PanOrgazm
PanOrgazm
  26 czerwca 2010 (pierwszy post)

Jechałem skuterkiem wczoraj sobie srodkiem swego pasa nie poboczem i tir zaczął trabic na mnie bo chciał wyprzedzic a ja nie dałem.I stad moje pytanie czy np Policja jak by jechała za mna mogła by wlepić za takie coś ? To była druga normalna dwa pasy nic wiecej

powerorginal
powerorginal
  26 czerwca 2010

Twoim obowiazkiem jest trzymac sie prawej krawedzi jezdni wiec policja mogla by nalozyc mandat :) tak mi sie wydaje...

PoDgUr
PoDgUr
  26 czerwca 2010

Zasada jest jedna. Ruch prawostronny => jedziemy jak najbliżej prawej krawędzi.
Jak masz 3 pasmową drogę to jedziesz lewym jeżeli "pędzisz", lewego pasa nie wolno torować(bo wtedy będą trąbić na Ciebie)
Środkowym można normalnie jechać a prawym jak już się "wleczesz".
Policja może dać ci mandat, ale to musiałaby być skrajna sytuacja.
To co Ty zrobiłeś, nie pozwalając tirowi przejechać to tylko świadczy o Tobie, że nie powinieneś poruszać się po drodze:)
Zauważyłem u wielu ludzi, młodych kierowców że maja wysoką kulturę na drodze i to może cieszyć. Oczywiście zdarzają się starsi, którzy są kulturalni na drodze ale to rzadkość : P

PanOrgazm
PanOrgazm
  26 czerwca 2010
Konto usunięte
Konto usunięte: Zasada jest jedna. Ruch prawostronny => jedziemy jak najbliżej prawej krawędzi. Jak masz 3 pasmową drogę to jedziesz lewym jeżeli "pędzisz", lewego pasa nie wolno torować(bo wtedy będą trąbić na Ciebie) Środkowym można normalnie jechać a prawym jak już się "wleczesz". Policja może dać ci mandat, ale to musiałaby być skrajna sytuacja. To co Ty zrobiłeś, nie pozwalając tirowi przejechać to tylko świadczy o Tobie, że nie powinieneś poruszać się po drodze:) Zauważyłem u wielu ludzi, młodych kierowców że maja wysoką kulturę na drodze i to może cieszyć. Oczywiście zdarzają się starsi, którzy są kulturalni na drodze ale to rzadkość : P


Człowiek uczy się na błędach;)
DylaraComesBack
DylaraComesBack
  26 czerwca 2010
Konto usunięte
Konto usunięte: Jechałem skuterkiem wczoraj sobie srodkiem swego pasa nie poboczem i tir zaczął trabic na mnie bo chciał wyprzedzic a ja nie dałem

więc pewnie jechałeś trasą, gdzie poboczem byś mógł bez przypału jechać, i nie blokować drogi.
PanOrgazm
PanOrgazm
  26 czerwca 2010
Konto usunięte
Konto usunięte: więc pewnie jechałeś trasą, gdzie poboczem byś mógł bez przypału jechać, i nie blokować drogi.


Tak tylko ze dziur zazwyczaj na poboczu jest pełno
PanOrgazm
PanOrgazm
  26 czerwca 2010

50km/h pędziłem bo mam blokade jeszcze

MarcinKawasakiZX6R
MarcinKawasakiZX6R
  26 czerwca 2010
Konto usunięte
Konto usunięte: 50km/h pędziłem

Rzeczywiście... "pędziłeś" jak błyskawica ;]
PanOrgazm
PanOrgazm
  26 czerwca 2010
Konto usunięte
Konto usunięte: Rzeczywiście... "pędziłeś" jak błyskawica ;]


Jak zdejma blokade to 80 km juz mysle ze w miare predkosc:)
ohhhh
ohhhh
  26 czerwca 2010

przejedź się 200km/h... to jest w miarę prędkość

PanOrgazm
PanOrgazm
  26 czerwca 2010
Konto usunięte
Konto usunięte: przejedź się 200km/h... to jest w miarę prędkość


Na razie nie mam kasy na scigacza:)
MusicMaker
MusicMaker
  27 czerwca 2010
Konto usunięte
Konto usunięte: przejedź się 200km/h... to jest w miarę prędkość

To jest głupota a nie prędkość jadąc samochodem, a co dopiero na motorze. Ggdybyś stwarzał zagrożenie tylko dla siebie wtedy miałbym to w dupie ale tak nie jest!.
ohhhh
ohhhh
  27 czerwca 2010
Konto usunięte
Konto usunięte: To jest głupota a nie prędkość jadąc samochodem, a co dopiero na motorze. Ggdybyś stwarzał zagrożenie tylko dla siebie wtedy miałbym to w dupie ale tak nie jest!.

jak mi ktoś zajedzie drogę to wtedy będę się martwić...
lutek
lutek
  27 czerwca 2010
Konto usunięte
Konto usunięte: Jechałem skuterkiem wczoraj sobie srodkiem swego pasa nie poboczem i tir zaczął trabic na mnie bo chciał wyprzedzic a ja nie dałem.I stad moje pytanie czy np Policja jak by jechała za mna mogła by wlepić za takie coś ?

Za takie coś powinni usypiać - skoro nie rozumiesz co to znaczy jazda przy prawej krawędzi i jeszcze jesteś zdziwiony że ktoś trąbił to świadczy tylko o twojej głupocie. A swoją drogą ciesz się że ten który trąbił tylko na tym poprzestał bo jest wielu innych którzy zepchali by cię do rowu(w ramach nauki) np ja...
PanOrgazm
PanOrgazm
  27 czerwca 2010
lutek
lutek: Za takie coś powinni usypiać - skoro nie rozumiesz co to znaczy jazda przy prawej krawędzi i jeszcze jesteś zdziwiony że ktoś trąbił to świadczy tylko o twojej głupocie. A swoją drogą ciesz się że ten który trąbił tylko na tym poprzestał bo jest wielu innych którzy zepchali by cię do rowu(w ramach nauki) np ja...


A ty bys jechał przy prawej krawędzi jak dizura na dziurze?
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.