ProblemZiphonem
Posty: 43 (po ~410 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 0
ProblemZiphonem
  18 października 2010 (pierwszy post)

Witam! Jakieś 5 dni temu facet skasował mi tylny błotnik w miśku , szkoda zgłoszona w środę będzie rzeczoznawca. Od jakiegoś czasu miałem już rudawe nadkola i boje się że odbije się to na wycenie szody :( Czy jest możliwość aby z powodu wcześniejszej korozji elementu rzeczoznawca obniżył koszt naprawy szkody? Głowię sie też nad jeszcze jedną sprawą , otóż posiadam 2 oponki , które są wytarte od wewnętrznej strony na skutek złej zbieżności. Zastanawiam się czy nie wrzucić jednej na felgę po stronie uszkodzonego boku i przy oględzinach powiedzieć że chyba przy uderzeniu ucierpiało też zawieszenie tylnego prawego koła, na tyle mam wielowachacz więc chyba będzie to wiarygodne? Jak Wy myślicie? Chyba może zabrać samochód na diagnostykę zawieszenia? Sory za chaotyczny tekst :p Z góry dzięki za rady :piwo:

Tomek216
Posty: 20 (po ~199 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 0
Tomek216
  21 października 2010

mi za renówkę wartą góra 2500 naliczyli 2100 sprzedałem z niej trochę części jeszcze złomiarz dał mi 400 i kwity do wyrejstrowania

ProblemZiphonem
Posty: 43 (po ~410 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 0
ProblemZiphonem
  28 października 2010

Spoko naliczyli mi 2700 :D Nie bardzo dobrze :) Dzięki chłopaki za odpowiedzi :piwo:

ProblemZiphonem
Posty: 43 (po ~410 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 0
ProblemZiphonem
  28 października 2010

Miało być ,, jest bardzo dobrze,, :/

niulka007
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.