nitro12312
Posty: 7 (po ~54 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 1
nitro12312
  4 stycznia 2010 (pierwszy post)

Jaki radzicie samochód do 3000zł?? proszę o rady:)

WujekBeton
WujekBeton
  5 stycznia 2010
Konto usunięte
Konto usunięte: jak udowodnisz, że ktoś przelatał Mercedesem 3mln km

starym pewnie ktoś przelatal, dowodów mi tylko brak :P znam pewnego Pana (starszy), który zrobil ponad 1mln
Martindt
Martindt
  5 stycznia 2010

ja ci hyundaia s-coupe sprzedam nawet za 2.900 ;p

AkaDwa
AkaDwa
  5 stycznia 2010
Konto usunięte
Konto usunięte: i na tym skoncz swoje wywody na temat bmw. a jak twoj kuzyn kupił trefny egzemplarz to jego pech, pisalem wczesniej ze na bmw trzeba sie znac i wiedziec co kupuje, głównie dlatego ze mają duze przebiegi. [oczywiscie w PL cofane o polowe]

O ile mi dobrze czytać ze zrozumieniem, a dobrze. To sam nie masz ani nie miałeś BMW, a Twój ojciec, więc po co się odzywasz skoro na tej samej tezie nikt nic nie ma do powiedzenia? :Woot:
eot...
Konto usunięte
Konto usunięte: bo to stary sztrucl i gównem nikt za bardzo nie chce jeździć.

To jest już drugi taki projekt w polsce, a bmw już jakieś jest na hydraulice? :Woot:
http://www.youtube.com/watch?v=XcdHBR0KQRY
jedyny tuning w bmw'u to tłumik Remusa i zawór z LPG by na 1.8 wyrobić..
Konto usunięte
Konto usunięte: Nie, pewnego auta do normalnej jazdy. Ja nie jestem kamikadze i nie odważyłbym się jechać dużym fiatem z jednego końca Polski na drugi.

Więc teraz piszemy o aucie które ma przemijać Polskę?.
Konto usunięte
Konto usunięte: Z tego co wiem NACP został wprowadzony w 1997r a e36 było produkowane od 90r i zapewniam Cię, że jeśli wymogi były by wprowadzone wcześniej E36 miało by lepszą punktację, czego dowodem są 4 gwiazdki w następnym modelu E46. Testy jakie E36 przechodziło w tamtym okresie to ADAC. Zresztą wersji e36 było dużo jedne miały 4 poduchy inne 0 itp. Ciekawe jak Fiat 125p by się spisał??

Fiat, by się a tak spisał że nie było rozwoju FSO - o czym już pisałem. I o czym by nie było problemu gdybyś tylko trochę zrozumiał o czym kto pisze czy raczej co pisze.. Znaczy że za czasów ADAC bezpieczeństwo nie było ważne? To z czego marka w tamtych czasach miała dostać uznanie?..
Konto usunięte
Konto usunięte: Ciekawe jak udowodnisz, że ktoś przelatał Mercedesem 3mln km bo tata Marcina powiedział?

Może 'Legendy PRL'u' by Ci pomogły.. nic specjalnego do udowadniania nie ma.. poszukaj a znajdziesz, w wikipedii jest wspomniane o mln, ale to źródło jest mało co ważne..
Konto usunięte
Konto usunięte: to kupił ją tanio i się dziwisz , że psuło się? dobre e36 kosztuje ponad 10 tys min a 4/5 lat temu pewnie chodziły coś koło 20tyś więc jaka cena taka jakość...

;zzz.. 1/2tam być miało.

Ale najważniejsze pytanie, jeździłeś w ogóle kiedyś Fiatem 125P?
DylaraComesBack
DylaraComesBack
  5 stycznia 2010
nitro12312
nitro12312: Jaki radzicie samochód do 3000zł?? proszę o rady:)

poszukaj poloneza ;]
np tego caro plus (ze wspomaganiem)
auto proste, z lpg będziesz tanio jeździł, a części też drogie nie są. ;]
R4duss91
Posty: 172 (po ~77 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 8
R4duss91
  5 stycznia 2010
Konto usunięte
Konto usunięte: starym pewnie ktoś przelatal, dowodów mi tylko brak :P znam pewnego Pana (starszy), który zrobil ponad 1mln


widzialem kiedys w gazecie motoryzacyjnej ( nie bede reklamowal ;p) taksowkarza ktory swoim mercedesem zrobil 4,6 mln km. oczywiscie nie byl to polak :))
MiSZgtv
MiSZgtv
  5 stycznia 2010

Szczerze powiedziawszy nie chce mi się już dyskutować :mrgreen: Ale oki ostatnia odpowiedź niech będzie:mrgreen:

Konto usunięte
Konto usunięte: ZX7RxNINJA: i na tym skoncz swoje wywody na temat bmw. a jak twoj kuzyn kupił trefny egzemplarz to jego pech, pisalem wczesniej ze na bmw trzeba sie znac i wiedziec co kupuje, głównie dlatego ze mają duze przebiegi. [oczywiscie w PL cofane o polowe] O ile mi dobrze czytać ze zrozumieniem, a dobrze. To sam nie masz ani nie miałeś BMW, a Twój ojciec, więc po co się odzywasz skoro na tej samej tezie nikt nic nie ma do powiedzenia?

Co z tego, że nie miał? ale widać chłopak interesuje się motoryzacją i jego ojciec miał kilka modeli tej marki czyli jakiś tam udział miał i pewnie sporo wie.

Konto usunięte
Konto usunięte: To jest już drugi taki projekt w polsce, a bmw już jakieś jest na hydraulice?

Może jest może nie ma, nie chce mi się szukać. Ale to nie była seria więc po co to nam pokazujesz.

Konto usunięte
Konto usunięte: jedyny tuning w bmw'u to tłumik Remusa i zawór z LPG by na 1.8 wyrobić..

To, że niektórzy tak odwalają swoje BMW to nie znaczy, że jest jedyny tuning. Często można spotkać bmw w wiejskim tuningu, sam się śmieje z twórczości i pomysłów właścicieli tych pojazdów np.

Ale istnieje też nie wiem czy wiesz GS (German style) w którym BMW wygląda bardzo estetycznie. Sam powoli idę tym nurtem.


Konto usunięte
Konto usunięte: Więc teraz piszemy o aucie które ma przemijać Polskę?.

Przecież to chyba normalne, że jak kupuje się auto to po to aby jeździć wszędzie... Dziwi Cię aż tak to?

Konto usunięte
Konto usunięte: Fiat, by się a tak spisał że nie było rozwoju FSO - o czym już pisałem. I o czym by nie było problemu gdybyś tylko trochę zrozumiał o czym kto pisze czy raczej co pisze.

To że FSO było słabo rozwinięte to znaczy, że auta nie miały być bezpieczne?

Konto usunięte
Konto usunięte: Znaczy że za czasów ADAC bezpieczeństwo nie było ważne? To z czego marka w tamtych czasach miała dostać uznanie?..

W testach ADAC BMW miało dobre wyniki wyglądały inaczej niż NCAP, i konstruktorzy BMW robili auta tak, żeby pod nie się dostosować. Skąd mogli wiedzieć, że w 1997 będą inne wymogi?

Konto usunięte
Konto usunięte: Może 'Legendy PRL'u' by Ci pomogły.. nic specjalnego do udowadniania nie ma.. poszukaj a znajdziesz, w wikipedii jest wspomniane o mln, ale to źródło jest mało co ważne..

To że tak przedstawili w telewizji to nic jeszcze nie znaczy... Owszem były to mocne silniki i robiły przebiegi ponad 1mln km ale bez przesady...

Konto usunięte
Konto usunięte: Ale najważniejsze pytanie, jeździłeś w ogóle kiedyś Fiatem 125P?

Raz kierowałem i 3 razy jeździłem za pasażera. Moje odczucia to takie, 0 komfortu, 0 przyśpieszenia, 0 wygłuszenia. Ale przyznam 1 pozytyw w 125p napęd na tylną oś:mrgreen:
CzescTereska
CzescTereska
  5 stycznia 2010
nitro12312
nitro12312: Jaki radzicie samochód do 3000zł?? proszę o rady:)


Ja bym Ci polecił Golfa II. Fajnie się prowadzi, silnik żywotny,niedrogie i łatwo dostępne części.(choćby na szrotach)
a drugi to Opel Vectra 1988-1995 tylko nie wiem czy się zmieścisz w 3000 zł.
Oczywiście silniki to tak do 1.6
A ogólnie to patrz na serce autka czyli silnik i na stan opon!!!! żebyś zaraz nowych nie musiał kupować.
machu221
machu221
  5 stycznia 2010
Konto usunięte
Konto usunięte: jedyny tuning w bmw'u to tłumik Remusa i zawór z LPG by na 1.8 wyrobić..


nie uogólniaj bo właśnie 1.8is u mnie chodzi na pb98 i lpg nie potrzebuje bo mało pali
ZX7RxNINJA
ZX7RxNINJA
  6 stycznia 2010
Konto usunięte
Konto usunięte: O ile mi dobrze czytać ze zrozumieniem, a dobrze. To sam nie masz ani nie miałeś BMW, a Twój ojciec, więc po co się odzywasz skoro na tej samej tezie nikt nic nie ma do powiedzenia?


jakbys dalnie byl inteligentny to bys zrozumial ze jak ktos przez 10 lat jeździ jedna marką i w dodatku jest to moj ojciec to wiem o tym naprawde duzo.

pozatym mialem jedna bmw ale musialem sprzedac bo kupilem motocykl, wejdz sobie w linka pod moim postem to zobaczysz srebrna 528

pzdr
kichov
kichov
  7 stycznia 2010

Civic 4 g.

WojtusE30Cabrio
WojtusE30Cabrio
  12 stycznia 2010

vw golf 2 1.6 disel lub 1.6 turbo disel bardzo polecam niskie spalanie ogolnie dobre wozy za 3 tys dostaniesz juz calkiem dobrego.

AkaDwa
AkaDwa
  23 stycznia 2010
Konto usunięte
Konto usunięte:

czyli co.
za 10tys zł wolałbyś swe BMW od Fiata 125p.
a za 10tys zł wolałbyś swe BMW czy Datsuna 510 ? :Woot:
MiSZgtv
MiSZgtv
  23 stycznia 2010
Konto usunięte
Konto usunięte:

Ja kupiłem auto jakie chciałem i przez najbliższy czas na pewno go nie zmienię. I dałem za nie troszkę więcej niż 10k zł (tylko nie pisz mi, że się nie opłacało czy inne takie teksty bo nie jeździłeś i nie widziałeś)
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.