waldi924
waldi924
  6 stycznia 2010 (pierwszy post)

Witam wszytkich. Potzrebuje opini pomocy nie wiem jak to nazwac w kwesti BMW seri3 e46. a konkretnie spalanie silnikow dislowskich 2.0 150km. Interesuje mnie oprucz tego spalania jescze awaryjnosc na co uwarzac przy ewentualnym kupnie i w ogóle wszytko co wiecie. a i chodzi mi o sedana po 2002roku

ZX7RxNINJA
ZX7RxNINJA
  7 stycznia 2010

320d bardzo dobry silnik, malo pali i dynamiczny ale...
nic nie przemawia za tym, zeby zrezygnować z 330d :D jak pali może z 1,5-2 litry więcej..

Konto usunięte
Konto usunięte: Przedni napęd jest dla dziewczynek xD


xd
JustOneMati
JustOneMati
  7 stycznia 2010

panowie, rewelacja byla by 335d w e93 ale skupmy sie tez na kwocie, bo gdybac sobie mozemy ;p

machu221
machu221
  7 stycznia 2010
Konto usunięte
Konto usunięte: panowie, rewelacja byla by 335d w e93 ale skupmy sie tez na kwocie, bo gdybac sobie mozemy ;p


to fakt i nie każdy potrzebuje milon koni pod maską , wiele osób tu pisze zawsze że nie lepiej mocniejszy taa... a sami co poniektórzy nie potafią ogarnąć swoich 100KM w aucie no :D
waldi924
waldi924
  7 stycznia 2010

no dobra bmw juz wiem wszytko ok polecacie no ale w podobnej kwocie mozna tez volvo s60 w podobnym roczniku tez ladna stylistyka. Po prostu mam dylemat z kupnem samochodu i tyle. doradzcie cos zeby bylo fajne w miare oszczedne przy nie eliminowaniu dynamiki silnika no i zeby sie tym nie bal ruszyc w skandynawie

whitestok
whitestok
  7 stycznia 2010

przy obecnej ilości BMW E46 w PL fajniejsze będzie S60, a jeśli chodzi o dynamikę w S60 to tylko benzynowe silniki i uturbione, więc wybór należy do Ciebie.

JustOneMati
JustOneMati
  7 stycznia 2010

bmw bez porownania, radosc z jazdy gwarantowana, tego nie da sie opisac! e46 moze i troszke jest ale wiekszosc przed liftem.

czekoladka88roczek
czekoladka88roczek
  7 stycznia 2010
Konto usunięte
Konto usunięte: JustOneMati:szukam fajnej zgrabnej ladnej dziewczyny ktora ma STACJE BENZYNOWĄ ! ale dzięki dislowi nie trzeba mieć takich podpisów :D

ja mam:]:bye:
8PasazerNostromo
Posty: 618 (po ~157 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 3
8PasazerNostromo
  8 stycznia 2010

E46 ma wady typowe dla tych aut (szukaj w necie-zawias przede wszystkim, dwumas) oraz jest bardzo wrażliwe na przegrzanie (jak większość BMW)

Konto usunięte
Konto usunięte: Co do E46 320D po lifcie to nie wiele mogę powiedzieć, kumpel kupił sobie rok temu taką bawarkę w belgii z rocznika 2003 (nie było to okazyjnie, ogólnie samochód bardzo zadbany, ładnie wygląda, dobrze lata) i za każdym razem jak przyjeżdża do PL to coś mu się pierddoli w niej, nie tak dawno mówił, że już nie kupi BMW więcej.


Jak sie kolega nazywa bo może mamy wspólnych znajomych? ...
"You must drive this car before you die, it really is that good" M3 E30
whitestok
whitestok
  8 stycznia 2010
8PasazerNostromo
8PasazerNostromo: Jak sie kolega nazywa bo może mamy wspólnych znajomych? ...

nie będę sypał nazwiskami, ale mogę powiedzieć, że jest z powiatu siemiatyckiego.
8PasazerNostromo
Posty: 618 (po ~157 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 3
8PasazerNostromo
  8 stycznia 2010

Nie mogę tobie wysłać PW :/

Marcin i ma brata Artura?

"You must drive this car before you die, it really is that good" M3 E30
whitestok
whitestok
  8 stycznia 2010
8PasazerNostromo
8PasazerNostromo: Marcin i ma brata Artura?

nie Marcin i nie ma brata, ma tylko siostrę.
Bstok161ZT650
Bstok161ZT650
  8 stycznia 2010

2.0 diesel BMW można podciągnąć pod jakieś 200 koni za 2 tyś zł a spalanie oscyluje w 9 litrach ale da się zejść nawet do 4,9 :)

polecam 3.0 biturbo diesla

Bstok161ZT650
Bstok161ZT650
  8 stycznia 2010
Konto usunięte
Konto usunięte: ja mam:]


nie ładnie się przechwalać :)
JustOneMati
JustOneMati
  8 stycznia 2010
Konto usunięte
Konto usunięte: polecam 3.0 biturbo diesla


hehe, tylko ze to nie e46.
od razu niech kupi alpine D10 :)
bedzie mial i bi turbo i dizla i budke z e39.
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.