XXMLODZIAN21XX
Posty: 5 (po ~304 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 0
XXMLODZIAN21XX
  3 września 2009 (pierwszy post)

Witam...mam problem z nexia mianowice dostaje mi sie woda do oleju glowica byla planowana i jezdzilem tydzien i dalej to samo mechanik doradzil mi ze mam kupic nowy silnik i tez tak zrobilem...Dzisiaj patrzylem na bagnet i pod korkiem znowu jest osad:(nie wiem juz co mam zrobic...POMOCY

XXMLODZIAN21XX
Posty: 5 (po ~304 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 0
XXMLODZIAN21XX
  5 września 2009

aha.i w ogóle weze od chlodnicy sa twarde a wiem ze nie powinny byc takie i juz wzrasta poziom oleju w silniku...wczoraj mi padl i w ogóle nie szlo go odpalic...ja juz nie wiem co jest przyczyna,mechanicy tez nie wiedza mysle nad tym zeby go dac do serwisu Daewoo ale pewnie ladna cene powiedza?

J4cus
J4cus
  6 września 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: poprzedni mechanik glowice planopwal


Samo planowanie? To bomba z opóźnionym zapłonem, wcześniej czy później zaczynają się problemy.

Konto usunięte
Konto usunięte: Wlasnie nie mam papierow na gwarancje


Więc nie masz gwarancji..

Konto usunięte
Konto usunięte: na czesciach nie oszczedzam wszystko nowe kupuje


Patrz też na markę - zwłaszcza przy głowicy!

Konto usunięte
Konto usunięte: i w ogóle weze od chlodnicy sa twarde a wiem ze nie powinny byc takie


Przedmuchana uszczelka - ciśnienie z cylindra dostaje się do kanałów wodnych i napi.:cenzura:.a w węże. Dalsza jazda może skutkować przegrzaniem silnika i co gorsza pęknięciem głowicy.

Dzwoń z gwarancją - może się uda - jak nie - pytaj o dobrego mechanika - rozebrac silnik oddać głowicę do specjalisty - nie na samo planowanie ale na szlifowanie itp - oddaj razem z wałkiem rozrządu żeby sprawdził czy się nie kołysze - jeśli tak - niech to zrobi!!

Pytaj o mechanika w okolicy który dobrze składa silniki po rozebraniu głowicy - do tego trzeba mieć łeb żeby to dobrze poskładać! Znam agentów którzy kasują za planowanie a w rzeczywistosci przejechali ją papierem ściernym! Max tydzień i powtórka z imprezki!!

Głowica po regeneracji powinna wyglądać jak nowa! Do gościa u którego robiłem dwie głowice przysyłają głowice z niemiec, z serwisów Peugeota itp itd - raz robiona śmiga jak nówka!!
XXMLODZIAN21XX
Posty: 5 (po ~304 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 0
XXMLODZIAN21XX
  6 września 2009

ok dzieki za rade:)tez tak chcialem zrobic wyslac glowice do serwisu zeby ja splanowali i w ogóle...

Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.