie, dzięki :D
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.