ProblemZiphonem
Posty: 43 (po ~410 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 0
ProblemZiphonem
  28 września 2010 (pierwszy post)

Witam Wszystkich! Noszę się z poważnym zamiarem kupna merca W126 SEC 500 lub 560. Miałem 280 SE ale zmuszony byłem sprzedać ,każdy chyba potwierdzi że limuzynie brakuje wiele do siostry coupei :D . Wszystko jest na dobrej drodze , zakup planuję na styczeń. Będę się starał o zabytkowe blaty. Ale nie w tym rzecz. Jak według was najlepiej przygotować się na taki zakup? Jak wygląda kwestia części, dostępność w sklepach motoryzacyjnych? (na allegro niby są i stosunkowo tanie) Na czym szczególnie się skupić przy zakupie? Spalanie mnie specjalnie nie obchodzi,bo codzienna jazda jest wykluczona. Jestem też w pełni świadom że jest on wstanie wypić dwa a nawet i trzy razy tyle co mój obecny misiek :D Chodzi tu dwudziestoparo latka więc też cudów się nie spodziewam, jednak obawiam się kwestii skrzyni i silnika V8 bo kapitalka pewnie zmusiłaby mnie do odwiedzin placówki prowidenta :p Chętnie zapoznam się z waszą opinią a może i doświadczeniami z SEC :D Z góry dzięki za aktywność w temacie i przydatne rady :piwo:

DylaraComesBack
DylaraComesBack
  29 września 2010
Konto usunięte
Konto usunięte: mało ale na lpg tez sie nadaje

ale jak spala średnio te 15 litrów, to lepiej 5.0 kupić :ziober2:
misza1
Posty: 348 (po ~154 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 0
misza1
  29 września 2010

no ja mam 2.8 w C-klasie i spalanie 13-18 w miescie ;-)

Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.