justynka2829
justynka2829
  16 maja 2010 (pierwszy post)

Moich starych namówiłam już na moto, na urodziny, ale nie wiem jaki ... Zastanawiałam się nad hondą cbr 600 f4 , ale nie wiem czy nie jest za ciężka, no i czy nie jestem za głupia na taki sprzęt ... Parzyłam na inne, m.in. także Aprilę, ale nie wiem jaka ona jest .. Możeci mi coś opowiedzieć o niej i ogólnie o motorach, jakie macie, jak się prowadzą, co o nich sądzicie ?
Będę wdzięczna
:**
PiesekLeszek1
PiesekLeszek1
  16 maja 2010
Konto usunięte
Konto usunięte: ja bym bardziej na meride stawial


Jeśli masz na myśli rower , to ja jak najbardziej polecam ;D , sam mam Meridę Matts tfs xc 100D , bardzo dobry rower ;D
shinu
shinu
  16 maja 2010
Konto usunięte
Konto usunięte: Jeśli masz na myśli rower


wlasnie o nim myslalem:P
justynka2829
justynka2829
  16 maja 2010
shinu
Konto usunięte
Konto usunięte: wlasnie o nim myslalem:P


No może się skuszę :DDD ale moto także kupie... zaintrygowałeś mnie tym kawasaki .. ale słyszałam, że się psują ...
MarcinKawasakiZX6R
MarcinKawasakiZX6R
  16 maja 2010
Konto usunięte
Konto usunięte: ale słyszałam, że się psują ...

Tak mówią Ci, którym żal *upe ściska, ze nie stać ich na taki mpojazd. Motocykl jak motocykl, psuć się będzie jak każdy inny, októrego się nie dba. Przewinęło się przez moje ręce pare Kawasaki, moi kumple też Kawami się bujają i jak narazie nikt z nas nie narzeka.
HideInTheShadow
HideInTheShadow
  16 maja 2010
Konto usunięte
Konto usunięte: 8 - 10 tys.

skoro twierdzisz że masz pojęcie i czujesz się dobrze na maszynce to przy twoich możliwościach weź sobie kawasaki zx 6r
MarcinKawasakiZX6R
MarcinKawasakiZX6R
  16 maja 2010
Konto usunięte
Konto usunięte: weź sobie kawasaki zx 6r

No ba... :D:D
justynka2829
justynka2829
  16 maja 2010

aha .. dzięki za radę ..

MarcinKawasakiZX6R -- sądząc po loginie orientujesz się w takich moto .. Jak ci się prowadzi taki sprzęt ?

MarcinKawasakiZX6R
MarcinKawasakiZX6R
  16 maja 2010

Wiesz polecam : http://allegro.pl/show_item.php?item=1037836987
Zrobisz jak zechcesz, to ci wystarczy, oczywiście gość przesadził z opisem

HideInTheShadow
HideInTheShadow
  17 maja 2010
Konto usunięte
Konto usunięte: No ba... :D:D

coś fajnego i za tą kaskę to ten kawasz staje się oczywisty ;))
MarcinKawasakiZX6R
MarcinKawasakiZX6R
  17 maja 2010
Konto usunięte
Konto usunięte: coś fajnego i za tą kaskę to ten kawasz staje się oczywisty ;))
Oczywiście, swoją wyrwałem za 6 tys, ideał :P
ZX7RxNINJA
ZX7RxNINJA
  17 maja 2010

Nie kupuj zadnego wynalazka typu ZX2R bo to starsze moto i w razie usterki nigdzie nie kupisz do tego jakiejkolwiek części, szukaj sobie czegoś młodszego.

http://www.otomoto.pl/index.php?sect=show&id=M1929003

MarcinKawasakiZX6R
MarcinKawasakiZX6R
  17 maja 2010

Właśnie się obawiałem, ze ktoś zamieści tą propozycje. Te nowe Ninje 250 to jakieś nieporozumienie. Nawet na sportowym wydechu nie brzmi tak jak stara ZX2R na fabrycznym! I w ogóle te nowe Ninje mają słabiutkie osiągi, jak dla mnie marnie wyglądają.

justynka2829
justynka2829
  17 maja 2010

oj.. nie wiem teraz jaką ...
tyle propozycji ...
Bym skusiła się na ZX6R, ale nie wiem .. może jednak dam sobie radę .. ile ona waży (z płynami oczywiście)

MarcinKawasakiZX6R
MarcinKawasakiZX6R
  17 maja 2010

Ja mam wbite w dowód 206 KG rocznik 97. Z kilogramami moze i dasz rade, ale na pewno nie z mocą, jak wcześniej ktoś wspomniał porwałabyś sie z motyką na słońce.

ZX7RxNINJA
ZX7RxNINJA
  17 maja 2010
Konto usunięte
Konto usunięte: Właśnie się obawiałem, ze ktoś zamieści tą propozycje. Te nowe Ninje 250 to jakieś nieporozumienie. Nawet na sportowym wydechu nie brzmi tak jak stara ZX2R na fabrycznym! I w ogóle te nowe Ninje mają słabiutkie osiągi, jak dla mnie marnie wyglądają.


ale dla dziewczyny wd mnie pasuje, z wygladu nie mow bo jest ladna ;]

Konto usunięte
Konto usunięte: oj.. nie wiem teraz jaką ... tyle propozycji ... Bym skusiła się na ZX6R, ale nie wiem .. może jednak dam sobie radę .. ile ona waży (z płynami oczywiście)


A musi być ścig? Nie myślałaś nad jakimś fajnym nakedem? :) Jakbyś dobrze szukała to byś znalazła jakaś YAMAHE FZ6 :) Dużo dziewczyn tym jeździ, lekkie i poręczne.

Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.