SlugaOka
SlugaOka
  20 stycznia 2010 (pierwszy post)

Pochwal się swoim autem.
Opisz je, opisz jak się sprawuje. W miarę możliwości wstaw zdjęcie.
tylko pamiętaj, żeby było mniejsze niż 600px na szerokość.

Może ja zacznę. :mrgreen:

Volvo 960, 3,0l 24v 200KM
1995

Auto nie do zdarcia. Silne jak nowe. Od nowości jest w rodzinie.
Wnętrze, np. tapicerka nie eksploatuje się wcale.

Jedna wada:
-3 litrowa jednostka dużo pali(w zimie nawet do 16 litrów w mieście)

Auto polecam jakby ktoś pytał.

nolensvolenssss
nolensvolenssss
  27 czerwca 2010

Vw New Beetle, 99r, 2.0L 115KM. Sporo palił, ale to autko z charakterem. Może niepozorne ale warte uwagi;)

DJ601Paradox
DJ601Paradox
  28 czerwca 2010

2x trabant 601

sedan 86' cultstyle
kombi 78' ratstyle - w moim profilu

a na codzien mk3 ;))

DylaraComesBack
DylaraComesBack
  28 czerwca 2010
Konto usunięte
Konto usunięte: w moim profilu


nie jestem tolerancyjny, daltego napisze Ci, że wyglądasz jak PEDAŁ.

a za trabanty propsy.
dibx
dibx
  30 czerwca 2010

Honda Civic 1.6 DOHC 160 hp / 150 nm wersja USDM :mrgreen: Teraz to nie wiem ile HP bo nie bylem na hamowni nia po kilku dlubnieciach z silnikiem. Auto jest moim oczkiem w glowie ha ! :D

P.S Fotki podgladowe u mnie w profilu :ziober2:

sexyjack
sexyjack
  1 lipca 2010

obecnie chodze na butach lub jeżdze samochodem brata mercedes w210 2.5 td lub mercedes sprinter bo pozbyłem sie mojego Freelandera:)..... i szukam coś kupić....

Kejv
Kejv
  2 lipca 2010

he
stary poczciwy Peugeot 405 1,9 grd 1994r. jakies pół mln km i dalej hula bez zadnych remontów i itp. ilość dzikich mustangów to aż 68 ( mozna by rzec bardziej murzynów, ale...) i hardcorowe 118nm. ogółem szał we wsi. środek w nie nagannym stanie, srednie spalanie 5l/100km.

xXxEclipseZaryxXx
Posty: 2 (po ~341 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 0
xXxEclipseZaryxXx
  3 lipca 2010
Dorzuce sie :) od dwóch miesięcy w moim posiadaniu Mitsubishi Eclipse 1995r 2.0 16v GS 146KM wersja 4g63 obniżony maksymalnie do polskich dróg choć bywają problemy :) osadzony na 17'' aluskach. :) autko ma także sportowy podwójny wydech i co ważne jest zagazowane czyli śmigam tańszym kosztem ;) a to ważne bo pali pali no chyba że się je muli przy 2000 obrotów to w mieście może 11 weźmie a wiadomo że silnik lubi wyższe obroty także pali ładnie bo 16-18 w mieście :)
WujekBeton
WujekBeton
  3 lipca 2010
xXxEclipseZaryxXx
xXxEclipseZaryxXx: sportowy


xXxEclipseZaryxXx
xXxEclipseZaryxXx: jest zagazowane

sory, ale musiałem to skomentować:zonk: sport i LPG i nie idą w parze.:nie:
a jak na auto 146 koni wg mnie sporo Ci spala tego podtlenku
DylaraComesBack
DylaraComesBack
  3 lipca 2010
Konto usunięte
Konto usunięte: sory, ale musiałem to skomentować sport i LPG i nie idą w parze. a jak na auto 146 koni wg mnie sporo Ci spala tego podtlenku

sory, 2.0 i 146 koni raczej nie dają temu auto nawet sportowego, co innego 146 koni w aucie wielkości czinkłaczento itp..

a "Sport" i lpg nie idą w parze?
bo się taniej jeździ? MOIM ZDANIEM
ten model eclipse, jest ZA STARY na to żeby go zalewać benzyną.

xXxEclipseZaryxXx
xXxEclipseZaryxXx:

ta nalepka na boku "ECLIPSE" ni uja tu nie pasuje... ;)
DylaraComesBack
DylaraComesBack
  3 lipca 2010

fail.

Konto usunięte
Konto usunięte: sory, 2.0 i 146 koni raczej nie dają temu auto nawet sportowego, co innego 146 koni w aucie wielkości czinkłaczento itp..

*nawet sportowego stylu.
WujekBeton
WujekBeton
  4 lipca 2010
Konto usunięte
Konto usunięte: 2.0 i 146 koni raczej nie dają temu auto nawet sportowego

ale ta buda to przez większość blachar na wsi oceniana jest jako auto sportowe i to właściciel pisał, że ma sportowy wydech itp.

Konto usunięte
Konto usunięte: MOIM ZDANIEM ten model eclipse, jest ZA STARY na to żeby go zalewać benzyną

dobrze, że to tylko Twoje zdanie, bo ja swojego meszastego (17lat) nigdy nawet nie pomyślałem, żeby gazować:nie:
dawidusw202
dawidusw202
  4 lipca 2010
Konto usunięte
Konto usunięte: bo ja swojego meszastego (17lat) nigdy nawet nie pomyślałem, żeby gazować

bo starych merców nie powinno sie gazować:mrgreen:mechaniczny wtysk i te sprawy....:D
WujekBeton
WujekBeton
  4 lipca 2010
Konto usunięte
Konto usunięte: merców nie powinno sie gazować

może i nie powinno, ale nieraz widziałem podtlenek Lpg w Mercach
whitestok
whitestok
  4 lipca 2010
Konto usunięte
Konto usunięte: ale ta buda to przez większość blachar na wsi oceniana jest jako auto sportowe

dobra wujek skończ już pieerdolić...co do Mitsu Eclipse to jest to fajna furka i nie jeden chciałby taki model Eclipse mieć, mimo swego wieku trzyma cenę tak jak niejedno japońskie kultowe auto. A co do wsi w polsce to ciężko tam znaleźć coś innego poza mercami, bmw vw i audi...

Faktem jest, że Eclipse tego kolesia szału nie robi, zgadzam się, że nie powinno się zakładać gazu do takiego auta, zgadzam się, że ta naklejka jest ni w pizdu ni w oko, wydech marki "pan marian" wygląda chuujowo i pewnie tylko z jednej strony spaliny wylatują no ale z to nie powód aby od razu najeżdżać na markę i model auta...

Konto usunięte
Konto usunięte: sory, 2.0 i 146 koni raczej nie dają temu auto nawet sportowego,

pewnie nawet w takim eclipse nie siedziałeś a już nie mówiąc o jakiejkolwiek przejażdżce...

Osobiście wolałbym bujać się takim modelem eclipse niż jakimkolwiek kanciakiem z gwiazdą lub z szachownicą...
DylaraComesBack
DylaraComesBack
  4 lipca 2010
Konto usunięte
Konto usunięte: pewnie nawet w takim eclipse nie siedziałeś a już nie mówiąc o jakiejkolwiek przejażdżce...

bo to taki rzadki samochód, że nie siedziałęm, i jakoś mnie on wogle nie kręci, nie jeden grubszy pan z wąsem, swoim E320CDI może robić te sportowe eclipse jak chce.
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.