PanOrgazm
PanOrgazm
  26 czerwca 2010 (pierwszy post)

Jechałem skuterkiem wczoraj sobie srodkiem swego pasa nie poboczem i tir zaczął trabic na mnie bo chciał wyprzedzic a ja nie dałem.I stad moje pytanie czy np Policja jak by jechała za mna mogła by wlepić za takie coś ? To była druga normalna dwa pasy nic wiecej

ZX7RxNINJA
ZX7RxNINJA
  28 czerwca 2010
Konto usunięte
Konto usunięte: tir zaczął trabic na mnie bo chciał wyprzedzic


powininen zepchnac cie do rowu razem z tym kiblem jak tarasujesz droge
HideInTheShadow
HideInTheShadow
  28 czerwca 2010
Konto usunięte
Konto usunięte: tir zaczął trabic na mnie bo chciał wyprzedzic

Konto usunięte
Konto usunięte: a ja nie dałem

:))
Konto usunięte
Konto usunięte: tir

Konto usunięte
Konto usunięte: chciał wyprzedzic a ja nie dałem

Konto usunięte
Konto usunięte: 50km/h pędziłem bo mam blokade jeszcze

master & comander....
ja bym odpuścił w tej sytuacji :D
Konto usunięte
Konto usunięte: Człowiek uczy się na błędach;)

Ważne że masz tego świadomość.
WujekBeton
WujekBeton
  28 czerwca 2010
Konto usunięte
Konto usunięte: czy np Policja jak by jechała za mna mogła by wlepić

mogłaby:mrgreen: i dobrze, w TVN Turbo w Uwaga Pirat wlepili gościowi, bo jechał lewym pasem ileś tam kilometrów na drodze dwójezdniowej.

Konto usunięte
Konto usunięte: dziur zazwyczaj na poboczu jest pełno

a ten tzw. TiR musiał wyhamować 40 ton, bo Tobie się nie chciało jechać jak Bóg przykazał
CyckiSeUsmaz
CyckiSeUsmaz
  28 czerwca 2010

Ja jak po pijaku wsiąde na swojegop ogara to pod prond nawalam ale to po pijaku tylko

lutek
lutek
  28 czerwca 2010
Konto usunięte
Konto usunięte: A ty bys jechał przy prawej krawędzi jak dizura na dziurze?

Po pierwsze nie wsiadłbym na skuter a jeśli już to na pewno nie utrudniałbym komuś życia w tak idiotyczny sposób
Kejv
Kejv
  3 lipca 2010
Konto usunięte
Konto usunięte: Zasada jest jedna. Ruch prawostronny => jedziemy jak najbliżej prawej krawędzi. Jak masz 3 pasmową drogę to jedziesz lewym jeżeli "pędzisz", lewego pasa nie wolno torować(bo wtedy będą trąbić na Ciebie) Środkowym można normalnie jechać a prawym jak już się "wleczesz". Policja może dać ci mandat, ale to musiałaby być skrajna sytuacja. To co Ty zrobiłeś, nie pozwalając tirowi przejechać to tylko świadczy o Tobie, że nie powinieneś poruszać się po drodze:) Zauważyłem u wielu ludzi, młodych kierowców że maja wysoką kulturę na drodze i to może cieszyć. Oczywiście zdarzają się starsi, którzy są kulturalni na drodze ale to rzadkość : P

niee....
prawo mówi że jak mamy np 3 pasmówke to walimy jak najbliżej prawej strony
nie chce mi sie szukać paragrafu...
Kejv
Kejv
  3 lipca 2010
Konto usunięte
Konto usunięte: Ja jak po pijaku wsiąde na swojegop ogara to pod prond nawalam ale to po pijaku tylko

to teraz po pijaku strzel sobie z barana w scianę
idioto powodzenia...
WujekBeton
WujekBeton
  3 lipca 2010
Konto usunięte
Konto usunięte: prawo mówi że jak mamy np 3 pasmówke to walimy jak najbliżej prawej strony

czyli jadąc skuterem lub rowerem po linii środkowej jedziemy zgodnie z przepisami:zonk: zawsze trzymamy się prawej strony!!
Konradb3
Konradb3
  3 lipca 2010
Konto usunięte
Konto usunięte: Kejv:prawo mówi że jak mamy np 3 pasmówke to walimy jak najbliżej prawej strony czyli jadąc skuterem lub rowerem po linii środkowej jedziemy zgodnie z przepisami zawsze trzymamy się prawej strony!!


Tylko szkoda , że wśród polskich kierowców ( nie mówię o wszystkich ) przyjęło się że lewy to służy do jazdy i możesz niektórych poganiać , trąbić na CB gadać to i tak Swoje. Najśmieszniejsza jest sytuacja kiedy lewy pas jest dziurawy a prawy wymieniony na nową "nitkę" to i tak sznur aut na lewym, prawy wolny i jak słyszę że jezdzi sie lewym bo na prawym są dziury to mi słabo.
MOWmiANIELE
MOWmiANIELE
  5 lipca 2010

mimo wszystko to był jednak tir, kierowca ma wyznaczoną trase i wyznaczony czas, więc wiadomo-śpieszy mu się.Postaw się na jego miejscu, zresztą na miejscu jakiegokolwiek kierowcy, to denerwuje jak jakiś dwukołowiec "zabiera" mu droge.Co do policji to nie wiem, możliwe.

CyckiSeUsmaz
CyckiSeUsmaz
  7 lipca 2010

W 100% zgadzam się z Panią powyżej

CojtonBarbarzynca
CojtonBarbarzynca
  7 lipca 2010
na miejscu tego kierowcy nie skończyłbym na trąbieniu - nie cierpię tych bzykających pudeł na drogach.
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.