Kalida
Kalida
  11 grudnia 2009 (pierwszy post)

witajcie :)
zamierzam kupic audi A2
ale chcialam znac wasze zdanie na temat A2
wady i zalety tego auta
czy zakup A2 moze sie okazac zlym wyborem ?
slyszalam niedawno ze A2 to najgorsze co wyszlo od audi :/ale nie wiem czy w to wierzyc i szukac innego auta
mozecie mi cos wiecej powiedziec o tym autku ?
bo ja juz sama nie wiem czy to jest dobry wybor

machu221
machu221
  12 grudnia 2009

a2 wymiata http://www.youtube.com/watch?v=yL_keX4Hoxk

MC89
Posty: 26 (po ~208 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 0
MC89
  12 grudnia 2009

Jezdziłem znajomej A2 1.4 TDI i z tego co mi mówiła to pali ok 4 ON czyli naprawde mało, zwija się całkiem całkiem, tylko otwieranie maski jest tam tragicznie rozwiazane bo... nie otwiera sie :\ Oczywiscie można to zrobić ale nie normalnie. Taki bajer jak wlew płynu do spryskiwaczy, bagnet do spr. oleju i wlew oleju ukazuja sie kiedy otworzymy atrapę grilla z przodu ;) Osobiście dla mnie takie cos jest nie do zaakceptowania że tak to ujme ;) Akumulator jest z tyłu na podłodze na samym dole ;)

Kalida
Kalida
  12 grudnia 2009
MC89
MC89: tylko otwieranie maski jest tam tragicznie rozwiazane bo... nie otwiera sie :\ Oczywiscie można to zrobić ale nie normalnie. Taki bajer jak wlew płynu do spryskiwaczy, bagnet do spr. oleju i wlew oleju ukazuja sie kiedy otworzymy atrapę grilla z przodu ;) Osobiście dla mnie takie cos jest nie do zaakceptowania że tak to ujme ;) Akumulator jest z tyłu na podłodze na samym dole ;)

o kurde . . . dobrze wiedzziec ;)
wiec jak otwiera sie ta maska ?
rozumiem ze moze byc pod maska A2 malo miejsca ale zaskoczyla mnie informacja ze akumulator jest z tyłu
wybiore sie chyba do jakiegos salonu samochodowego czy gdzies gdzie znajde to auto i je dokladnie obejrze

nie bylam nigdy w srodku a2 wiem jak wyglada ale nie siedzialam w nim moze sie okazac ze mi sie kompletnie nie bedzie podobalo ;)i widocznosc moze byc do dupy :/
JustOneMati
JustOneMati
  12 grudnia 2009

tojest najmniejsze dziecko audi i nie jest tak dobrze wykonane jak reszta....

machu221
machu221
  12 grudnia 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: tojest najmniejsze dziecko audi i nie jest tak dobrze wykonane jak reszta....


i tu nie masz racji bo jest bardzo dobrze wykonane bardzo mało awaryjne jeśli się dba
Kalida
Kalida
  12 grudnia 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: tojest najmniejsze dziecko audi i nie jest tak dobrze wykonane jak reszta....

juz to od kogos slyszalam . . .

jestem niezdecydowana
chce je kupic ale sie boje :/
a co jak mnie zawiedzie? mino tych wszystkich pozytywnych rzeczy ktore tu o nim wyczytalam mam nadal jakies obawy :/
JustOneMati
JustOneMati
  12 grudnia 2009
Kalida
Kalida: chce je kupic ale sie boje :/


pesymistka :P !! a kysz !
mysl optymistycznie, pamietam moj 1 samochod na ktory sie uparlem, rodzice odradzali, znajomi takze, a mimo to super sie do dzisiaj sprawuje, brat go odziedziczyl juz natuklismy na nim 80 tys i jezdzi jak zyleta.
V8Pawel
V8Pawel
  13 grudnia 2009

Ja by każdy miał obawy przed kupnem samochodu to nikt by nawet nie zaglądał do salonów samochodowych ze strachu że będzie miał auto awaryjne. Nie tędy droga. Musisz wiedzieć że nie ma samochodu który nie ma awarii i przy eksploatacji zawsze trzeba coś sprawdzić, wymienić, itd. Jeśli kupisz AUDI A2 i będziesz o nie dbała to na pewno będziesz zadowolona.

Kalida
Kalida
  13 grudnia 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: pesymistka :P !! a kysz !

hehe :P

Konto usunięte
Konto usunięte: mysl optymistycznie

a ja ciagle chcialam a2 na moje pierwsze auto
a ja dopiero zaczynam:)koncze prawo jazdy dopiero
juz sie stresuje bo mysle nad autem

Konto usunięte
Konto usunięte: Jeśli kupisz AUDI A2

moze w koncu przelamie lody i kupie

Konto usunięte
Konto usunięte: będziesz o nie dbała

jak o dziecko:pavarotti:

to brzmialo jak przysiega
kupisz
bedziesz dbala
bedziesz szanowala
nie bedziesz zdradzala
nie wsiadziesz za kierownice do obcego auta
hehe
WujekBeton
WujekBeton
  13 grudnia 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: mało awaryjne jeśli się dba

jak kazde inne

Kalida
Kalida: chce je kupic ale sie boje :/

jak dziewica :rotfl:
Kalida
Kalida
  13 grudnia 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: jak dziewica

ejjj . . . :ninja:
V8Pawel
V8Pawel
  13 grudnia 2009

To czekamy na fotki twojej A2 jaką zakupisz :-)

Kalida
Kalida
  13 grudnia 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: To czekamy na fotki twojej A2 jaką zakupisz :-)

jak znajde odpowiednia a2 i ja kupie to przyleze pokazac :mrgreen:
V8Pawel
V8Pawel
  13 grudnia 2009

A dasz sie przejechać?

Kalida
Kalida
  13 grudnia 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: A dasz sie przejechać?

a przyjedziesz specjalnie do mnie zeby sie przejechac ?:pavarotti:
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.