ocet
ocet
  16 września 2009 (pierwszy post)

Witam
Miał ktos może zagazowany ten silnik? 2.8
jak on sie zachowuje po gazie?
czy w ogóle sie nadaje do zagazowania?
Byłem w warsztacie to powiedzieli mi że ten silnik jak najbardziej pod gaz bo wolnossący ale wiadomo, że nie powie że sie nie nadaje bo na tym zarabia i to nie mało bo za sekwencje woła 4500zł do tego silnika

whitestok
whitestok
  23 września 2009
ocet
ocet: Weż już skończ pisać, na początku nawet smieszyłes, ale zrobiło sie to nudne.


heh bez obaw...nie będę już więcej ci cisnął (chyba, że znów napiszesz coś głupiego) bo już nawet nie wiesz co odpowiedzieć...
JustOneMati
JustOneMati
  23 września 2009

kto napisal glupoty odnosnie e36 i spalania 10 litrow w 316 ? 3 lata mialem i nigdy tyle nie spalil, nawet w miescie zima, ostylowal sie w granicy 7-9 max.
pozatym nie poruwnuj 730i do 530d, zupelnie inne auta i silniki. wroce jeszcze do tego ze 530d wyszedl w 98 roku ale mimo to moc w nim byla zmieniana. w e46 ten silnik rowniez wystepowal ale najmocniejszy byl w coupe po lifcie 204 konny.

ocet
ocet
  23 września 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: heh bez obaw...nie będę już więcej ci cisnął (chyba, że znów napiszesz coś głupiego) bo już nawet nie wiesz co odpowiedzieć
.

sajonara leszczu

Konto usunięte
Konto usunięte: pozatym nie poruwnuj 730i do 530d, zupelnie inne auta i silniki. wroce jeszcze do tego ze 530d wyszedl w 98 roku ale mimo to moc w nim byla zmieniana. w e46 ten silnik rowniez wystepowal ale najmocniejszy byl w coupe po lifcie 204 konny.


nie 730i tylko 730d porównywałem
whitestok
whitestok
  23 września 2009
ocet
ocet: sajonara leszczu

leszcz to Cię zrobił i utopić zapomniał! poza tym ja cIE nie wyzywam więc wypadałoby okazać trochę kultury zamiast jej braku buraku!
ziomekthx
ziomekthx
  24 września 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: co za cymbal wpisal spalanie 10l w 530d :D ? !!!!! prowokacja, w dupach wam sie poprzewracalo, nie mieliscie zadnej stycznosci z tym silnikiem ! trasa 5.5 bez problemu w miescie nawet 10 nie powinien brac.

Wziasc moze i wezmie ale trzeba by ja butowac co mija sie z celem swiatła korki i te sprawy. Obecnie sam posiadam 330D i w miescie spalanie mam 8,5 litra.

ocet
ocet: Ja miałem stycznośc z tym silnikiem bo wracałem z niemczech tylko, że no właśnie bmw 730 a nie 530 i w ałtomacie dlatego tyle wychodziło pewnie. Tam na trasie tak 7l było a u nas tak jak jeżdzi to 10l palił normalnie

Kolego nie porównuj 7 do 5. Siódema to krowa i taki silnik to jest do niej za mały. Jestem takiego zdania ze min to 4l zeby mozna było tym sie normalnie przemieszczać.Co do spalania to w 7 na pewno bedzie wieksze : waga no i automat a to juz 1l co najmniej wiecej
ocet
ocet
  24 września 2009

hah od kiedy ty wiesz co wypada a co nie. Jak byś miał troche kultury to byś wyzłomował ten samochod i nie zasmiecał polskich dróg pajacu

ziomekthx
ziomekthx
  24 września 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: kto napisal glupoty odnosnie e36 i spalania 10 litrow w 316 ? 3 lata mialem i nigdy tyle nie spalil, nawet w miescie zima, ostylowal sie w granicy 7-9 max.

Tak ja pisałem. Kumpel ma 316 compakt i nie potrafi zejść ponizej 10L drugi ma w sedanie i to samo . Trzeci tez tak miał i powiedzia ze przy tym silniku nie dedzie do niej tyle lał i kupił 320i
ocet
ocet
  24 września 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: Tak ja pisałem. Kumpel ma 316 compakt i nie potrafi zejść ponizej 10L drugi ma w sedanie i to samo . Trzeci tez tak miał i powiedzia ze przy tym silniku nie dedzie do niej tyle lał i kupił 320i


to też zależy jaką kto ma noge, jak długo kreci silnik na wysokich obrotach
whitestok
whitestok
  24 września 2009
ocet
ocet: Jak byś miał troche kultury to byś wyzłomował ten samochod i nie zasmiecał polskich dróg pajacu

pfff tylko ja po tych chu.jowych polskich drogach moją suprą nie jeżdżę! gdybyś umiał czytać ze zrozumieniem to byś wiedział o tym bo pisałem.
"wyzłomować" to tY możesz swoje zagazowane 528.
per pajac to cIĘ matka na obiad woła...
ocet
ocet
  25 września 2009

hah widze, że na siłe probujesz znizyc mnie do swojego poziomu debila i pokonać doświadczeniem ale ci sie nie uda....

lutek
lutek
  25 września 2009
Konto usunięte
Konto usunięte:

ocet
ocet:

Ja się tylko dziwie dziewczęta że jeszcze nikt wam banów nie dał...
ocet
ocet
  25 września 2009

spoko.
ja już z nim skończyłem...

whitestok
whitestok
  25 września 2009
ocet
ocet: hah widze, że na siłe probujesz znizyc mnie do swojego poziomu debila i pokonać doświadczeniem ale ci sie nie uda....

pfffff :D

lutek
lutek:

luzik :D
BartekGrajek
BartekGrajek
  27 września 2009
ocet
ocet:

Ma tylko jedno pytanie, jeśli mogę oczywiście! :mrgreen:

Po co Ci gaz w takim aucie? :woot:
ocet
ocet
  28 września 2009

jest potrzebny dlaego, że tłuke po 5 tys km miesięcznie a na samej benzynie bym nie wyrobił, a tak mam duży silnik, gniecie w fotel i 100 km kosztuje mnie około 23 zł i to mi sie podoba

Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.