justynka2829
justynka2829
  16 maja 2010 (pierwszy post)

Moich starych namówiłam już na moto, na urodziny, ale nie wiem jaki ... Zastanawiałam się nad hondą cbr 600 f4 , ale nie wiem czy nie jest za ciężka, no i czy nie jestem za głupia na taki sprzęt ... Parzyłam na inne, m.in. także Aprilę, ale nie wiem jaka ona jest .. Możeci mi coś opowiedzieć o niej i ogólnie o motorach, jakie macie, jak się prowadzą, co o nich sądzicie ?
Będę wdzięczna
:**
AvantQueTuDis
AvantQueTuDis
  16 maja 2010
Konto usunięte
Konto usunięte: starych

rodziców chciałaś napisać.

rodzice chyba nie wiedzą na co się w Twoim przypadku decydują.
ZX7RxNINJA
ZX7RxNINJA
  16 maja 2010

Następna osoba która sobie wymarzyła dwa kółka i od razu 600. Ludzie co wy macie we łbach, potem zabity i płacz rodziców tylko.

125 na początek i naucz sie podstawowych pojęć i obsługi motocykla, zapisz sie na prawo jazdy to coś sie dowiesz, bo już nie jednego znam co mi sie pytał po co sie łańcuch naciąga!!!...........

WujekBeton
WujekBeton
  16 maja 2010
Konto usunięte
Konto usunięte: Będę wdzięczna

nie będziesz :zonk:
Ninja ma racje, najlepiej to kup sobie skuter :mrgreen:
HideInTheShadow
HideInTheShadow
  16 maja 2010

eh laska powiem ci że z motyką na słońce się porywasz... zaczynaj od czegoś słabszego, ja zaczynałem stopniowo i tobie też radzę bo to najlepsze z możliwych rozwiązań

goldshaker
goldshaker
  16 maja 2010
Konto usunięte
Konto usunięte: Moich starych namówiłam


Konto usunięte
Konto usunięte: Zastanawiałam się nad hondą cbr 600 f4

nie wiem kto głupszy Ty czy Twoi "starzy"
AkaDwa
AkaDwa
  16 maja 2010

a czemu nie jave?

goldshaker
goldshaker
  16 maja 2010
Konto usunięte
Konto usunięte: a czemu nie jave?

bo przecież musi przyszpanować;)
Greenstreetx
Greenstreetx
  16 maja 2010
Konto usunięte
Konto usunięte: bo przecież musi przyszpanować;)

Jak każda inna.
justynka2829
justynka2829
  16 maja 2010

ja już jeździłam na skuterze .. a teraz mam suzuki rg .. więc chyba jakieś pojęcie mam ...

justynka2829
justynka2829
  16 maja 2010

pytałam sie o radę a nie o pouczanie mnie, że niby jak się do moich STARYCH odzywam (wiedzą, że tak na nich mówię)

ZX7RxNINJA
ZX7RxNINJA
  16 maja 2010

to napisz ile $ masz na moto.

justynka2829
justynka2829
  16 maja 2010

mogę wybierać gdzieś w granicach 8 - 10 tys. - tak mi mój tatuś powiedział ... więcej raczej nie

shinu
shinu
  16 maja 2010

a po co odrazu taki motor? ja bym bardziej na meride stawial w Twoim przypadku:P

MarcinKawasakiZX6R
MarcinKawasakiZX6R
  16 maja 2010

RG 80 czy 125 masz? Jeżeli 80 to ja bym brał jakieś mocniejsze 125 (mito, rs, tzr, ewentualnie nsr) Jeżeli nie wystarcza to kup sobie Kawasaki ZX2R fajny sprzęt, cenowo się zmieścisz. Powodzenia

Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.