Gnojek
Gnojek
  11 lutego 2010 (pierwszy post)

Jak wiemy, są takie budy, co się fotoradarami zwą.

Czy warto zwracać na nie uwagę podczas jazdy?

Tak się pięknie mówi, że po przekroczeniu prędkości fotoradar zrobi fotkę, na której widać numer rejestracyjny i kierowcę.

A w praktyce, to wystarczy farba w sprayu, taka do grafiti, żeby zamalować obiektyw i już fotoradar nie będzie działać. A nawet, jak się nie zamaluje, to na drodze z pewnością szybko się brudzi i nikt tego nie czyści, także na fotkach nic nie będzie widać. Prawda?

MiSZgtv
MiSZgtv
  11 lutego 2010

Jak wyprzedasz kogoś na wysokości fotoradaru to nie warto, ale jak jedziesz sam no to wtedy warto bo czasami można wpaść, przed fotoradarami to tak jak z seksem trzeba się zabezpieczyć:P Ostatnio wymyślili kilka gadżetów na to badziewie...

folkemon
folkemon
  11 lutego 2010

świetny plan :D Jedziesz autem i jak widzisz fotoradar to wysiadasz i zamalowujesz szybkę farbą, a potem wsiadasz i gaz do dechy! :rock:

Konto usunięte
Konto usunięte: Prawda?

nie, robią zdjęcia, można się na nich ładnie rozpoznać i zapłacić mandat i dostać punkty. A to że wiele z tych puszek jest pustych albo nie rejestruje małych przekroczeń to inna sprawa. Tak czy siak fotoradary są spoko, przynajmniej tak gdzie są ludzie jeżdżą wolniej.
Gnojek
Gnojek
  11 lutego 2010
Konto usunięte
Konto usunięte: świetny plan :D Jedziesz autem i jak widzisz fotoradar to wysiadasz i zamalowujesz szybkę farbą, a potem wsiadasz i gaz do dechy!

Nie zupełnie.
Chodzi o to że w polsce wandali nie brakuje i jest możliwe, że fotoradar po tygodniu, czy miesiącu, najdalej po roku będzie zamalowany albo uszkodzony.
Gnojek
Gnojek
  11 lutego 2010
Konto usunięte
Konto usunięte: nie, robią zdjęcia, można się na nich ładnie rozpoznać i zapłacić mandat i dostać punkty. A to że wiele z tych puszek jest pustych albo nie rejestruje małych przekroczeń to inna sprawa. Tak czy siak fotoradary są spoko, przynajmniej tak gdzie są ludzie jeżdżą wolniej.

Na poczatku tak, ale na drogach to chyba nie brakuje syfu, żeby obiektyw sie zabrudził
DylaraComesBack
DylaraComesBack
  11 lutego 2010
Konto usunięte
Konto usunięte: Na poczatku tak, ale na drogach to chyba nie brakuje syfu, żeby obiektyw sie zabrudził

na pewno instalująć w tej budce fotoradar te szkieło jest przeczyszczane, po za tym fotoradary nie są tam na stałe. A na pewno nie ubrudzi się przy drodze tak żeby nie było nic widać na zdjęciu. ; )
KORARM
KORARM
  11 lutego 2010
Konto usunięte
Konto usunięte: Czy warto zwracać na nie uwagę podczas jazdy?

Sądząc po twoim pustym profilu "bez fotek" to tobie warto może jakąś fotke sobie wrzucisz jak będziesz miał szczęście...
WujekBeton
WujekBeton
  12 lutego 2010
Konto usunięte
Konto usunięte: także na fotkach nic nie będzie widać

głupi jesteś :zonk:
Ernest123098
Posty: 21 (po ~47 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 7
Ernest123098
  12 lutego 2010
http://www.prisonwars.pl/175807/
ZX7RxNINJA
ZX7RxNINJA
  12 lutego 2010

kiedys mi pstryknal fotke przy 270, ciekawe co z nia zrobili gliniarze

whitestok
whitestok
  12 lutego 2010
Konto usunięte
Konto usunięte: kiedys mi pstryknal fotke przy 270, ciekawe co z nia zrobili gliniarze

a przyczepili się do Ciebie z tym zdjęciem? z tego co słyszałem to fotoradar nie zrobi Ci zdjęcia (nawet nie zareaguje) jeśli lecisz powyżej 260km/h ale nie wiem czy to prawda.
chicel2009
chicel2009
  12 lutego 2010
Konto usunięte
Konto usunięte: a przyczepili się do Ciebie z tym zdjęciem? z tego co słyszałem to fotoradar nie zrobi Ci zdjęcia (nawet nie zareaguje) jeśli lecisz powyżej 260km/h ale nie wiem czy to prawda.

ja na turbo oglądałem to jak robili testy to jechali 250km/h i bez problemu zdjęcie wyszło bez rozmazań itp moim zdaniem do 300km/h spokojnie robi dobre zdjęcia
folkemon
folkemon
  12 lutego 2010
Konto usunięte
Konto usunięte: a przyczepili się do Ciebie z tym zdjęciem? z tego co słyszałem to fotoradar nie zrobi Ci zdjęcia (nawet nie zareaguje) jeśli lecisz powyżej 260km/h ale nie wiem czy to prawda.

przed chwilą w Pogromcach Mitów obejrzałem jak robili test z samochodem z napędem rakietowym. Przy 390 km/h fotoradar nie zadziałał w dwóch próbach na dwie.
whitestok
whitestok
  12 lutego 2010

hmm a co powiecie na to?
http://www.youtube.com/watch?v=zOx8A-TzHoQ
http://www.youtube.com/watch?v=wnkp2sT8zkg
http://www.youtube.com/watch?v=ph-qv4gYAE8

Możliwe też, że do tej pory policja zaopatrzyła się w nowszy sprzęt.

ZX7RxNINJA
ZX7RxNINJA
  13 lutego 2010
Konto usunięte
Konto usunięte: a przyczepili się do Ciebie z tym zdjęciem? z tego co słyszałem to fotoradar nie zrobi Ci zdjęcia (nawet nie zareaguje) jeśli lecisz powyżej 260km/h ale nie wiem czy to prawda.


na pewno mi zrobil bo to bylo w nocy i blyslo mi po oczach

kiedys ogladalem topgear i tam badali ile trzeba jechac zeby nie zrobil i cos im wyszlo powyzej 300 z tego co pamietam.
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.