nitro12312
Posty: 7 (po ~54 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 1
nitro12312
  4 stycznia 2010 (pierwszy post)

Jaki radzicie samochód do 3000zł?? proszę o rady:)

MiSZgtv
MiSZgtv
  4 stycznia 2010
Konto usunięte
Konto usunięte:

Ja pierd**e autor tematu chce kupić auto do jazdy na codzień a nie auta czasów PRLu i inne zabytki...
AkaDwa
AkaDwa
  4 stycznia 2010
Konto usunięte
Konto usunięte: Ja pierd**e autor tematu chce kupić auto do jazdy na codzień a nie auta czasów PRLu i inne zabytki...

Znaczy że co, autem 20letnim nie da się jeździć na codzień?.
Da się o ile jest sprawne 'fizycznie'.

A to że dla większości ludności jest to wstyd w obecnych czasach jeździć Fiat'em 125P czy Garbusem to już nie moja wina, ale ja osobiście wolałbym fiata czy garbusa zamiast Twojej beemki.
PeJakPaula
PeJakPaula
  4 stycznia 2010

Moim zdaniem człowiek który dysponuje takim budżetem nie powinien kupować samochodu z racji tego że nie wiem czy będzie go stać na remonty które bez wątpienia będą potrzebne.
Nie piszę tego złośliwe, więc bez zbędnych ...

Poczekaj jeszcze, odkładaj kasę i kup coś sensowniejszego.

MiSZgtv
MiSZgtv
  5 stycznia 2010
Konto usunięte
Konto usunięte: Znaczy że co, autem 20letnim nie da się jeździć na codzień?.

Da się ale nie 20letnim fiatem 125 w cenie do 3tyś...
A jak już za dobrego do jazdy fiata 125p trzeba dać sporo więcej niż 3tyś...

Konto usunięte
Konto usunięte: Da się o ile jest sprawne 'fizycznie'.

technicznie

Konto usunięte
Konto usunięte:

Weź się człowieku opanuj chłopak co dopiero zdał prawko a Ty mu polecasz fiata który jest prawie zabytkiem weź pod uwagę jego wiek (jestem pewny, że 99% młodych kierowców nigdy by nie chciało "dużego fiata").

Takiego fiata można sobie kupić jako drugie czy następne auto i go remontować odnawiać jak ktoś lubi, ale polecając to auto jako pierwsze jest głupie :zonk:

Możesz woleć sobie co chcesz ale ja na siłę nie przekonuje nikogo do danej marki.

Jak jest temat to tylko mogę polecić BMW bo u nas na podwórku stoją dwie i nigdy żadnych poważnych usterek nie było, ale nie nakłaniam nikogo do kupna akurat tego auta bo wiem, że zwolenników jest dużo a przeciwników jeszcze więcej, zresztą są inne marki godne polecenia ale nie fiat 125 i pokrewne.

Jeśli miałbym kupować zabytkowe auto i je z czasem odnawiać to tylko i wyłącznie Mercedesa w123 auto z klasą, duszą i renomą międzynarodową, a nie fiata 125p z którym zawsze są jakieś problemy...
whitestok
whitestok
  5 stycznia 2010
Konto usunięte
Konto usunięte: A to że dla większości ludności jest to wstyd w obecnych czasach jeździć Fiat'em 125P czy Garbusem to już nie moja wina, ale ja osobiście wolałbym fiata czy garbusa zamiast Twojej beemki.

też bym wybrał kanciaka :) również mam sentyment do tego auta bo na takim się jeździć uczyłem kiedyś jak jeszcze benzyna kosztowała ok 2.50zł za litr :)

Konto usunięte
Konto usunięte: Weź się człowieku opanuj chłopak co dopiero zdał prawko a Ty mu polecasz fiata który jest prawie zabytkiem weź pod uwagę jego wiek (jestem pewny, że 99% młodych kierowców nigdy by nie chciało "dużego fiata").

Kolo wcale nie napisał, że dopiero zdał prawko, poza tym ja bez prawka latałem kiedyś Fiaciorem 125P i myślę, że gdyby nie spalanie to byłby bardzo dobry jak za tą kasę.
andrrrej
Posty: 13 (po ~78 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 1
andrrrej
  5 stycznia 2010
http://www.prisonwars.pl/69694/ -> kliknijcie pls jeśli mozecie ! z góry dziękuje
adamek92
adamek92
  5 stycznia 2010

golf polo passat

AkaDwa
AkaDwa
  5 stycznia 2010
Konto usunięte
Konto usunięte: Da się ale nie 20letnim fiatem 125 w cenie do 3tyś... A jak już za dobrego do jazdy fiata 125p trzeba dać sporo więcej niż 3tyś...

Jak widać jest do 3tys
http://moto.allegro.pl/item869115684_fiat_125p.html
i to w stanie ładny, do jazdy z punktu a do b wystarczy.
a sporo więcej niż 3tys?. ja nie piszę o egzemplarzu kolekcjonerskim
z przebiegiem 20000tys. km, gdzie za takowego trzeba dać powyżej 10tys. zł...
Konto usunięte
Konto usunięte: Weź się człowieku opanuj chłopak co dopiero zdał prawko a Ty mu polecasz fiata który jest prawie zabytkiem weź pod uwagę jego wiek (jestem pewny, że 99% młodych kierowców nigdy by nie chciało "dużego fiata").

To czy dopiero zdał niech napisze sam, a to że 99% młodych kierowców nie chciało by pierwszego auta Duży Fiat napisałem wcześniej już ja, bo się wstydzi młodzież..
Konto usunięte
Konto usunięte: Jak jest temat to tylko mogę polecić BMW bo u nas na podwórku stoją dwie i nigdy żadnych poważnych usterek nie było, ale nie nakłaniam nikogo do kupna akurat tego auta bo wiem, że zwolenników jest dużo a przeciwników jeszcze więcej, zresztą są inne marki godne polecenia ale nie fiat 125 i pokrewne. Jeśli miałbym kupować zabytkowe auto i je z czasem odnawiać to tylko i wyłącznie Mercedesa w123 auto z klasą, duszą i renomą międzynarodową, a nie fiata 125p z którym zawsze są jakieś problemy...

Różnica jest w tym że dużego fiata w ładnym egzemplarzu zadbanym jest mało - są to już nieliczne przypadki, a te 'odrestaurowane' są tak nieliczne że nie widziałeś jeszcze ani jednego na oczy, bo są to samochody które jeżdżą na lawecie, a deszczu nie widziały (tym bardziej śniegu).. A BMW ma każdy i tu 99% młodych ludzi pcha się w takie gówno gdzie trzeba robić od razu remont silnika o ile go nie zmieniać.. z tym mercedesem to Ty od auta gangsterskiego co był w Polskiej komedii? :rotfl: :DD

Co do jeszcze danej marki - to ja nie przekonuję, a daje propozycje. Jeździłem, miałem w rodzinie - do dziś nie mogę zrozumieć czemu został on sprzedany..

Konto usunięte
Konto usunięte: też bym wybrał kanciaka :) również mam sentyment do tego auta bo na takim się jeździć uczyłem kiedyś jak jeszcze benzyna kosztowała ok 2.50zł za litr :)

To i podobnie ja, pierwszy raz jak miałem 10lat jechałem kantem (mama się uczyła jeździć na prawo jazdy). To taka ma pierwsza dziewicza jazda, heh. a potem to jak miałem z 15lat to jeździłem dość często, gdyż stał koło domu (no i tu nie rozumie sprzedaży go... ).
MiSZgtv
MiSZgtv
  5 stycznia 2010
Konto usunięte
Konto usunięte: A BMW ma każdy i tu 99% młodych ludzi pcha się w takie gówno gdzie trzeba robić od razu remont silnika o ile go nie zmieniać

Udowodnij dlaczego BMW to gówno? Jeździłeś kiedyś egzemplarzem w dobrym stanie z 6cylindrami pod maską? Jak kupuje się BMW okazyjnie to w każdym coś trzeba zmieniać. Ja kupiłem po normalnej cenie znam wszystkie przygody auta i wymieniłem tylko sondę... Z każdym autem jest tak, że jak się kupi tanio to musisz za drugie tyle zrobić remont i nie zawsze wychodzi to taniej. Z tym procentami to przesadziłeś ostro... bo większość młodych pcha się w auto ekonomiczne, a BMW takie nie jest i ręczę Ci, że BMW z silnikiem 2.5 lub 2.8 spali mniej niż duży fiat który jest zayebisty pod każdym względem...

Konto usunięte
Konto usunięte: Jak widać jest do 3tys http://moto.allegro.pl/item869115684_fiat_125p.html

Zayebiste wyposażenie i kolor a nawet hak ma który w prost niezbędny jest kierowcy...
"zimą nie używany," pewnie dlatego że jak jest 0 stopni to ma problemy z odpaleniem, i co to za czarne plamy na masce jakby po oleju... Tak ten egzemplarz jest godny polecenia i bez wkładu finansowego...

Konto usunięte
Konto usunięte: z tym mercedesem to Ty od auta gangsterskiego co był w Polskiej komedii? :DD

Nie to nie ja... Napisałem, że kupiłbym mercedesa w123 zamiast fiata 125p do od remontowania. A najbardziej z zabytków podoba mi się BMW E24 CSI ale to już dużo droższa zabawa.

Konto usunięte
Konto usunięte: Kolo wcale nie napisał, że dopiero zdał prawko, poza tym ja bez prawka latałem kiedyś Fiaciorem 125P i myślę, że gdyby nie spalanie to byłby bardzo dobry jak za tą kasę.

Sorry pomyliłem tematy z tym: " Prawko Zdane :) teraz jaki samochód ? " Podobne są.

Konto usunięte
Konto usunięte: a te 'odrestaurowane' są tak nieliczne że nie widziałeś jeszcze ani jednego na oczy, bo są to samochody które jeżdżą na lawecie, a deszczu nie widziały (tym bardziej śniegu).

Rzeczywiście mam na co patrzeć... Najwięcej egzemplarzy dużych fiatów to chyba na złomowiskach jest, lub w ogłoszeniach sprzedam okazyjnie tylko po to aby pozbyć się złomu pod domem i nie płacić oc:mrgreen:
ZX7RxNINJA
ZX7RxNINJA
  5 stycznia 2010
Konto usunięte
Konto usunięte: A BMW ma każdy i tu 99% młodych ludzi pcha się w takie gówno gdzie trzeba robić od razu remont silnika o ile go nie zmieniać.. z tym mercedesem to Ty od auta gangsterskiego co był w Polskiej komedii? :DD


gówno wiesz o bmw tak jak 95% debili ktore powtarza ze bmw to zlom a nigdy nie mialo z nimi do czynienia, moj ojciec mial 8 roznych beemek i nie bylo w ŻADNEJ awarii, ja tylko czekam do wiosny i oczywiście kupuje bmw.

Na tych samochodach trzeba sie znac, wiadome ze jak kupisz złoma z przebiegiem 500tys [chociaz 6 cylindrowki spokojnie tyle robia] to moze sie cos posypac, ale jak masz dobre auto z normalnym przebiegiem naprawde nie ma zadnych problemow.
MC89
Posty: 26 (po ~208 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 0
MC89
  5 stycznia 2010

Audi 80 B3 / Audi 90

AkaDwa
AkaDwa
  5 stycznia 2010
Konto usunięte
Konto usunięte: Zayebiste wyposażenie i kolor a nawet hak ma który w prost niezbędny jest kierowcy... "zimą nie używany," pewnie dlatego że jak jest 0 stopni to ma problemy z odpaleniem, i co to za czarne plamy na masce jakby po oleju... Tak ten egzemplarz jest godny polecenia i bez wkładu finansowego...

Ten egzemplarz był przykładem stanu blacharki, etc.
Oczekujesz za taką kwotę auto z salonu?.

Konto usunięte
Konto usunięte: Udowodnij dlaczego BMW to gówno? Jeździłeś kiedyś egzemplarzem w dobrym stanie z 6cylindrami pod maską? Jak kupuje się BMW okazyjnie to w każdym coś trzeba zmieniać. Ja kupiłem po normalnej cenie znam wszystkie przygody auta i wymieniłem tylko sondę... Z każdym autem jest tak, że jak się kupi tanio to musisz za drugie tyle zrobić remont i nie zawsze wychodzi to taniej. Z tym procentami to przesadziłeś ostro... bo większość młodych pcha się w auto ekonomiczne, a BMW takie nie jest i ręczę Ci, że BMW z silnikiem 2.5 lub 2.8 spali mniej niż duży fiat który jest zayebisty pod każdym względem...

Jest unikatowy pod każdym względem - a co za tym idzie, bo jest już mało spotykany na polskich drogach, a co za tym idzie ląduje większość z nich na szrotach, ale o tym że lądują na szotach już wcześniej napisałem, więc ten cyniczny dopisek z OC jest na prawdę słaby, patrząc na czytanie ze zrozumieniem z Twej strony. Co do spalania może i mniej, ale czy bezpieczniej?. Fiat chociażby miał grubszą blachę, a nie widziałem byś mi odpisał coś pkt'y bezpieczeństwa z NCAP :woot: gdzie BMW dostało tam tylko 1.5PKT.. Zacząłeś porównywać fiata z beemwu i eksploatacją, tylko nie zauważyłeś że FSO nigdy nie miało szans rozwojowych.. tak porównując na równo to popatrz na starą beczkę gdzie jest silnik 3l. Tam przy 3mln km. silnik się dociera, a Twoja beemka przetrwała by chociaż 1mln km?. (chodzi mi o silnik byś nie pogalopował za daleko)...

Co do mojej przygody z BMWU, nie miałem osobiście - kuzyn miał 318 1.8 115PS, kupił gdzieś 'nie okazyjnie' za jakieś 8tys. zł.. (było to z 4/5lat temu) i wiecznie coś się psuło, a miał ją z dobrych rąk, silnik nie był zagazowany i wydawał się zdrowotny.. Patrząc na awaryjności i jego jazdę niedzielną mogę stwierdzić że psuła się bardziej niż fiat którego też miałem do obserwacji, bo był pod domem.. I tu podkreślam że wolałbym i tak Dużego Fiata od byle jakiego nic nie tworzącego auta.. (czyt. BMW).

Konto usunięte
Konto usunięte: gówno wiesz o bmw tak jak 95% debili ktore powtarza ze bmw to zlom a nigdy nie mialo z nimi do czynienia, moj ojciec mial 8 roznych beemek i nie bylo w ŻADNEJ awarii, ja tylko czekam do wiosny i oczywiście kupuje bmw.

Wiem, bo Ty wiesz więcej niż ja sam o sobiĘ :zakochany:.
ZX7RxNINJA
ZX7RxNINJA
  5 stycznia 2010
Konto usunięte
Konto usunięte: Co do mojej przygody z BMWU, nie miałem osobiście


i na tym skoncz swoje wywody na temat bmw.

a jak twoj kuzyn kupił trefny egzemplarz to jego pech, pisalem wczesniej ze na bmw trzeba sie znac i wiedziec co kupuje, głównie dlatego ze mają duze przebiegi. [oczywiscie w PL cofane o polowe]
MiSZgtv
MiSZgtv
  5 stycznia 2010
Konto usunięte
Konto usunięte: Oczekujesz za taką kwotę auto z salonu?.

Nie, pewnego auta do normalnej jazdy. Ja nie jestem kamikadze i nie odważyłbym się jechać dużym fiatem z jednego końca Polski na drugi.

Konto usunięte
Konto usunięte: bo jest już mało spotykany na polskich drogach

bo to stary sztrucl i gównem nikt za bardzo nie chce jeździć.

Konto usunięte
Konto usunięte: Fiat chociażby miał grubszą blachę, a nie widziałem byś mi odpisał coś pkt'y bezpieczeństwa z NCAP gdzie BMW dostało tam tylko 1.5PKT.

Z tego co wiem NACP został wprowadzony w 1997r a e36 było produkowane od 90r i zapewniam Cię, że jeśli wymogi były by wprowadzone wcześniej E36 miało by lepszą punktację, czego dowodem są 4 gwiazdki w następnym modelu E46. Testy jakie E36 przechodziło w tamtym okresie to ADAC. Zresztą wersji e36 było dużo jedne miały 4 poduchy inne 0 itp. Ciekawe jak Fiat 125p by się spisał??

Konto usunięte
Konto usunięte: tak porównując na równo to popatrz na starą beczkę gdzie jest silnik 3l. Tam przy 3mln km. silnik się dociera, a Twoja beemka przetrwała by chociaż 1mln km?.

mój ma przelatane 1/3 mln km i chodzi zayebiscie i nie ma problemów ani wycieków a zalany olej to 10w60. I rozmawiamy ogólnie, a nie o mojej beemce... Ciekawe jak udowodnisz, że ktoś przelatał Mercedesem 3mln km bo tata Marcina powiedział?

Konto usunięte
Konto usunięte: kupił gdzieś 'nie okazyjnie' za jakieś 8tys. zł.. (było to z 4/5lat temu)

to kupił ją tanio i się dziwisz , że psuło się? dobre e36 kosztuje ponad 10 tys min a 4/5 lat temu pewnie chodziły coś koło 20tyś więc jaka cena taka jakość...
MiSZgtv
MiSZgtv
  5 stycznia 2010
Konto usunięte
Konto usunięte: NACP

NCAP literówka (mogliby wprowadzić edycję postów)
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.