Kalida
Kalida
  11 grudnia 2009 (pierwszy post)

witajcie :)
zamierzam kupic audi A2
ale chcialam znac wasze zdanie na temat A2
wady i zalety tego auta
czy zakup A2 moze sie okazac zlym wyborem ?
slyszalam niedawno ze A2 to najgorsze co wyszlo od audi :/ale nie wiem czy w to wierzyc i szukac innego auta
mozecie mi cos wiecej powiedziec o tym autku ?
bo ja juz sama nie wiem czy to jest dobry wybor

Kuba22KRK
Posty: 44 (po ~309 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 3
Kuba22KRK
  14 grudnia 2009

A2 to zajebiste auto. Początkowo też byłem maxymalnie sceptycznie nastawiony do pomysłu zakupu takiego przez moją mame. Ale po przyjrzeniu się bliżej, ten samochód urzeka. Pomijając stylistykę, która może się podobać bądź nie, to jeden z najlepiej wykonanych samochodów w swojej klasie. JustOneMati , znając życie nigdy nie siedziałeś i nie miałeś okazji prowadzić A2. Ten samochód to skompresowane w małą budę doskonałe rozwiązania z większych modeli Audi. Jakość wykonania wnętrza jest porażająca i zostawia wszystko z tej klasy daleko w tyle. Silniki dynamiczne i bezawaryjne. U nas w garażu stoi akurat 1,4 benza. Jeździ to całkiem żwawo, na pewno nie jest zawalidrogą. Pali 5-6l przy normalnej jeździe. Auto całkiem sztywne, nie buja się na zakrętach jak choćby cuda typu C3, w środku ilość miejsca więcej niż zadowalająca. Maskę się ściąga na amen, nie otwiera, lepiej mieć do tego pomocnika. Całkowicie ocynkowane nadwozie zbudowane na SpaceFrame na dłuuuugo eliminuje opcję korozji. Jednym słowem, jeśli masz w sobie nieco indywidualizmu, to A2 będzie świetnym wyborem.

JustOneMati
JustOneMati
  14 grudnia 2009
Kuba22KRK
Kuba22KRK: JustOneMati , znając życie nigdy nie siedziałeś i nie miałeś okazji prowadzić A2.


ale ja wcale nie zaprzeczam :) wrecz potwierdzam, kieruje sie jedynie kwestia wizualna i logicznie rzecz biorac w takiej cenie doradzil bym cos innego.
Kalida
Kalida
  14 grudnia 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: w takiej cenie doradzil bym cos innego.

spoko, pieniadze sie znajda :) cena nie gra az tak duzej roli:lol:
pamietasz tego linka?tania byla ta A2? no nie...
ale jak sie na nia upre to ja bede miala :)

Kuba22KRK
o własnie ! i twoja wypowiedz naprawde mi sie podoba
juz nie ma we mnie najmniejszych ani najdrobniejszych watpliwosci :)
a jeszcze nie tak dawno wahałam sie :)

Kuba22KRK
Kuba22KRK: Maskę się ściąga na amen, nie otwiera, lepiej mieć do tego pomocnika
spoko, ja opanuje te maske :) troche wprawy i nie bede potrzebowac pomocnika :pavarotti:
DylaraComesBack
DylaraComesBack
  14 grudnia 2009
Kalida
Kalida: bo ja juz sama nie wiem czy to jest dobry wybor

po prostu, kup normalne autko, takie do którego znajdziesz każdą część bez problemu itd...
jak ktoś wcześniej wymienił np :ibiza 01-08,
ale to Twoje pieniądze, Twoje auto, Twój wybór i Twój problem jak będziesz majątek płacić za jakieś pierdoły jak się zacznie psuć... używane auto jak ruletka, raz trafisz, raz nie...
Kalida
Kalida
  14 grudnia 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: np :ibiza 01-08,

czemu wszyscy mi podpowiadacie te ibize ?
nie podoba mi sie to auto nie chce jezdzic takim autem

Konto usunięte
Konto usunięte: to Twoje pieniądze, Twoje auto, Twój wybór i Twój problem

:tak:

Konto usunięte
Konto usunięte: jak będziesz majątek płacić za jakieś pierdoły jak się zacznie psuć

jak bede dbala o auto to raczej samo sie nie sypnie audi to dobra marka

Konto usunięte
Konto usunięte: używane auto jak ruletka, raz trafisz, raz nie...

jak wydam na audi 20 tysiecy to raczej bedzie w dobrym stanie?
co bede musiala w takim wymienic ? olej ?
JustOneMati
JustOneMati
  14 grudnia 2009
Kalida
Kalida: co bede musiala w takim wymienic ? olej ?


niekoniecznie, przedewszyskim pasek rozrzadu, oleje, filtry, nie wiadomo jak akumulator, amortyzatory, zwroc uwage ze to audi z lina mialo prawie 150 tys km przejechane, jesli siedza tam jeszcze pierwsze amortyzatory, moga byc do wymiany opony, ale kazde auto uzywane wiaze sie z kosztami, pozatym jesli to zrobisz masz spokoj na dlugie lata. Tak wiec nie przejmuj sie. A moze nic nie bedzie :) wszystko dowiesz sie z ksiazki serwisowej i przy zakupie odwiedz przed kupnem autoruyzowanego dilera Audi, ktory zrobi przedzakupowy przeglad, oceni co bylo wymieniane, jesli tak czy to czesci orginalne, czy auto nie bylo byte, warto takie cos zrobic. Pozdrawiam !
NuTiiiiii
Posty: 70111 (po ~86 znaków)
Reputacja: -1080 | BluzgometrTM: 51
NuTiiiiii
  14 grudnia 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: niekoniecznie, przedewszyskim pasek rozrzadu, oleje, filtry, nie wiadomo jak akumulator, amortyzatory

Tj wersja pesymistyczna.
Za 20tys można dostać A2 zadbaną i w pełni serwisowaną. Ponadto w dobrym stanie. W ogóle 10000 razy bardziej wolałbym mieć A2 niż ibize.

Ballantines rzeźbi to wspaniałe ciało :ziober2:
Oglądanie meczów to nie tylko rozrywka, ale wręcz terapia. Futbol pozwala oswoić i uwolnić emocje - agresję, frustrację i smutek :pilka:

DylaraComesBack
DylaraComesBack
  15 grudnia 2009
Kalida
Kalida: czemu wszyscy mi podpowiadacie te ibize ?

bo to dobre i rozsądne autko,

Kalida
Kalida: nie podoba mi sie to auto nie chce jezdzic takim autem

ale możesz kupić coś w tym stylu, np vw polo...

Kalida
Kalida: jak bede dbala o auto to raczej samo sie nie sypnie audi to dobra marka

nie da sie wszystkiego dopilnować, chyba że będziesz stawiała go na kanał i rozdkręcała go po trochu sprawdzając czy jest w porządku...

Kalida
Kalida: jak wydam na audi 20 tysiecy to raczej bedzie w dobrym stanie?

niby tak, ale może i tak się zdarzyć że będzie to auto składane z 3, spawane z ćwiartek itd itd, chcąc kupić dobre auto używane musisz je jak najdokładniej prześwietlić, jechać na oględziny najlepiej z jakimś znajomym mechanikiem czy kimś kto ma jakiekolwiek pojęcie...
Kalida
Kalida
  15 grudnia 2009
NuTiiiiii
NuTiiiiii: Za 20tys można dostać A2 zadbaną i w pełni serwisowaną. Ponadto w dobrym stanie. W ogóle 10000 razy bardziej wolałbym mieć A2 niż ibize.

Moj ratownik :zakochany:

Konto usunięte
Konto usunięte: bo to dobre i rozsądne autko,

e tam ...
dla mnie dobre auto to AUDI badz BMW
rozsadna cene wywalam do smietnika:ninja: nie chce oszczednie kupic tylko chce kupic cos porzadnego a jak chce miec cos dobrego to zaplace wiecej nie zaboli mnie to

Konto usunięte
Konto usunięte: ale możesz kupić coś w tym stylu, np vw polo...

ale nie chce kupowac auta w stylu ibizy
tupne noga i dalej chce audi

Konto usunięte
Konto usunięte: nie da sie wszystkiego dopilnować, chyba że będziesz stawiała go na kanał i rozdkręcała go po trochu sprawdzając czy jest w porządku...

oj bez przesady . . .

Konto usunięte
Konto usunięte: ale może i tak się zdarzyć że będzie to auto składane z 3

i pewnie by bylo jakbym mala zamiar kupic je w polsce
z reszta nie mam zamiaru jechac po nie sama mam kogos kto sie na autach zna
a da sie wypatrzec składaka
i co ty masz za pesymistyczne myslenie ?

Konto usunięte
Konto usunięte: chcąc kupić dobre auto używane musisz je jak najdokładniej prześwietlić, jechać na oględziny najlepiej z jakimś znajomym mechanikiem czy kimś kto ma jakiekolwiek pojęcie...

zdaje sobie z tego doskonale sprawe
i juz pisalam cos na ten temat
nie bede sie powtarzac
NuTiiiiii
Posty: 70111 (po ~86 znaków)
Reputacja: -1080 | BluzgometrTM: 51
NuTiiiiii
  15 grudnia 2009
Kalida
Kalida: Moj ratownik

:lol:
Sie wie:ziober2:

Ballantines rzeźbi to wspaniałe ciało :ziober2:
Oglądanie meczów to nie tylko rozrywka, ale wręcz terapia. Futbol pozwala oswoić i uwolnić emocje - agresję, frustrację i smutek :pilka:

DylaraComesBack
DylaraComesBack
  15 grudnia 2009
Kalida
Kalida: i co ty masz za pesymistyczne myslenie ?

tak jakoś,
ale A2 to bardzo kobiece autko ;d
Kalida
Kalida
  15 grudnia 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: tak jakoś, ale A2 to bardzo kobiece autko ;d

nooo... i teraz rozumiem co ty godosz do mnie :lol:
a nie jakas ibiza fuuu...

NuTiiiiii
NuTiiiiii: Sie wie

:pavarotti: i znowu masz racje
jak ty to robisz :lol2:
NuTiiiiii
Posty: 70111 (po ~86 znaków)
Reputacja: -1080 | BluzgometrTM: 51
NuTiiiiii
  16 grudnia 2009
Kalida
Kalida: i znowu masz racje

Yess:lol2:

Kalida
Kalida: jak ty to robisz

To ten wdziek:ziober2:

Ballantines rzeźbi to wspaniałe ciało :ziober2:
Oglądanie meczów to nie tylko rozrywka, ale wręcz terapia. Futbol pozwala oswoić i uwolnić emocje - agresję, frustrację i smutek :pilka:

Kalida
Kalida
  16 grudnia 2009
NuTiiiiii
NuTiiiiii: To ten wdziek

aajjjj:pavarotti:
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.