dumny17
dumny17
  11 listopada 2009 (pierwszy post)

Witajcie
Jest to moj 1 post wiec ie wszystko wiem co i jak .
A wracajac do tematu to tak :
KUpilem niedawno auto - golf 3 GTI 2.0 115 koni , LPG
Przy zakupie bylo wszystko ok ale teraz mam same problemu.
Po 1.Problem z zapalaniem: auto zazwyczaj zapala przejade mniejszy lub wiekszy odcinek( 3 metry badz 300m) i auto gasnie(same lub jak przerzucam na gaz) i potem nie moge odpalic. Na poczatku odpalalo po 3,4x ale teraz to potrafi nawet z 15 min nie odpalac.Nie wiem co to moze byc , mowiono mi ze :albo rozrusznik(bendiks) albo filtr powietrza,albo akumulator.
Po 2 to to gasniecie. To nieodpalanie i gasniecie zazwyczaj jest na samym poczatku jak auto jest niedokonca rozgrzane.
Po 3 - to problem z obrotami - na poczatku zakupu auto przy niskich obrotach wariowalo ,wylaczal sie , jezdzil "zabka" trzeba bylo powyzej 2tys zeby tego nie bylo , teraz zauwazylem ze dzieje sie podobnie czyli jezdzi zabką powyzej 2tys.

Wszystkie te problemy dotycza gazu i benzyny czyli dzieje sie to samo w obu przypadkach
Jesli ktos bedzie chcial udzielic odpowidzi to prosilbym o wytlumaczenie w sbosob mniej fachowy , bo slabo znam sie na motoryzacji.
( i jescze pytanie - ile kosztuje piasta ? )

PaszczakxD
Posty: 289 (po ~89 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 0
PaszczakxD
  12 listopada 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: a ty czym jeździsz?
Daewoo Tico i przynajmniej sie nie wstydze bo sie nie psuje i czesci sa tanie jak barszcz. a ze blaszka kiepska to inna bajka za to silnikowo malina
GSOŚ
Może i wyglądam gorzej niż ty za to nie odpadają mi chińskie plastki ze sklepu tuningowego wszystko po 5zł
folkemon
folkemon
  13 listopada 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: http://nonsensopedia.wikia.com/wiki/Golf muahahaha

ano, też się uśmiałem właśnie :D
mozi86
mozi86
  13 listopada 2009

Pomogli Ci jak nie wiem co;) 90% uzytkownikow tego forum to nabijacze postow niestety... Jezeli chcesz fachowej rady to wejdz na allegro.Jest tam taki odnosnik "społeczność" wejdziesz w dzial motoryzacja.Z pewnoscia bardziej sluza pomoca niz tutaj.
Pisales cos ze Ci skacza obroty i wystepuje tzw.zabka mialem to samo w Golfiku.Wymienilem przewody i jakis czas byl spokoj,pozniej znowu to samo,dokladnie taki sam objaw musialem trzymac obroty na min.2tys. zeby jako tako jechal.Po wymianie aparatu zaplonowego wszystko wrocilo do normy.Zacznij od wymiany przewodow,mozliwe ze juz na tym zamkniesz problem.Z tym gasnieciem podczas przelanczania na gaz Ci nie pomoge,poniewaz nie mialem przygody z gazem:)
Pozdrawiam

ZX7RxNINJA
ZX7RxNINJA
  13 listopada 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: Daewoo Tico i przynajmniej sie nie wstydze bo sie nie psuje i czesci sa tanie jak barszcz. a ze blaszka kiepska to inna bajka za to silnikowo malina


i tak golf jest lepszy od tych toczek na 4 kolkach.
PaszczakxD
Posty: 289 (po ~89 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 0
PaszczakxD
  14 listopada 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: od tych toczek

ale te toczki nie mialy 30 wlascicieli i 10.000.000 km przebiegu
GSOŚ
Może i wyglądam gorzej niż ty za to nie odpadają mi chińskie plastki ze sklepu tuningowego wszystko po 5zł
ZX7RxNINJA
ZX7RxNINJA
  15 listopada 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: ale te toczki nie mialy 30 wlascicieli i 10.000.000 km przebiegu


kup sobie nowego golfa i nowe tico i zobaczysz które dłuzej wytrzyma. A to ze sprawadza sie kupe zlomu z niemiec to juz nie wina golfa a tych co je kupuja.
mozi86
mozi86
  15 listopada 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: ale te toczki nie mialy 30 wlascicieli i 10.000.000 km przebiegu

bo zadne tico w zyciu nie dojdzie do 10.000.000 km:rotfl:
dante19885
Posty: 7 (po ~78 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 13
dante19885
  15 listopada 2009
Na początku wymień świece i przewody , nie zapomnij o filtrze powietrza .
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.