Damian1992
Posty: 136 (po ~159 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 5
Damian1992
  27 listopada 2009 (pierwszy post)

witam, jestem tu nowy, i mam takie pytanko odnośnie blokad prędkości w skuterze zipp tops z 2009r. tzn. jakie są, gdzie się znajdują i jak je zdjąć. proshę pomóżcie!!!!!

MarcinKawasakiZX6R
MarcinKawasakiZX6R
  3 grudnia 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: siebie idioty

Twoja stara, ewentualnie stary

Konto usunięte
Konto usunięte: więc morda

no własnie, morda... tylko tak mozna nazwac twoją "twarz"
DEIVIS
DEIVIS
  3 grudnia 2009

bo tlok trzeba dobrze dotrzec na dobrym oleju z odpowiednia mieszanka przy tyningy zawansowanym dozownik oloeju nie wyrabia i trzeba lac olej do paliwa pewnie tego nie robiles i zacierales tlok a wydech nie jest przelotowy tylko jak juz cos to rezonansowy nie bede ci tlumaczyl na czym polega to zjawisko w 2t bo za duzo pisania
ja mialem w simsonie zaplon za 600zl wydech przerobilem z leosia zx cylek 6 kanalowy ktory sam przerabialem i gaznik 21mm i simek jechal 100km/h poj 50ccm a w planach mialem rozrysowany i obliczony zestaw cylek 105ccm i do tego wydech

InEveryMomentYour
InEveryMomentYour
  4 grudnia 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: Twoja stara, ewentualnie stary

i tym tekstem zaprezentowałeś swoj poziom dziewczynko

Konto usunięte
Konto usunięte: no własnie, morda... tylko tak mozna nazwac twoją "twarz"

nie potrafisz czytać ? że me pytanie nie było kierowane do Ciebie więc zamknij PYSK rozumiesz ?

DEIVIS
DEIVIS: bo tlok trzeba dobrze dotrzec na dobrym oleju z odpowiednia mieszanka przy tyningy zawansowanym dozownik oloeju nie wyrabia i trzeba lac olej do paliwa pewnie tego nie robiles i zacierales tlok a wydech nie jest przelotowy tylko jak juz cos to rezonansowy nie bede ci tlumaczyl na czym polega to zjawisko w 2t bo za duzo pisania

docierałem 10h po 1h dziennie stał odpalony w garazu olej nie był marnej jakosci a dozownik oczywiscie ze wymontowany pierwszy własciciel moto go wymontował ponieważ zatarł mu sie przez dozownik :)
i skoro zachwalasz to ja z poj 70 motorem Crosowym na kostce 125 z tyłu mogłem osiągnąć 120 :) tak do 100 to lightowo a potem juz powoli ale dobijał do 120 a tak jak by jakieś gumy drogowe miał by zapewno ok 130 poleciał :) w terenie tak nie wiem ciagle 70-90 fajny motorek szedł jak dziki :)
MarcinKawasakiZX6R
MarcinKawasakiZX6R
  4 grudnia 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: tym tekstem zaprezentowałeś swoj poziom dziewczynko

Pozdrawiam środkowym paluszkiem

Konto usunięte
Konto usunięte: nie potrafisz czytać ? że me pytanie nie było kierowane do Ciebie więc zamknij PYSK rozumiesz ?

cioto naskocz mi na pompke!
DEIVIS
DEIVIS
  4 grudnia 2009

ale silnik simka ma tylko 4 biegi i nie mialem membrany po ful tunie z 50ccm wyciagna bym cos kolo 130

Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.