MusicMaker
MusicMaker
  9 października 2010 (pierwszy post)

Witam
Przymierzam się do zakupu nowego auta. Obecne ST już się trochę wysłużyło i czas na zmiany.
Biorę pod uwagę 2 auta:
Audi A8 D3 3.2
BMW e65 740i
Generalnie pomału już wyrastam z szaleńczej jazdy i odczuwam potrzebę komfortu. Przyznam że ważnym czynnikiem przy zakupie jest dla mnie oszczędny silnik o ile jednostki 3-4Litrowe są oszczędne:) Bardzo dużo jeżdżę, jednak diesel odpada.
Moje pytanie brzmi:
Który z tych pojazdów ma więcej zalet niż wad? Który da mi więcej przyjemności z jazdy? Który jest tańszy w eksploatacji? Ile pali ten 3.2 a ile 4.0 ? Czy mają one napęd na 2 osie?
Pozdrawiam

DylaraComesBack
DylaraComesBack
  13 października 2010
Konto usunięte
Konto usunięte: Kamazy też

O tatrach i jelczach zapomniałeś :ninja:
WujekWojtek1988
WujekWojtek1988
  13 października 2010
Konto usunięte
Konto usunięte: O tatrach i jelczach zapomniałeś

Wiem... one też są bardzo fajne :ssh:
adiluki
Posty: 1972 (po ~312 znaków)
Reputacja: 55 | BluzgometrTM: 205
adiluki
  13 października 2010
Konto usunięte
Konto usunięte: M0N33R: wiecej zalet niż wad: (zależy co masz na myśli, dla Ciebie zaleta moży być dla mnie wadą), moim zdaniem Audi tutaj wygrywa. Szybkie panny lepiej polecą na BMW ;)

masz wyobraźnie hehehe

to forum zeszło na psy coraz więcej jest osób co słyszą a nie doświadczają a maja do gadania najwięcej (i jeszcze kompromitują marki aut)
M0N33R
Posty: 165 (po ~416 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 0
M0N33R
  14 października 2010

Przykro mi, że niektórzy tu mają poważne kompleksy...

Konto usunięte
Konto usunięte: Nie miałem nigdy starszej furki niż 2001 także epic fail z twojej strony gościu.

Heh, to tylko świadczy o tym że krótko po ziemii stąpasz Gościu.

Mam nadzieje, że kolega MusicMaker będzie zadowolony z zakupu swojego pojazdu.
Powodzonka!

"It takes ten thousand nuts to build a car... and only one to f_ck it up!"

AKCJA IGNORACJA
http://images21.fotosik.pl/235/1db36a88d5706559.jpg

WujekWojtek1988
WujekWojtek1988
  14 października 2010
M0N33R
M0N33R: poważne kompleksy...

Nie strzelaj w "niektórych" amunicją przeznaczoną dla Ciebie.
M0N33R
M0N33R: Heh, to tylko świadczy o tym że krótko po ziemii stąpasz Gościu.

:zonk:
To posiadanie samochodu z danego rocznika jest niezaprzeczalnie uzależnione od wieku kierowcy ? :szok: Nie taplaj się w szambie własnych głodnych kawałków.
Zresztą za to ty stąpasz długo, a już po tym co piszesz np. o laskach i BMW to trzeba zaznaczyć że się znasz i po prostu poważny men jesteś :tak:

Znam dalszy przebieg tej dyskusji więc zawczasu :bye:
whitestok
whitestok
  14 października 2010
Konto usunięte
Konto usunięte: Zresztą za to ty stąpasz długo, a już po tym co piszesz np. o laskach i BMW to trzeba zaznaczyć że się znasz i po prostu poważny men jesteś

hehe no zapytaj pierwszą lepszą spotkaną pannę :D wiesz, znam bardzo dużo dziewczyn, które na widok bmw ciągną srom po asfalcie, poza tym nie znają prawie żadnej innej marki poza bmw więc nie próbuj bronić swojej tezy bo i tak jest nie prawdziwa :)
DjMirAge87
DjMirAge87
  14 października 2010

Osobiście bym wybrał BMW.

PoczujMnieKochana
PoczujMnieKochana
  23 października 2010

AUDI, fajne to są samochodziki

Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.