SlugaOka
SlugaOka
  20 stycznia 2010 (pierwszy post)

Pochwal się swoim autem.
Opisz je, opisz jak się sprawuje. W miarę możliwości wstaw zdjęcie.
tylko pamiętaj, żeby było mniejsze niż 600px na szerokość.

Może ja zacznę. :mrgreen:

Volvo 960, 3,0l 24v 200KM
1995

Auto nie do zdarcia. Silne jak nowe. Od nowości jest w rodzinie.
Wnętrze, np. tapicerka nie eksploatuje się wcale.

Jedna wada:
-3 litrowa jednostka dużo pali(w zimie nawet do 16 litrów w mieście)

Auto polecam jakby ktoś pytał.

whitestok
whitestok
  5 lipca 2010
Konto usunięte
Konto usunięte: bo to taki rzadki samochód, że nie siedziałęm, i jakoś mnie on wogle nie kręci, nie jeden grubszy pan z wąsem, swoim E320CDI może robić te sportowe eclipse jak chce.

każdą seryjną wersję tego eclipse masz na myśli? :D
DylaraComesBack
DylaraComesBack
  5 lipca 2010

skoro rozmawialiśmy wersji 146 konnej, chyba nie chciałem Ci wmówić że miałem na myśli każdą seryjną wersje eclipse.

whitestok
whitestok
  5 lipca 2010
Konto usunięte
Konto usunięte: skoro rozmawialiśmy wersji 146 konnej, chyba nie chciałem Ci wmówić że miałem na myśli każdą seryjną wersje eclipse.

więc dlaczego porównałeś 2.0 litrowego 146 konnego eclipse do 3.2 litrowego turbo diesla? :D może porównasz tego turbo diesla do eclipse 2.0 GSX? :D moc podobna :D no ale jednak co benzyna to benzyna :D
WujekBeton
WujekBeton
  5 lipca 2010
Konto usunięte
Konto usunięte: Eclipse tego kolesia szału nie robi, zgadzam się, że nie powinno się zakładać gazu do takiego auta

i o to mi chodziło, a nie od razu najeżdżasz tu w obronie japońskiej marki. już kiedyś powiedziałem, że nie będę się kłócił o wyższość jakiejś marki nad inną, bo mija się to z celem:nie: i nie powiesz mi, że takie Eclipse(chodzi mi o ten egzemplarz) wygląda bardziej sportowo niż Mercedes czy niejedno BMW
whitestok
whitestok
  5 lipca 2010
Konto usunięte
Konto usunięte: już kiedyś powiedziałem, że nie będę się kłócił o wyższość jakiejś marki nad inną, bo mija się to z celem

ja również się nie kłócę o wyższość jakiejś marki nad inną ale jak ktoś będzie najeżdżał i poniżał japońskie marki bez podstaw to będę bronił ale nie będę tej marki wywyższał, proste :)

Konto usunięte
Konto usunięte: i nie powiesz mi, że takie Eclipse(chodzi mi o ten egzemplarz) wygląda bardziej sportowo niż Mercedes czy niejedno BMW

hmmm ten egzemplarz ogólnie wygląda tak jak wiele innych Eclipse z tych samych lat :) a co do sportowego wyglądu to nie wiem do jakiego merca i do jakiego bmw chcesz porównać?
DylaraComesBack
DylaraComesBack
  5 lipca 2010
Konto usunięte
Konto usunięte: więc dlaczego porównałeś 2.0 litrowego 146 konnego eclipse do 3.2 litrowego turbo diesla? :D może porównasz tego turbo diesla do eclipse 2.0 GSX? :D moc podobna :D no ale jednak co benzyna to benzyna :D

KU RVVA, PORÓWNAŁEM TEN SUPER SPORTOWY STU CZTERDZIESTO SZEŚCIO KONNY BOLID DO E320CDI KTÓRE NIE JEST ZA UJ. SPORTOWE, A ROBI TEN MEGA JAPOŃSKIE CUDO JAK CHCE. Pajacu
DylaraComesBack
DylaraComesBack
  5 lipca 2010
Konto usunięte
Konto usunięte: TEN MEGA JAPOŃSKIE CUDO JAK CHCE. Pajacu

TE*
whitestok
whitestok
  6 lipca 2010
Konto usunięte
Konto usunięte: Pajacu

TE! PRZYHAMUJ TROCHĘ SYNKU JP Z TYMI WYZWISKAMI! tylko na tyle Cię stać?

Konto usunięte
Konto usunięte: KU RVVA, PORÓWNAŁEM TEN SUPER SPORTOWY STU CZTERDZIESTO SZEŚCIO KONNY BOLID DO E320CDI KTÓRE NIE JEST ZA UJ. SPORTOWE, A ROBI TEN MEGA JAPOŃSKIE CUDO JAK CHCE.

tak sobie to tłumacz...a poza tym zdziwiłbyś się :D

możesz już nie odpisywać bo i tak nie odpowiem...szkoda mi czasu na takiego prymitywa...
LethalDosage50
LethalDosage50
  6 lipca 2010

Panowie 1 kwestia, co LPG to racja nie powinno się gazować (nic) o ile nie jest 4-5 gen LPG. Gość z klubu GSI zrobił kapitalkę silnika, założył sekwencję, sam dostroił że pali 140% tego co wachy i na LPG robi takie same astry po madach na 160-170km.
Koniec imprezy, dziękuje, dobranoc...

Ja mam LPG w mojej warczyszafie, nie sportowej, która także ma około 140km może nawet 180 (dlamnie po prostu starcza) i pewnie mnie wyśmiejecie bo co to jest 140km...
Golfem 2 GTI Wolfsburg 115km robię bez problemu 139 czy ...6 konną taczkę zwaną mx3. Dodam że na LPG 1 gen jaki był już w tym dupowozie i po maleńkim przebiegu ~4000000km.
Mam także Polo 86c2f GT (nie pytać o kolor bo zapi...le) bez LPG i niema mocy bo około serii 75km a ciśnie jak szalone.
Biadolenie o mocy niema sensu, jedne auta jadą drugie udają i tyle. Poza tym co mówi że dane auto jest sportowe?

DylaraComesBack
DylaraComesBack
  6 lipca 2010
Konto usunięte
Konto usunięte: SYNKU JP

hahaha ;dd

Konto usunięte
Konto usunięte: tak sobie to tłumacz...a poza tym zdziwiłbyś się :D

no na pewno

Konto usunięte
Konto usunięte: możesz już nie odpisywać bo i tak nie odpowiem...szkoda mi czasu na takiego prymitywa...

szkoda, ale i tak nie zmienia to faktu, że nadal uważam Cie za pajaca.
whitestok
whitestok
  6 lipca 2010
Konto usunięte
Konto usunięte: Mam także Polo 86c2f GT (nie pytać o kolor bo zapi...le)

jaki kolor? :D
WujekBeton
WujekBeton
  6 lipca 2010
Konto usunięte
Konto usunięte: najeżdżał i poniżał japońskie marki

nie poniżałem marki, a ten egzemplarz, ponieważ MOIM ZDANIEM na to zasłużył. koniec tematu

Konto usunięte
Konto usunięte: ma około 140km może nawet 180

40 koni to spora różnica więc zdecyduj się ile ich masz:lol:
whitestok
whitestok
  6 lipca 2010
Konto usunięte
Konto usunięte: a ten egzemplarz, ponieważ MOIM ZDANIEM na to zasłużył. koniec tematu

ten egzemplarz na to zasłużył, zgadzam się. koniec tematu
:piwo:
Marianek1988
Posty: 1 (po ~164 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 0
Marianek1988
  8 lipca 2010

Ja posiadam Audi B4 92r benzyna 2.0 w gazie 115 kucy nie nażekam drógi właściciel sprowadzona z niemiec niezawodny do 8,5l gaszu średnie benzyny litram niej xD

WujekBeton
WujekBeton
  9 lipca 2010
Marianek1988
Marianek1988: nażekam drógi

to już nawet 22letni ludzie walą takie byki:zonk:
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.