krzyysiekb
Posty: 46 (po ~128 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 1
krzyysiekb
  1 września 2009 (pierwszy post)

Co o niej sądzicie?

ZnajdzieszMnieTu
ZnajdzieszMnieTu
  4 września 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: Ty jesteś po.je.ba.ny czy za dużo NFS'a że chcesz w 90o zakręt wlatywać przy 140?! Zadne auto ulicy tego nie zrobi cymbale bez szkoły.


cymbał to ciebie zrobił i utopić zapomniał! a co do tego zakrętu to nie tak dawno (w sierpniu) z kumplem wlatywaliśmy właśnie w zakręt 90 stopni łezką ze 140kmph na zegarze, zegar w jego hondzie prędkość wskazuje prawidłowo, trochę zakręt trzeba było ściąć ale się udało bez żadnych problemów. Jeśli ty swoją betą nie potrafisz tego zrobić to nie znaczy, że inne auta nie dadzą rady!

Konto usunięte
Konto usunięte: Bo Hondziarze z tymi najsłabszymi jednostkami mają duże mniemanie o sobie i sądzą że objadą wszystko. Mimo ze ich auto ma osiągi rodzinnego sedana z dieslem.

tu raczej powinieneś umieścić siebie ze swoją 316 :D

kaziu4442
kaziu4442: czy BMW 320 ma sznase z NSX-em

złe porównanie. śmiało można NSX porównać z 330(ta sama pojemność w słabszej NSX była) i tak by 330 nie miało szans.
ZnajdzieszMnieTu
ZnajdzieszMnieTu
  5 września 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: wątpie zeby ktorys z tych samochod osiagnał v max na 1/4 mili...

ja tam nie wiem ile było w hondzie wtedy na zegarze bo widziałem całość na zewnątrz, w każdym bądź razie 320 zostało odsadzone.
8PasazerNostromo
Posty: 618 (po ~157 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 3
8PasazerNostromo
  5 września 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: złe porównanie. śmiało można NSX porównać z 330(ta sama pojemność w słabszej NSX była) i tak by 330 nie miało szans.


NSX auto typowo sportowe. To i ja tam bardziej sportowe auto niż zwykłe 330i.

A ja dam na przykład M3 E46 CSL. Lekko poprawione M3 i na północnej pętli kreci lepsze czasy niż NSX. A Japonia dopiero pobiła ten rekord 5 lat później GTR'em ;]
"You must drive this car before you die, it really is that good" M3 E30
kaziu4442
Posty: 471 (po ~240 znaków)
Reputacja: 3 | BluzgometrTM: 2
kaziu4442
  5 września 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: wątpie zeby ktorys z tych samochod osiagnał v max na 1/4 mili...

Widziales kiedys auto ktore po 1/4 ma max predkosc?

Konto usunięte
Konto usunięte: Więc nie wiem co to ma wspólnego z połykaniem oleju, jak komuś łyka to niech jedzie sprawdzić ciśnienie w cylindrach he :D

Tez nie wiem co ma v-tec do lykania oleju... jak lyka to znaczy ze ma dosyc, a kazdy silnik troche bierze wiadomo im wiekszy tym wiecej....
8PasazerNostromo
Posty: 618 (po ~157 znaków)
Reputacja: 0 | BluzgometrTM: 3
8PasazerNostromo
  5 września 2009

Praktycznie każdy mocny VTEC żre olej i nie ma na to wpływu nawet stan silnika.

"You must drive this car before you die, it really is that good" M3 E30
kaziu4442
Posty: 471 (po ~240 znaków)
Reputacja: 3 | BluzgometrTM: 2
kaziu4442
  5 września 2009

Kazdy wyzylowany silnik z wysoka kompresja zre olej, ale jest pewna nrma ktorej nie powinien przekraczac... zreszta pisalme juz o tym

ZX7RxNINJA
ZX7RxNINJA
  6 września 2009
kaziu4442
kaziu4442: Widziales kiedys auto ktore po 1/4 ma max predkosc?


czytaj :zonk: właśnie napisałem ktoremus imbecylowi ze na 1/4 mili nie da sie osiagnac v max..
kaziu4442
Posty: 471 (po ~240 znaków)
Reputacja: 3 | BluzgometrTM: 2
kaziu4442
  6 września 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: czytaj właśnie napisałem ktoremus imbecylowi ze na 1/4 mili nie da sie osiagnac v max..

aaa to sorki zle CB zrozumialem:P
ZnajdzieszMnieTu
ZnajdzieszMnieTu
  6 września 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: właśnie napisałem ktoremus imbecylowi ze na 1/4 mili nie da sie osiagnac v max..

sam jesteś imbecyl i czytać nie umiesz! nigdzie nie pisałem, że tamte auta osiągnęły prędkość max na 1/4!
machu221
machu221
  6 września 2009
krzyysiekb
krzyysiekb: Co o niej sądzicie?


sądzę że to honda czyli cienkie blaszki , lekka buda , napęd na przód :ble: , niezawodność (jak dbasz ) , fajna pozycja za kierownicą nisko , brak jednak dobrego wykonania wnętrza , i jest tak w niej no mało wypaśnie , np. licznik km manualny , suwaki nawiewów :ble:
kaziu4442
Posty: 471 (po ~240 znaków)
Reputacja: 3 | BluzgometrTM: 2
kaziu4442
  6 września 2009
Konto usunięte
Konto usunięte: sam jesteś imbecyl i czytać nie umiesz! nigdzie nie pisałem, że tamte auta osiągnęły prędkość max na 1/4!

Spokojnie on mial na mysli Nostromo... bo przeciez on pisal ze BMW przy wyzszych predkosciach "idzie lepiej"...
ZX7RxNINJA
ZX7RxNINJA
  7 września 2009
kaziu4442
kaziu4442: Spokojnie on mial na mysli Nostromo... bo przeciez on pisal ze BMW przy wyzszych predkosciach "idzie lepiej"...


dokladnie :tak:
Dyskusja na ten temat została zakończona lub też od 30 dni nikt nie brał udziału w dyskusji w tym wątku.