JustOneMati
JustOneMati
  4 grudnia 2009 (pierwszy post)

bylem w pzu i powiem wam, nie idzcie tam, szkoda netwow, wyliczyli mi ubezpieczenie za 2600 a w allianz 1500 za to samo ! normalnie oslablem.

adiluki
Posty: 1972 (po ~312 znaków)
Reputacja: 55 | BluzgometrTM: 205
adiluki
  5 grudnia 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: a w HDI jeszcze taniej, oprócz zniżek jakie masz dają 10% za jednorazową opłatę za cały rok, nie wiem jak w pozostałych, masz bezpłatne holowanie w razie wypadku.

taaaa tyle ze czekac musisz na nich ze dwa dni
PeJakPaula
PeJakPaula
  5 grudnia 2009
adiluki
adiluki: taaaa tyle ze czekac musisz na nich ze dwa dni

Nie wiem, nigdy nie musiałam z takiego holowania korzystać ;)
Tak czy inaczej mają korzystne warunki.
mcoupe81
mcoupe81
  6 grudnia 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: facet chyba lotniskowiec z eskadra mysliwcow F22 ubezpieczyles

Bardzo śmieszne, tylko niestety takie są stawki! Hestia (pewność ewentualnego zwrotu z ac - nie brałem pod uwagę wirtualnych firm typu link4), 65% zniżki (jedna z najtańszych i korzystniejszych ofert) audi a6 (c6), ac (zniżki przeniesione z oc) + oc = 5600 zł rocznie!! W wielu ubezpieczalniach roczna stawka przekraczała 15tys zł!!! Aż strach pomyśleć ile by zapłaciła osoba bez żadnych zniżek...Nie wierzysz zadzwoń do byle jakiego agenta oczywiście z Warszawy. Bo reszta kraju ma znacznie niższe stawki...
WujekBeton
WujekBeton
  6 grudnia 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: 5600

a nie 560??? jak oni to wyliczyli??

Konto usunięte
Konto usunięte: W wielu ubezpieczalniach roczna stawka przekraczała 15tys zł

na pewno nic nie pomyliles?? ubezpieczenie zalezy od znizek wlasciciela auta, wieku samochodu, pojemnosci silnika itp. wiec skad takie sumy??
pokahontazz
pokahontazz
  8 grudnia 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: bylem w pzu i powiem wam, nie idzcie tam, szkoda netwow, wyliczyli mi ubezpieczenie za 2600 a w allianz 1500 za to samo ! normalnie oslablem.

bo w pzu maja najdrozej:tak:
ja mam w axa, na drugi samochod mamy 5% zniżki i za kazda zwerbowana osobe dostaje bon na 50 zl, a ta osoba 50 zl znizki na AC lub 100 zl na AC i OC:)
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.