nitro12312
Posty: 7 (po ~54 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 1
nitro12312
  4 stycznia 2010 (pierwszy post)

Jaki radzicie samochód do 3000zł?? proszę o rady:)

goldshaker
goldshaker
  4 stycznia 2010
Konto usunięte
Konto usunięte: za 3400zł http://www.otomoto.pl/index.php?sect=show&id=C10846354

wstydził bym się wysiadać z takimi drzwiami z calibry np pod marketem:D
InEveryMomentYour
InEveryMomentYour
  4 stycznia 2010
Konto usunięte
Konto usunięte: wstydził bym się wysiadać z takimi drzwiami z calibry np pod marketem:D

co ty markeit z parkingiem pod ziemią i mozna zawsze za jakimś filarem ustać szybko wysiąść uwazajac na banie :D pewnie wlasciciel tej cali ma baniak cały w bliznach :D
whitestok
whitestok
  4 stycznia 2010
Konto usunięte
Konto usunięte: wstydził bym się wysiadać z takimi drzwiami z calibry np pod marketem:D

ja nie widzę nic w tym złego, lepiej to wygląda niż jakieś "lexus look" lampy :P

Konto usunięte
Konto usunięte: pewnie wlasciciel tej cali ma baniak cały w bliznach :D

hehe bardzo możliwe :D ale to nadal nie jest złe auto jak za taką kasę :)
whitestok
whitestok
  4 stycznia 2010
Konto usunięte
Konto usunięte: niż jakieś "lexus look" lampy :P

oczywiście mówię o tylnych lampach, które większość wiochmenów wrzuca do calibry...
WujekBeton
WujekBeton
  4 stycznia 2010
nitro12312
nitro12312: Ciekawe ile z was samych na samochód zarobiło

to ja też się zgłoszę :mrgreen: też był za trochę ponad 3 tysie, vw golf 2 :zakochany:
MiSZgtv
MiSZgtv
  4 stycznia 2010

Ja Ci mogę Fiata Temprę sprzedać 1.9 TDS, 96r

lutek
lutek
  4 stycznia 2010
nitro12312
nitro12312: Jaki radzicie samochód do 3000zł?? proszę o rady:)

Moja rada to - naucz się czytać bo masz podwieszony temat do tego typu pytań
goldshaker
goldshaker
  4 stycznia 2010
Konto usunięte
Konto usunięte: za jakimś filarem ustać szybko wysiąść uwazajac na banie :D

to po co tak robić żeby się chować?:D

Konto usunięte
Konto usunięte: ja nie widzę nic w tym złego, lepiej to wygląda niż jakieś "lexus look" lampy :P

nie no nie mówię, że źle bo samochód nawet fajnie zrobiony ale w takich samochodach podnoszone drzwi moim zdaniem kiepsko wyglądają:P
InEveryMomentYour
InEveryMomentYour
  4 stycznia 2010
Konto usunięte
Konto usunięte: to po co tak robić żeby się chować?:D

to est dobry bajer na wsi u kobiety ze wsi a nie na miescie obok centrum handlowego :mrgreen:
AkaDwa
AkaDwa
  4 stycznia 2010

Clio I.
Astra F.
Golf II.
Nissan 100nx.
Passat Mk2.
323f.

I to chyba tyle, a z tych najbardziej bym się zastanowił nad Renault i Mazdą. (1 i 6).

goldshaker
goldshaker
  4 stycznia 2010
Konto usunięte
Konto usunięte: to est dobry bajer na wsi u kobiety ze wsi

myślisz że wieśniaczki polecą na takie drzwi??jak tak to lecę tjuningować swojego:D
nitro12312
Posty: 7 (po ~54 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 1
nitro12312
  4 stycznia 2010
Konto usunięte
Konto usunięte: Clio I. Astra F. Golf II. Nissan 100nx. Passat Mk2. 323f. I to chyba tyle, a z tych najbardziej bym się zastanowił nad Renault i Mazdą. (1 i 6).


Dziękuje za podpowiedź:P
AkaDwa
AkaDwa
  4 stycznia 2010
nitro12312
nitro12312: Dziękuje za podpowiedź:P

Spoko, to tylko w czym ja bym wybierał gdybym 'musiał' mieć auto i miał tylko 3tys zł.
Co do samochodu jeszcze, to mogę polecić kanciaka naszego Polskiego do którego mam sentyment i kiedyś będę chciał sobie nabyć, ot co.

a tu zdjęcie przykładowe:




fiat - 1.500PLN.
kratka chromowana z pierwszych modeli 1.000PLN
progi 70pln itd.. to co by przejechać 15km się nie rozleciało :mrgreen:
goldshaker
goldshaker
  4 stycznia 2010
Konto usunięte
Konto usunięte: i kiedyś będę chciał sobie nabyć, ot co.

kiedyś to on będzie tyle wart że raczej tego nie kupisz:P kup teraz, postaw gdzieś w stodole, zapomnij, a za 30 lat TVN turbo przyjedzie do Ciebie z kamerą:D
AkaDwa
AkaDwa
  4 stycznia 2010
Konto usunięte
Konto usunięte: kiedyś to on będzie tyle wart że raczej tego nie kupisz:P kup teraz, postaw gdzieś w stodole, zapomnij, a za 30 lat TVN turbo przyjedzie do Ciebie z kamerą:D

tzn. zdjęcie to przykład - pięknego polskiego fiata. I nie jest on na sprzedaż, a też sprzedaż - gdyby przyszło go sprzedawać to za samą kierownicę musiałbym zapłacić połowę wartości zwykłego fiata gdzie blacha jest okej.

Co do stodoły to nigdy w życiu, takie okazy powinny funkcjonować w życiu dziennym, a stodoła to w zimie.. Zresztą kiedyś przyjdzie czas, że będę się cieszył Fiatem 125P, może nawet podobnym co do tego, który pokazałem.. czas pokaże. I nie ma co odbiegać od tematu autora, ja pokazałem co bym kupił i jak celował w zrobienie ;P
.
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.