Kalida
Kalida
  11 grudnia 2009 (pierwszy post)

witajcie :)
zamierzam kupic audi A2
ale chcialam znac wasze zdanie na temat A2
wady i zalety tego auta
czy zakup A2 moze sie okazac zlym wyborem ?
slyszalam niedawno ze A2 to najgorsze co wyszlo od audi :/ale nie wiem czy w to wierzyc i szukac innego auta
mozecie mi cos wiecej powiedziec o tym autku ?
bo ja juz sama nie wiem czy to jest dobry wybor

JustOneMati
JustOneMati
  11 grudnia 2009

a widzialas w ogóle audi A2 ? bo ta decyzja moze sie okazac tragiczna w skutkach ! dlaczego nie A3 ? coz, tam w tym A2 sa jakies dziwne male silniki ktore tak narpawde tylko w tym modelu pracuja. pozatym ilosc czesci czy to blacharskich czy mechanicznych jest w wieksej palecie oferowany dla wiekszych modeli. male ciasne a2 moze i sprawdza sie w miescie ale poza nim jest strasznie ograniczone. nastawilas sie tylko na ten model czy mozemy Ci cos doradzic ? napisz tylko do jakiej kwoty :)

Kalida
Kalida
  11 grudnia 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: a widzialas w ogóle audi A2 ?

widzialam

Konto usunięte
Konto usunięte: dlaczego nie A3

no mialam kiedys oko na nie

Konto usunięte
Konto usunięte: nastawilas sie tylko na ten model czy mozemy Ci cos doradzic ? napisz tylko do jakiej kwoty :)

no bo a2 mi sie podoba:mrgreen: ładne autko malutkie
ogolnie rzecz biorac jestem pozytywnie nastawiona jedynie na dwie marki audi i bmw
z bmw to seria 1 mi pasuje male autko a jesli mowa o kwocie to tak do 5000 euro
machu221
machu221
  11 grudnia 2009
Kalida
Kalida:


bardzo dobre niezawodne auto ma innowacyjne rozwiązania , kiedyś o nim czytałem dużym plusem jest rama aluminiowa przestrzenna z tego co pamiętam miejsca w środku jak na widok z zewnątrz podobno zaskoczył niejednego myślę że możesz śmiało kupować
Kalida
Kalida
  11 grudnia 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: bardzo dobre niezawodne auto ma innowacyjne rozwiązania , kiedyś o nim czytałem dużym plusem jest rama aluminiowa przestrzenna z tego co pamiętam miejsca w środku jak na widok z zewnątrz podobno zaskoczył niejednego myślę że możesz śmiało kupować

mi sie to auto bardzo podoba jest ładne i w srodku tez niczego sobie jak dla mnie
jest male :) tylko ze malo o nim wiem i ddlatego pytam bo nie chce sie rozczarowac
jak je kupie chce je zostawic mozliwie jak najdluzej dlatego musze byc w 100% pewna tego auta nie chce zmieniac go po roku bo mnie rozczaruje . . .
lutek
lutek
  11 grudnia 2009
Kalida
Kalida: mozecie mi cos wiecej powiedziec o tym autku ?

Możecie ale zrobicie to w podwieszonym specialnie dla ciebie temacie...
JustOneMati
JustOneMati
  11 grudnia 2009

mysle ze po roku zechcesz mienic A2 na cos wiekszego,
a ja polecil bym Ci

http://aukcjewp.wp.pl/show_item.php?item=850385048

o cos takiego, sliczne 3 w coupe, i bagaznik jest, i ladnie sie prezentuje, z takim silniczkiem jak to, jesli trafisz w dobrym stanie egzemplaz strarczy Ci na dluuugo.

Kalida
Kalida
  11 grudnia 2009

uczylam sie na 320 ( i nie kryje ze mam sentyment do nich ) jak juz byk kupila to w limuzynie nie w coupe
ale w sumie to chcialam cos malego

V8Pawel
V8Pawel
  11 grudnia 2009

Witam
Według mnie AUDI A2 jest dobrym samochodem. Uznania może nie zdobył ponieważ w tym czasie gdy zadebiutował na świecie była akurat moda na bezpieczeństwo a nie jak dzisiaj EKOLOGIA. Jeśli interesuje cię ten samochód to przede wszystkim polecał bym ci silnik diesla ponieważ mają bardzo małe pojemności np. 1,2TDI gdzie potrafi spalić 3,5l/100km. Jedynym minusem może być wysoka cena bo niestety jest to auto ze znaczkiem ,,czterech pierścieni".

Kalida
Kalida
  11 grudnia 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: Jedynym minusem może być wysoka cena bo niestety jest to auto ze znaczkiem ,,czterech pierścieni".

taki minus to nie minus

Konto usunięte
Konto usunięte: EKOLOGIA

wlasnie dlatego interesuje mnie to auto ;)

Konto usunięte
Konto usunięte: silnik diesla

a 1.4 ?
V8Pawel
V8Pawel
  11 grudnia 2009

1.4 też nie należy do najgorszych :-). Zresztą polecam ci obejrzeć: http://moto.pl/MotoPL/10,90142,7329816,Motodziennik__Jak_Chiny_walcza_z_korkami.html?bo=1

Może więcej się dowiesz :-)

Kalida
Kalida
  11 grudnia 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: Zresztą polecam ci obejrzeć:

zobacze jak wroce do swojego laptopa
bo ten na ktorym teraz siedze jest bez dzwieku ;P

Konto usunięte
Konto usunięte: 1.4 też nie należy do najgorszych

ale tez jest w TDI ?
V8Pawel
V8Pawel
  11 grudnia 2009
Kalida
Kalida: ale tez jest w TDI ?


Jak najbardziej tak. 1.2TDI ma 61KM a 1.4TDI ma 75KM.
V8Pawel
V8Pawel
  11 grudnia 2009

A co byś powiedziała Dagmara gdybym zaproponował:
SEAT IBIZA z lat produkcji '01-'08'? z silnikiem 1.4TDI. Dam przykładowy samochód:
http://otomoto.pl/seat-ibiza-1-4-tdi-2004r-alu-4xsrs-sport-C10903305.html

Ale oczywiście wybór należy do ciebie :-)

JustOneMati
JustOneMati
  11 grudnia 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: http://otomoto.pl/seat-ibiza-1-4-tdi-2004r-alu-4xsrs-sport-C10903305.html


moim zdaniem jest to ciekawsza opcja niz A2, pozatym w czarnym kolorze naprawde rewelacja, do tego alusy, znajomego corka takim jezdzi, bardzo sobie chwala.

ale kobiety w BMW, hmm, nawet sobie nie wyobrazasz co sie dzieje w naszych glowach ;)
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.