Zorr
Zorr
  8 stycznia 2011 (pierwszy post)

witam, chcę kupić sobie Kawasaki ninja 600 ok 2000r wiecie coś o tym motorku?

Skorpuch
Skorpuch
  8 stycznia 2011

kup suzuki, o kawie zapomnij. Polecam model Gsxr na wtrysku.

plqs
plqs
  8 stycznia 2011

Tak jak kolega wyżej napisał. Cokolwiek tylko nie kawa.. Najlepiej rozejrzyj się za Suzuki :)

blackseven7
blackseven7
  8 stycznia 2011

olej suzuki>>>>:kon: i kup CBR, nie bedziesz robił tylko jezdził... :punk:

angelika28071991
angelika28071991
  8 stycznia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: kup CBR

Popieram:tak:
angelika28071991
angelika28071991
  8 stycznia 2011
Zorr
Zorr: Kawasaki

mają bardzo wadliwe skrzynie:tak:
Suzuki też ok ale Honda lepsza:tak:
DylaraComesBack
DylaraComesBack
  8 stycznia 2011

ale ninja jest zielona i lans wogle bo ninja

Zorr
Zorr
  8 stycznia 2011

a CBR tak do 10tys to F3 czy F4?

angelika28071991
angelika28071991
  8 stycznia 2011
Zorr
Zorr: F4?

F4 i sport'a kup najlepiej:tak:
http://www.scigacz.pl/Honda,CBR600,F4,i,F4i,symfonia,F%284%29-Dur,12947.html
przeczytaj sobie i naprawdę polecam..:tak:
MarcinKawasakiZX6R
MarcinKawasakiZX6R
  8 stycznia 2011

Ja mam Ninje i nie narzekam. Jak coś to dam link do ogłoszenia bo akurat sprzedaję :D

Skorpuch
Skorpuch
  8 stycznia 2011

CBR wśród motocykli, to jak Golf wśród samochodów. Kumasz? Nie ważne, który model kupisz. Będziesz zadowolony. (Ale oklepany)

Twardo podtrzymuję GSX-R.

blackseven7
blackseven7
  8 stycznia 2011
Konto usunięte
Konto usunięte: CBR wśród motocykli, to jak Golf wśród samochodów. Kumasz? Nie ważne, który model kupisz. Będziesz zadowolony. (Ale oklepany) Twardo podtrzymuję GSX-R.


...tak, tak... kupuj, najszybsze choppery to gsxry :D:D:D golf=cbr?? jak można porównać honde do szmelcwagena?? :D:D:D jak już to do CLS'a :P:P:P ale z tym że będziesz oklepany to się zgodze, pod względem bezawaryjności, długich przelotów na gumie... i po tym jak wydymasz kilka gsxrów i ninja... inni powiedzą... no tak, honda... jakie to oklepane...:D:D:D nie na darmo hondy zawsze były najdroższe :D
Skorpuch
Skorpuch
  8 stycznia 2011

@blackseven7

W Polsce mamy tzw. specjalistów od wszystkiego. Małysz dominował na skoczniach - nagle otoczyło mnie grono eksperckie ds. skoków narciarskich, jeździ Kubica – teraz mamy specjalistów F1. Daję przykłady ogólne, żeby każdy zakumał, ale to ma też oddźwięk lokalny. Jesteś informatykiem, coś tłumaczysz, że się nie da – nie, no przecież jak możesz dyskutować z zaj***stymi specami od programowania po podstawówce, którzy wiedzą, że się da z palcem w d**ie stanąć uchem na żyrandolu.

Nie zrozum mnie źle. Jeżeli nie miałeś do czynienia z Suzuki, nie waż się krytykować marki.
Mało tego, stawiam stówkę, że Gixer łyknie Twóją CBR'ke. Ale to tak na marginesie.

Skorpuch
Skorpuch
  8 stycznia 2011

Dodam tylko, że twardo podtrzymuję GSX-R :matrix:

MarcinKawasakiZX6R
MarcinKawasakiZX6R
  8 stycznia 2011

Nie daje wiary na połknięcie RRki przez GSXR..
Cbr w sumie są zrywne ale właśnie te RRki. Kolega ma CBR 600 f4 2000 ja mam ZX6R 97 i objeżdżam ;/ Ale fakt faktem, kultura pracy silnik w CBR... pozazdrościć. Ale.. trwam mimo wszystko przy Kawie, nie wierze w głupie stereotypy. Jak kto dba tak ma. Zresztą nie oszczędzam zbytnio swojej i jakoś nie ma zamiaru zdychać. Nadal się wścieka.

Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.