krzyysiekb
Posty: 46 (po ~128 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 1
krzyysiekb
  1 września 2009 (pierwszy post)

Co o niej sądzicie?

DylaraComesBack
DylaraComesBack
  1 września 2009
krzyysiekb
krzyysiekb: Co o niej sądzicie?

że jest robiona w Japonii
ZnajdzieszMnieTu
ZnajdzieszMnieTu
  1 września 2009
krzyysiekb
krzyysiekb: Honda Civic 5 generacji (jajko)

nie jajko tylko łezka!
a co o tym aucie myślę? jeśli zadbane i minimalnie siedzi w niej 1.5 16v 90KM to jest to mały przecinak łykający bez problemów bmw e36 316 i 320, dodatkowo bardzo dobrze trzymający się drogi na zakrętach przy dużych prędkościach.
KORARM
KORARM
  1 września 2009

jajko to nazwa potoczna

kkryha07
kkryha07
  1 września 2009
Jajko nie jajko z silnikiem v-tec 1.6 120 km hatchback przy małej masie własnej ten samochód to żyletka a są też i większe silniki 1.8 160km . Jedyne co w nich martwi to blachy
5G były produkowane od 91 do 95 więc bajek też nie ma się co spodziewać trzeba tylko liczyć na zadbany egzemplarz z dobrymi blachami :D
Szukaj silnika ze skrótem V-tec mechanizm zmiennych wałków rozrządu taki silnik pali mniej i ma kopa większego.
dszywala
dszywala
  1 września 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: Jajko nie jajko z silnikiem v-tec 1.6 120 km hatchback przy małej masie własnej ten samochód to żyletka a są też i większe silniki 1.8 160km . Jedyne co w nich martwi to blachy 5G były produkowane od 91 do 95 więc bajek też nie ma się co spodziewać trzeba tylko liczyć na zadbany egzemplarz z dobrymi blachami :D Szukaj silnika ze skrótem V-tec mechanizm zmiennych wałków rozrządu taki silnik pali mniej i ma kopa większego.

I bez wyjątku łyka olej.
BlackDragoN01
BlackDragoN01
  1 września 2009

to ja mam pytanko takie male czy one ogolnie dobrze sie sprawdzaja w jezdzie ? bo nie wiem mysle nad zakupem ale narazie jeszcze nie jestem pewien czytalem na necie ale zdania sa rozne ^^

Siatkarz90
Siatkarz90
  1 września 2009

Kultowy samochód, bardzo podatny na tuning, wytrzymałe silniki, ale niestety też ma wady tzn. licha blacha;))

Siatkarz90
Siatkarz90
  1 września 2009
Konto usunięte
Konto usunięte:

Wydaje mi się, że lepiej dołożyc pare groszy i kupic 6 generacje, samochód młodszy i tego lepsza blacha oraz dużo ładniejszy (oczywiście hatchback)
MiSZgtv
MiSZgtv
  1 września 2009

Pseudo sportowe auto z potężnym silnikiem 1.5, które zaje***cie spisuje się w crash testach, strefa zgniotu imponująca:zonk:

PeTrO334
PeTrO334
  1 września 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: Pseudo sportowe auto z potężnym silnikiem 1.5, które zaje***cie spisuje się w crash testach, strefa zgniotu imponująca

Tak jak większość samochodów w Tym wieku ;]

Chociaż samochód sportowy to nie jest... :|
dawidusw202
dawidusw202
  2 września 2009

civic to zwykły plastikowy pedałowóz z przednim napędem i strefa zgniotu która sie kończy na tylnich siedzeniach

ZnajdzieszMnieTu
ZnajdzieszMnieTu
  2 września 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: I bez wyjątku łyka olej.

chyba Twój polonez, mój kumpel ma taką łezkę 1.5 16v 90KM i nie bierze mu oleju wcale

Konto usunięte
Konto usunięte: to ja mam pytanko takie male czy one ogolnie dobrze sie sprawdzaja w jezdzie ?


w jeździe? zajebiście się sprawdzają, elegancko biorą zakręty, dobrze trzymają się drogi, dobre przyspieszenie, czego chcieć więcej?

Siatkarz90
Siatkarz90: Wydaje mi się, że lepiej dołożyc pare groszy i kupic 6 generacje, samochód młodszy i tego lepsza blacha oraz dużo ładniejszy (oczywiście hatchback)


no to fakt, ale z drugiej strony to wcale nie jest takie "pare groszy" różnicy pomiędzy ładną V i ładną VI.
ZnajdzieszMnieTu
ZnajdzieszMnieTu
  2 września 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: civic to zwykły plastikowy pedałowóz z przednim napędem i strefa zgniotu która sie kończy na tylnich siedzeniach

zapomniałeś dodać, że jesteś zły na te samochody bo na światłach szans z nimi nie masz...
8PasazerNostromo
Posty: 618 (po ~157 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 3
8PasazerNostromo
  2 września 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: w jeździe? zajebiście się sprawdzają, elegancko biorą zakręty, dobrze trzymają się drogi, dobre przyspieszenie, czego chcieć więcej?


Komfortu. A i kokpit ciosany z kawałka plastiku mnie nie rajcuje.

Konto usunięte
Konto usunięte: zapomniałeś dodać, że jesteś zły na te samochody bo na światłach szans z nimi nie masz...


Ta, te 1.3 na gaźniku to demony...

Konto usunięte
Konto usunięte: chyba Twój polonez, mój kumpel ma taką łezkę 1.5 16v 90KM i nie bierze mu oleju wcale


A czy to jest VTEC? Odpowiem za ciebie, NIE!
"You must drive this car before you die, it really is that good" M3 E30
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.